کندانسور با کیفیت بالا

جداول و نمودارها تقریبی است
کندانسور صفحه ای , کندانسور صفحه ای, خرید کندانسور صفحه ای, قیمت کندانسور صفحه ای, قيمت كندانسور, خرید کندانسور, خرید کندانسور یخچال, خرید کندانسور کولر گازی, کندانسور صفحه ای نیروگاه

در ساخت یخچال های صنعتی که نیاز به بار برودتی بالایی می باشد باید از کندانسور های فن دار استفاده شود که ظرفیت بالایی دارند و توانایی تقطیر حجم زیاد مبرد را دارند.  This po st h as be en c reated with G SA Content​ Gen erator Demov er​si᠎on.

در قسمت های نزدیک به آب دریا استفاده از خصوصا در مصارف صنعتی به شدت مرسوم است.چون حجم قابل توجهی از منابع آبی در دسترس است.اما به دلیل آلوده بودن آب دریا و خورنده بودن آن از لوله هایی با جنس مس و نیکل برای ساخت کندانسور ها استفاده کرد.

در کندانسورهای خنک شونده با آب و هوا، حرارت دفع شده به وسیله بخار، موجب افزایش دمای سیال خنک کن می شود.

استفاده از کندانسور با کیفیت بالا که طبق متود و شیوه های جدید تولید شده باشد و همچنین در ساخت آن از آلیاژ های مرغوب با درصد خلوص بالا استفاده شده باشد سبب بهبود کیفیت و قیمت می شود که البته طول عمر دستگاه را افزایش و راندمان بهتری را به ما ارائه می کند که سبب کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری مجموعه می شود.

در اواپراتورها، سیالات آب، مخلوط آب و اتیلن گلیکول و مخلوط آب و پروپیلن گلیکول را می توان با مبدل های حرارتی صفحه جوش داده شده Danfoss استفاده کرد.در چیلرهای دارای کندانسور آبی، استفاده از مبدل های حرارتی صفحه ای به عنوان کندانسور باعث افزایش راندمان، کاهش فشار کاری و کاهش ضریب رسوب می شود.

در چیلر تراکمی آبی ابتدا گاز مبرد توسط کمپرسور متراکم و وارد پوسته (shell) کندانسور می گردد و در آنجا حرارت خود را به آب برج خنک کننده که درون کویل کندانسور جریان دارد منتقل می نماید و به مایع مبرد تبدیل می گردد، سپس فشار و سرعت مایع مبرد با عبور از شیر انبساط (Expansion Valve) کاهش یافته و بلافاصله وارد کویل اواپراتور گردیده و در نتیجه این کاهش فشار در اواپراتور عمل تبخیر مایع مبرد که عملی گرماگیر است، صورت می پذیرد.

عملکرد این کندانسور یخچال صنعتی بر اساس قوانین ترمودینامیکی می باشد و به این صورت می باشد که مبرد داغ وارد لوله های کندانسور می شود و سپس حرارت به فین ها منتقل می شود و به این مجموعه که کویل نامیده می شود با هوا اطراف خود تبادل حرارت انجام می دهد هوای میان کویل کندانسور یخچال صنعتی با جذب گرما سبک شده و به سمت بالا حرکت می کند و سپس هوای خنک و تازه جایگزین آن می شود.

در کندانسور پوسته لوله گاز مبرد وارد پوسته می شود و با لوله های آبی مکه با فاصله کم از یکدیگر درون پوسته قرار گرفته اند برخورد می کند و سبب خنک سازی گاز و تبدیل آن به مایع می شود.

به این شیوه عملیات دفع حرارت مبرد و تبدیل آن به مایع انجام می شود نکته ای که باید بدانید کویل این کندانسور با کویل کندانسور فن دار متفاوت می باشد و تفاوت اصلی آن در فاصله بین فین ها می باشد در کندانسور های بدون فن فاصله بین فین ها بیشتر می باشد و اجازه می دهد جریان هوا به صورت طبیعی از میان آن عبور کند اما در کندانسور های فن دار فاصله فین ها کمتر می باشد و هوا با شدت زیادی از میان کویل عبور می نماید.

اطمینان حاصل کنید که هرگونه گرد و غبار از مناطق ورودی هوا یا اگزوز خارج شده است. به عنوان مثال، یک یخچال از یک کندانسور برای خلاص شدن از گرما استخراج شده از داخل دستگاه به هوا خارج می کند.

بدین طریق مقداری از گرما جذب آب شده و باعث تبخیر آن می گردد. فرآیند خنک سازی یخچال یک روش ساده ای می باشد، بدین ترتیب که گرمای درون یخچال، از درون دستگاه گرفته می شود و این گرما به بیرون منتقل می شود، همچنین فرآیند سرد سازی به واسطه ماده ای به نام مبرد انجام می دهد.

کندانسور یخچال صنعتی صفحه ای نوعی کندانسور آبی می باشد و همانند کندانسور پوسته و لوله نیاز به تامین آب خنک جهت خنک سازی مبرد دارد این نوع کندانسور راندمان بالاتری نسبت به کندانسور پوسته و لوله دارد و ابتدا تنها در ابعاد کوچک طراحی و تولید میشد که البته کاربرد آن بیشتر در ساخت چیلر ها بود.

نوع دیگری از کندانسور ها وجود دارد که به آن کندانسور تبخیری می گویند این دسته از کندانسور ها معمولا در ساخت سردخانه ها و صنایع بزرگ مورد استفاده قرار میگیرند و معمولا کاربردی در یخچال های صنعتی ندارند و شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به صفحه کندانسور تبخیری مراجعه نمایید.

صنایع برودتی نوری انواع کندانسور ها را در سراسر داخل و خارج از کشور ارائه می نماید و شما می توانید برای خرید آن در مشهد به صفحه کندانسور در مشهد مراجعه نمایید.

برای خرید قطعه برد کندانسور کولر گازی 80000 ال جی LG و یا سایر قطعات آن در کرج با بهترین قیمت ها با ما همراه باشید.

خیلی اوقات یخچال شما با تعویض قطعات توسط خودتان یا توسط یک تکنسین متخصص، تعمیر می شود و مانند روز اول به خوبی کار می کند.

اگر قصد خرید کندانسور کولر گازی را دارید باید در این زمینه اطلاعات خوبی کسب کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

ظرفیت داخلی باید به خوبی سازمان یافته باشد تا ذخیره انواع مواد غذایی چالش برانگیز نباشد. 4- مشخص بودن میزان ظرفیت انتقال مواد و…

در واقع دستگاه کندانسور همان طور که از اسم آن مشخص است کار کندانس کردن و تبدیل گاز به مایع را انجام می دهد.

این انتقال در هر مبدلی با توجه بر درجه حرارت سیال ها، به سه روش انجام می گیرد که شامل موارد زیر می شود.

همچنین اطلاعات جامعی در رابطه با نحوه کارکرد یخچال فریزر و یخچال ساید باید ساید و کارکرد قطعات یخچال در اختیار شما قرار بدهیم.

گاهی پیش می آید که یخچال فریزر یا یخچال ساید بای ساید شما عملکرد صحیح ندارد و می تواند موجب نگرانی شما شود.

پس حتما این کار را انجام دهید یا آن را به یک تکنسین معتبر در این زمینه محول کیند. این قسمت را حتما توجه کنید تا متوجه شوید از کجا باید کولر گازی اصلی را از تقلبی تشخیص دهید.

فروش قطعات اصلی و یا کیفیت انواع یخچال فریزر و ساید بای ساید توسط شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان. درصورت نیاز به تدوین طرح توجیهی می توانید با شرکت تماس حاصل فرمایید یا فرم اولیه سفارش طرح را تکمیل نمائید.

به سادگی واشر درب را از قاب در خارج کنید، آن را به مدت سی (30) دقیقه در آب گرم و صابون خیس کنید، سپس با یک پارچه نرم خشک کنید و تعویض کنید.

این کندانسور تشکیل شده از چندین لایه صفحه ای می باشد که در این لایه ها به صورت یک در میان آب و مبرد در جریان می باشد و به دلیل افزایش سطح انتقال حرارت به آب راندمان بیشتری نسبت به دیگر کندانسورها ارائه می کند.

مایعات به چندین جریان موازی تقسیم می شوند و می توانند جریان متناوب مناسبی ایجاد کنند. به طور کلی اولین برندهایی که از نظر عموم افراد عالی و پرکاربرد شناخته میشوند ال جی و سامسونگ میباشد.

اطمینان حاصل کنید که واشرهای تعویض شده به درستی آب بندی میشوند. این کاستها به همراه واشرها آب بندی بین دو فریم مبدل قرار گرفته و با پیچ محکم میشوند. This post was g ener᠎at᠎ed with GSA Content G enerat or DE᠎MO!

پرههای فن و موتور را با یک پارچه نرم تمیز کنید. اگر لازم است تیغههای فن را بشویید، موتور فن را بپوشانید تا از آسیب احتمالی رطوبت جلوگیری کند.

به هر حال قرار است بیشتر ضبط هایتان را با آن انجام دهید و نیاز به محصولی حرفه ای دارید.

بر روی قطعاتی مانند فیوز، لامپ، ترموستات، واشر و غیره به طور منظم بررسی کیفیت انجام دهید. کندانسینگ میله و لوله یک مارپیچ مسی یا فولادی داشته که روی آن تعداد زیادی میله جهت بالا بردن مقدار انتقال حرارت کندانسور جوش کاری شده است.

اگر از فعالان صنعت سرمایش باشید، یا حتی شده یکبار نیاز به تعویض قطعات در چیلر یا سردخانه­ی محل کار یا سکونت خود پیدا کرده باشید، قطعا نام دانفوس به گوشتان خورده است.

کندانسور هایی که برای خنک سازی مبرد از آب استفاده می نمایند کندانسور آبی نام دارند که شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به صفحه کندانسور آبی مراجعه نمایید.

جایگاه این دستگاه در سیکل تبرید پس از کمپرسور و قبل از شیرانبساط می باشد و نام دیگر آن چگالنده می باشد.

این برای اطمینان از عایق ضخیم است که اثرات ساییدگی را کاهش میدهد. برای افزایش ظرفیت کندانسور هوایی ابعاد کویل را افزایش می دهند و همچنین تعداد فن ها و میزان پرتاب آن را افزایش می دهند نکته ای که باید در رابطه کندانسور های هوایی بدانید این است که ظرفیت کندانسور یخچال صنعتی هوایی بر اساس دمای محیط متفاوت می باشد اگر دمای محیط گرم و خشک باشد ظرفیت کندانسور کاهش می یابد و ممکن است عملکرد کلی یخجال شما با مشکل مواجه شود.

در یخجال های صنعتی به ندرت از کندانسور پوسته و لوله استفاده می شود اما در صورت طراحی و استفاده این نوع کندانسور در یخچال صنعتی باعث افزایش راندمان و کاهش مصرف انرژی می شود اما برای استفاده از این نوع کندانسور به منابع آزاد آبی یا برج خنک کننده جهت تامین آب خنک کندانسور نیازمندیم.

مبدل صفحهای برحسب نوع سیال، فشار کار و به ویژه دمای طراحی میتواند بصورت چند پاس طراحی و ساخته شود.

لازم به ذکر است که بعضی اوقات گران قیمت لزوماً به کیفیت بهتر ختم نمی شود. شما میتوانید به دنبال بهترین یخچالهای تجاری باشید که از سیستمهای هوشمند برای طراحی درب داخلی استفاده میکند.

اگر در مورد فرایند گلاب گیری و تاریخچه این این صنعت به اطلاعات جامع و کاملی نیاز دارید، پیشنهاد می کنیم صفحه گلاب گیری سایت ویکی پدیا را مطالعه کنید و از تاریخچه این روش عرق گیری اطلاعات بیش تری کسب کنید.

جهت آشنایی بیشتر با عملکرد کندانسور ها به شما پیشنهاد می کنیم که به مقاله وظیفه کندانسور چیست مراجعه نمایید.

ما در این مقاله قصد داریم تا در رابطه با فروش قطعات یخچال فریزر و یخچال ساید بای ساید که توسط مجموعه دیبا پشتیبان ایرانیان انجام می شود، با شما عزیزان صحبت کنیم.

اسپلیت کاستی که این نوع از اسپلیت ها معمولا کاربرد اداری و تجاری دارند و مناسب مکان هایی با سقف مرتفع می باشند.

قیمت کندانسور یخچال صنعتی بر اساس ظرفیت و نوع آن متفاوت می باشد و عامل مهمی چون کیفیت تاثیر بسزایی در قیمت کندانسور دارد.

عملکرد اواپراتورها بر اساس دبی (545 لیتر بر ساعت) 2/4GPM آب خنک کننده در ازای هر تن تبرید با دمای ورودی 12/2 درجه سانتی گراد (54 درجه فارنهایت) و دمای خروجی 6/7 درجه سانتی گراد (44 درجه فارنهایت) با مبرد R-22، درجه حرارت تبخیر اشباع 1/7 درجه سانتی گراد (35 درجه فارنهایت) و فوق اشباع 5 درجه سانتی گراد (41 درجه فارنهایت) برآورده گردیده است.

کندانسور یخچال صنعتی در ظرفیت های متنوعی طراحی و تولید می شود و بر اساس ظرفیت مورد نیاز یخچال انتخاب و استفاده می شود این نوع کندانسور ها معمولا از نوع هوایی می باشند که در ادامه آنها را بیشتر توضیح می دهیم.

در یخجال های صنعتی که به صورت کامپکت و فشرده طراحی می شوند استفاده از این نوع کندانسور ها پیشنهاد نمی شود به این دلیل که کندانسور های هوایی فن دار در ظرفیت یکسان ابعاد کوچکتری دارند.

این نوع کندانسور ها را می توان در ظرفیت های بسیار متنوعی طراحی و تولید نمود و به دلیل وجود فن بر روی این کندانسور می توان ظرفیت آن را افزایش دهیم و ابعاد دستگاه را کوچکتر نماییم البته برای ساخت کندانسور در ظرفیت بالا باید ابعاد و تعداد فن ها را افزایش داد اما در ظرفیت یکسان ابعاد کندانسور فن دار کوچکتر از کندانسور بدون فن می باشد.

این نوع کندانسور در مدل های مختلفی طراحی و تولید می شود و بیشتر در صنایع کاربرد دارد و می توان از آن در ساخت سردخانه و تونل انجماد استفاده نمود.

این فشار بر حسب نوع گاز متفاوت می باشد. این باید حداقل هفته ای یک بار انجام شود. واشرهای درب باید هر هفته یک بار تمیز شوند.

این کار باید حداقل یک بار در ماه انجام شود. این کندانسور ها در ظرفیت پایینی طراحی و تولید می شوند و به دلیل عدم وجود فن بر روی آنها آلودگی صورتی ایجاد نمی کند و نیاز به مصرف برق ندارند این کندانسور تشکیل شده از تعدادی لوله که به صورت رفت و برگشتی طراحی شده و بر روی این لوله ها صفحات نازک الومینیومی قرار گرفته است که به آن فین می گویند و باعث افزایش سطح انتقال حرارت می شود.

از پاک کننده سیم پیچ کندانسور استفاده کنید تا تجمع جمع شده روی سیم پیچها را به راحتی از بین ببرید.

به همین خاطر است که سیم پیچ های کندانسور در قسمت پایین داغ و در قسمت های بالاتر خنک تر هستند، و در قسمت بالا و پایین کندانسور اختلاف دما وجود دارد.

پایین بودن امکان نشتی بخاطر دوبله بودن واشرها در قسمت ورودی و خروجی سیال. پس از خروج از کندانسور سیال کاری مجدداً آماده استفاده در سیکل تبرید خواهد بود.

پس در مناطق مرطوب کارایی زیادی دارند. مورد استفاده قرار می گیرند، که به جز مورد آبگرم مصرفی باید در بقیه موارد بصورت موردی دقیقا محاسبه گردد.

قطعات و لوازم جانبی یخچال و فریزر زیادی وجود دارد که برای عملکرد صحیح یخچال صنعتی شما لازم است. کندانسور آبی صنعتی یا کندانسور بخار چیست؟

در داخل کویل مارپیچ سیال داغ گازی شکل و در داخل پوسته (اطراف کویل) آب جریان دارد (و یا برعکس).

قابلیت مدولار شدن چیلرها: مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس به آسانی بصورت موازی یا سری به هم متصل می گردند این امر باعث گردیده تا در چیلرهای مدولار از این مبدل ها استفاده شود.

شرایط آب و هوایی برای این محصول قابلیت کارکرد در همه ی شرایط آب و هوایی ایران را دارد و تا دمای هوای 50 درجه سانتیگراد بالای صفر به راحتی کار می کند.

مبرد این قابلیت را دارد تا به راحتی از مایع تبدیل به گاز ( تبخیر ) و از گاز تبدیل به مایع ( متراکم ) شود.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

صفحه مورد نظر یافت نشد.

[ad_1] شاید آدرس را از دست داده اید. شما به طور خودکار به صفحه اصلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.