85 درصد ابزارهای فلزی در داخل هستند

[ad_1]

اصفهان کارفه در اولین نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های جهاد خود، دستاوردهای خود را در ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز صنعت فولاد کشور و احداث خط ریلی به نمایش می گذارد.

به گزارش ایسنا، علیرضا امیری یکی از مدیران ذوب آهن اصفهان در این نمایشگاه گفت: با وجود اینکه مشکلات توسعه ای در گروه ذوب آهن اصفهان وجود دارد اما امیدواریم بتوانیم بر این مشکلات فائق آییم.

وی با بیان اینکه پیش از انقلاب تولید سنگ آهن کشور کمتر از 500 هزار تن در سال بود، گفت: تولید کنونی کشور بیش از 30 میلیون تن بوده و ظرفیت تولید آن به 40 میلیون تن رسیده است و در حال حاضر کارخانه های فولاد و فولاد ایجاد شده است. در اکثر شهرها این نشان می دهد که وضعیت ایران از نظر توسعه جهانی بسیار مثبت است.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: در حال حاضر 85 درصد محصولات فولادی در داخل تولید می شود. در این نمایشگاه دو بخش اصلی وجود دارد که بخش اول دستاوردهای داخلی و بخش دوم مربوط به نیازها است تا افراد و صنایع نیازهای این صنعت را درک کنند و با یکدیگر همکاری کنند و سپس با بقیه ارتباط برقرار کنند. . 15 درصد برخی از قطعات و تجهیزاتی که به دلیل تحریم ها امکان واردات آنها وجود نداشت، اکنون بسته به برق داخلی به کشور بازگردانده شده اند.

لازم به ذکر است در غرفه فلزی اصفهان بخشی از ماشین آلات و تجهیزات داخلی ارائه شد و الزامات خوداتکایی فعلی ارائه شد تا به شرکت های فعال در این زمینه اطلاع داده شود که امکان ارائه همکاری را دارند. به عنوان مثال یکی از موفقیت های اصفهان ساخت شیرآلات پچ است که در اصل از اتریش وارد شده اما در داخل تولید می شود و با توجه به این دستگاه قیمت تمام شده کاهش یافته و به یک سوم می رسد.

اولین ویترین دستاوردها و نقاط قوت جهادی با حضور بیش از 124 فعال اقتصادی و تولیدی از سراسر کشور در قالب سهام و شرکت های سودآور در بخش صنعت نیز ادیان، کشاورزی و … که دارای ویژگی هایی است. حرکت جهادی که از دیروز (یکشنبه) آغاز شد، کارساز بود. این نمایشگاه از 15 تا 16 اردیبهشت ماه در مصلی امام خمینی (ره) تهران برپاست.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو آمونیوم فسفات شرکت بازرگانی ک2)

مونو آمونیوم فسفات – کمپانی بازرگانی کمیاب تجارت تات خرید سولفات منگنز, خرید مونو آمونیوم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.