8000 میلیارد تن توسعه منطقه مشهد در سال آینده

[ad_1]

ایسنا/ خراسان رضوی رئیس شورای مهندسی، حمل و نقل و حمل و نقل مشهد گفت: شهرداری مشهد اجرای بالغ بر 8000 میلیارد تومان پروژه عمرانی را تا سال 1401 در نظر گرفته است.

ایمان فرهمندی امروز در مراسم افتتاح ایستگاه متروی آزادی به سرباز سابق مشهدی گفت: یکی از مواردی که در اجرای پروژه های عمرانی باید مورد توجه قرار گیرد، مطالعه است. نقطه صفر و یک خواندن باید با دقت انجام شود. مطالعات تصادفات در مراحل میانی بهره برداری از پارکینگ چهارفاز و آزادی آزادگان در نظر گرفته نشده است و به همین دلیل با مشکلاتی مواجه شده ایم.

وی افزود: با توجه به تعداد پروژه‌هایی که در سال آینده انجام می‌شود، باید علاوه بر بازنگری، کارهای مهندسی نیز در اجرای پروژه‌ها مورد توجه قرار گیرد که مایه خرسندی است. بیش از 10 میلیارد تن صرفه جویی کرده است.

فرهمندی ادامه داد: اکنون اولویت ما در حوزه ساخت و ساز تکمیل پروژه های ناتمام است. اگرچه ممکن است برخی از پروژه‌های آغاز شده در حال حاضر در اولویت نباشند، اما با توجه به اینکه برخی پروژه‌ها تکمیل نشده‌اند، باید تکمیل شوند تا باعث سوختگی و نارضایتی امت نشود.

رئیس سازمان نظام مهندسی، حمل‌ونقل و حمل‌ونقل عمومی شورای شهر مشهد نیز با اشاره به سیاست‌های مدیریت شهری در ارائه سیستم حمل‌ونقل پاک خاطرنشان کرد: با توجه به آلودگی هوا، ارائه سیستم‌های حمل‌ونقل پاک از جمله دوچرخه، موتورسیکلت و افزایش ترافیک – زیرگر اینترا. – گرما باید با بهبود جاده ها و مسیرهای دوچرخه سواری در نظر گرفته شود، به ویژه در محله ها برای تشویق مردم به دوچرخه سواری.

فرهمندی اضافه کرد: ما روی استفاده از خودروهای برقی هم تمرکز داریم، اما متاسفانه برق ما برق پاکی ندارد یا با سوزاندن سوخت یا هوای آلوده تولید می شود، گاز غنی از گوگرد، بنابراین برای رشد باید برق تولید کنیم. سیستم حمل و نقل نیرو. ”مقامات باید پاک را نیز در نظر بگیرند.

هدف شورای ششم اعتلای عادلانه شهر با محوریت حرم امام رضا (ع) است.

سید ابراهیم علیزاده رئیس کمیته برگزاری همایش های اسلامی مشهد گفت: در حال حاضر جامعه مدنی بیش از 400 میلیارد تن ظرفیت دارد. فعالیت های سازمانی مانند کال اسماعیل آباد، موزه مقدس، پارک هشت آباد، کال تورگ و … توسط سازمان در حال انجام است. علاوه بر این پروژه ها، چندین فعالیت دیگر نیز در دستور کار این سازمان قرار دارد که امیدواریم با موفقیت همراه باشد.

وی به فعالیت مناطق 11 گانه پرداخت و افزود: در حال حاضر کشت پارک با بیش از 70 درصد پیشرفت فیزیکی و فاز دوم بوستان اربعین توسط امر بسیار مهم دیگری در این حوزه در حال اجراست. علاوه بر این پروژه ها، برای رفاه حال عموم، بازگشایی جاده پاساژ شهید فخرایی و توسعه سید رضی 85 نیز در حال انجام است که مراحل پایانی خود را طی می کند و امیدواریم به زودی کار آغاز شود.

سالانه بیش از 80 آسیب در این منطقه رخ می دهد

سید خلیل منبتی، معاون عمران، حمل و نقل و ترابری حوزه شهرداری مشهد افزود: اتلاف وقت عمومی، راه بندان بین میدان قائم تا میدان استقلال بود. “

وی افزود: بر این اساس پروژه زیرزمینی آزادی در تاریخ 15 فروردین 1393 به منظور تسهیل دسترسی به بلوار اصلی و پاسخگویی به نیازهای شهروندان از جامعه مدنی راه اندازی شد.

معاون مهندسی، حمل و نقل و حمل و نقل حوزه شهرداری مشهد گفت: با کاهش ترافیک، تصادفات کاهش می یابد.

منبتی ادامه داد: به همین ترتیب عادت به عبور از 1200 وسیله نقلیه در یک ساعت در این محدوده و تداخل با خطوط تردد منجر به تراکم ترافیک در بلوار آزادی شده است که با استفاده از این روش زیرزمینی تخلیه شده است.

وی با بیان اینکه در این روند چندین مورد تعارض برطرف شده و شهرک ها بازسازی شده است، گفت: کانال 800 متری بازسازی شده، برج به صورت تلفنی بازسازی شده و خط لوله نیز مرمت شده است. اینچ گاز با مفصل. با شرکت های خدماتی

معاون عمرانی، مهندسی حمل و نقل و حمل و نقل حوزه شهرداری مشهد ادامه داد: این دور که از پل جانباز 250 متر فاصله دارد، وظیفه ایجاد سمت چپ از بزرگراه آزادی تا بلوار جانباز، تردد – تردد از آموزگار را دارد. بلوار تا پل. شمال بزرگراه آزادی، ایجاد دوربرگردان در آن دارای محور آزادی و امکان جابجایی مقادیر از شمال به شمال در بزرگراه آزادی است.

منبتی با اشاره به اینکه این پروژه با اعتبار 20 میلیارد تومانی با اعتبار 80 هزار و 80 میلیارد تومان ساخته شده است، گفت: امیدواریم تا پایان سال یکی دو پروژه بزرگ دیگر به بهره برداری برسد. و سال آینده با حمایت. اجازه دهید شورای اسلامی شهر و شهردار چندین پروژه عمرانی را آغاز کنند.

به گزارش مرکز رسانه های منطقه ای مشهد، وی ادامه داد: یکی از مواردی که باید به آن اشاره کرد ترافیک سنگین در عملیات آزادسازی دو سه هفته مانده به افتتاح همایش است، زیرا شورای شهر تاکید کرده بود که پروژه ها به باید صبر کرد برای جشن به محض آماده شدن.» باز نیست و زود در اختیار عموم قرار می گیرد که در این پروژه نیز انجام می شود.

8000 میلیارد تن توسعه منطقه مشهد در سال آینده

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

صفحه مورد نظر یافت نشد.

[ad_1] شاید آدرس را از دست داده اید. شما به طور خودکار به صفحه اصلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.