80 پروژه آبرسانی در کهگیلویه و بویراحمد در حال اجراست

[ad_1]

ایسنا/ کهگیلویه و بویراحمد رئیس هیئت مدیره شرکت آبفای استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: 80 پروژه آبرسانی در این استان در حال بهره برداری است.

اسفندیار برخا افزود: در جلسه شورای برنامه ریزی استان 95 پروژه آبرسانی در استان وجود دارد که 80 پروژه در حال حاضر به بهره برداری می رسد.

وی گفت: مشاغلی که به دلیل اینکه از طلبکاران و دهیاری ها شروع شده به نتیجه نرسیدند اکنون به دلیل کمبود اعتبار متوقف شده و نیاز به اعتبار دارند.

رئیس هیئت مدیره شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: 75 درصد از قبوض خزانه شرکت آب و فاضلاب تخلیه شده و تا پایان تیرماه جابجا می شود.

برخا تصریح کرد: 40 میلیارد تن وام برای توسعه پروژه آبراه یاسوج در نظر گرفته شده که 20 میلیارد تن آن از پیمانکار بازیابی شده و 20 میلیارد تن دیگر نیز به عنوان پیمانکار اخذ می شود.

وی افزود: 208 میلیارد تن بدهی و فاضلاب در استان کنار گذاشته شده است که تاکنون 17 میلیارد تن به قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) پرداخت کرده ایم و 12 میلیارد دیگر نیز تا پایان فروردین ماه پرداخت می شود.

رئیس هیئت مدیره شرکت آبفای بویراحمد بویراحمدو بویراحمد گفت: البته از 17 میلیارد گوجه فرنگی تاکنون تنها 6 میلیارد تن به بسیج سازندگی تحویل داده شده است.

به گزارش ایسنا، برخا اظهار کرد: در این طرح 184 روستا در استان کهگیلویه و بویراحمد با کم آبی مواجه هستند.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

صفحه مورد نظر یافت نشد.

[ad_1] شاید آدرس را از دست داده اید. شما به طور خودکار به صفحه اصلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.