430 پروژه در بخش برق بانه اجرا شده است

[ad_1]

ایسنا/ کردستان مدیر توزیع نیروی برق شهرستان بانه گفت: 430 پروژه در بخش های مختلف به منظور بهبود، ارتقا و ارتقای سیستم توزیع برق در شهرستان بانه اجرا شده و کار از سال گذشته آغاز شده است.

صلاح الدین قادری در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: سال گذشته 430 طرح در حوزه های مختلف از جمله اجرای طرح های ملی و استانی و 25 میلیارد تومان وام اجرا شد.

وی با تاکید بر اینکه پروژه های بزرگی در راستای ارتقای برق رسانی به مناطق شهری و روستایی انجام شده است، گفت: برق رسانی به پروژه های ملی و استانی، بهسازی، توسعه و بهسازی سیستم های توزیع برق، رفع و قطعی برق از جمله اقدامات انجام شده است. فروش یک متری و در نهایت تعمیر و ساخت روشنایی خیابان برای بقیه کارهای انجام شده در دهه 1400.

قادری با بیان اینکه این پروژه ها به صورت مستقیم در نقاط مختلف شهر انجام شده است، گفت: 250 پروژه در مناطق شهری و 180 پروژه در مناطق روستایی انجام شده است.

مدیر توزیع برق شهرستان بانه اجرای طرح بهارستان را به عنوان یکی از این طرح های بین المللی عنوان کرد و گفت: از 45 روستای مورد هدف تاکنون این طرح در 33 روستا به طور کامل اجرا شده است و در 12 روستای باقی مانده نیز این طرح اجرا می شود. روستاها در پایان اردیبهشت امسال رو به اتمام است.

وی با اشاره به توسعه 74 درصدی پروژه بهارستان در بانه گفت: جابجایی و تقویت برق رسانی در روستاها، تامین برق بهینه مصرف کنندگان روستایی، اصلاح برق معابر عمومی روستاها و اصلاح شبکه های برق معیوب. روستاهای دخیل در برنامه ریزی و توسعه و تامین برق برای جویندگان کار یکی از اهداف طرح بهارستان است.

در حال حاضر حدود 70 هزار مشترک در بانه وجود دارد که 100 درصد از 260 شهر و روستای بالای 5 خانه این شهرستان از منابع برق بهره مند هستند.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

صفحه مورد نظر یافت نشد.

[ad_1] شاید آدرس را از دست داده اید. شما به طور خودکار به صفحه اصلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.