34 نفر بدون شناسنامه در هرمزگان ثبت نام کردند

[ad_1]

به دستور رئیس قوه قضائیه تعداد 34 مهاجر فاقد مدرک در شهرستان تیرور هرمزگان به ثبت رسیده است.

خبرگزاری ایکنا به نقل از سایت ایسنا نوشت: حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای در جلسه دیوان عالی کشور در ۲۶ دی ماه، موضوع غیرمسلمانان و شناسنامه‌ها را مورد بحث و بررسی قرار دادند که این موضوع به نوبه خود منجر به جرائم سنگین و تخلفات می‌شود. اقلیت های جامعه فاقد شناسنامه و شناسنامه هستند که این امر به نوبه خود مشکلاتی را در جامعه آنها ایجاد می کند و آنها را از حقوق شهروندی محروم می کند. و برگزاری جلسات با وزارتخانه های مختلف دولتی از جمله وزارت امور داخله، کمیسیون ثبت احوال و سایر ارگان های ذیربط برای رسیدگی به برخی از چالش های پیش روی این بخش.

در راستای اجرای دستور رئیس کل دادگستری هرمزگان در بازدید از شهرستان تیرور، شناسنامه 34 نفر از ساکنان فاقد شناسنامه را در اختیار آنان قرار داد. خیلی سال.

مجتبی قهرمانی در این مراسم ضمن اظهار نظر در خصوص دستور رئیس قوه قضائیه که حدود دو ماه پیش مبنی بر لزوم رسیدگی به موضوع افراد فاقد شناسنامه صادر شد، گفت: بر اساس اعلام سازمان ثبت احوال با محوریت رهبری و بخش خصوصی دادستان های حوزه قضایی استان نسبت به رفع موانع قانونی و تسریع در صدور شناسنامه برای این افراد اقدام لازم را انجام داده اند.

وی در ادامه تصریح کرد: به منظور حفظ حقوق مردم و نظارت بر حسن اجرای قانون، از طریق صدور دستورات قانونی خاص، اعضای این تشکل ها موظفند بررسی دقیق و کارشناسی در مورد دلایل یک گواهی برای افراد بدون گواهی و سرعت حل صادر نمی شود. مشکلات آنها، اقدام فوری انجام دهید.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان افزود: بنا به اظهارات دادستان عمومی و انقلاب شهرستان میناب، به دلیل نداشتن شناسنامه و کارت شناسایی 34 نفر از اهالی تیرور از فعالیت های این شهرستان، مردم ناراحت هستند. آنها کردم. آموزش و پرورش و رفاه فراوان است و از درمان محروم می شوند که تسریع در اجرای قانون برای رفع این مشکل ضروری است.

قهرمانی افزود: در این راستا قوه قضائیه استان هرمزگان با استفاده از تمام اختیارات و اختیارات قانونی خود در جهت رفع مشکلات و محرومیت زدایی از این مردم شریف اقدام بسیار ویژه و منحصر به فردی کرده است.

وی با تشکر و قدردانی از همکاری خوب با اداره ثبت احوال و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان هرمزگان خاطرنشان کرد: در بررسی های انجام شده مشخص شد که علت اصلی فرصت نشدن این افراد برای درخواست خود بوده است. کارت شناسایی. سال‌ها نتوانستند و دادگستری استان هرمزگان به دستور امام خمینی(ره) از ستاد اجرایی درخواست کرد و این مرکز مردمی و انقلابی به سرعت تمام اعتبارات لازم را برای رفع آن پذیرفت. .

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان همچنین تاکید کرد: با توجه به اهمیتی که مقام معظم رهبری برای حضور مسئولین در جامعه و رسیدگی به نیازهای آنان و جلب نظر جناب عالی در این خصوص قائل هستند. به ماهیت مشکلات مرتبط با اینها نگاه کنید. 34 اهالی تیره عزیز جهت پیگیری مسائل مربوط به شناسنامه، مسئولین و معتمدین طی دو ماه گذشته با نظارت مستمر بر منازل خود جهت رفع نیازهای خود و هم اکنون با حضور اینجانب در موتنن اصلی آلا آلا آلا آلا آلا تارون تارون تارون تارون آن تارون تارون تارون آن آن آن آن آن آن دا دا دا دا دا دا دا دا دا 34 34 34 34 34 34 34 34 34 34 34 34 34 34

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

صفحه مورد نظر یافت نشد.

[ad_1] شاید آدرس را از دست داده اید. شما به طور خودکار به صفحه اصلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.