217 طرح در سفر رئیس جمهور به استان کهگیلویه و بویراحمد به تصویب رسید.

[ad_1]

ایسنا/ کهگیلویه و بویراحمد رئیس کمیسیون برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در سفر رئیس جمهور به استان کهگیلویه و بویراحمد 217 طرح با وام سه هزار و 561 میلیارد تومانی به تصویب رسید.

علی شهابی نسب در جلسه شورای برنامه ریزی استان افزود: همچنین در این سفر 6605 میلیون دلار برای پروژه های نفت و گاز گچساران، دهدشت و گچساران اختصاص یافته است.
وی تصریح کرد: 80 شغل در حوزه زیرساخت، 5 شغل در صنعت و معدن، 14 شغل در حوزه سلامت و 48 شغل در حوزه فرهنگی و اجتماعی وجود دارد.
کمیسیون برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: در سفر رئیس جمهور توسعه عمرانی و اقتصادی استان کهگیلویه و بویراحمد به تصویب رسید.
شهابی نسب تصریح کرد: مدیران دستگاه های اجرایی بر سازمان ها و وزارتخانه های آنها نظارت داشته باشند. تا زمانی که این موافقت ها اجرا شود.
وی افزود: باید قوه مجریه برای نظارت بر سفر رئیس جمهور به استان در دو حوزه عمرانی و اقتصادی راه اندازی شود و مسئولان ستاد گزارشی از فعالیت های خود داشته باشند.
رئیس اداره کل استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: از تبصره 18 حدود 900 میلیارد گوجه فرنگی معادل سه درصد به استان کهگیلویه و بویراحمد اختصاص دارد.

شهابی افزود: باید تا پایان سال بودجه 1.1 میلیارد تن اسناد خزانه به استان کهگیلویه و بویراحمد جذب شود که تاکنون 55 درصد از این رقم وصول شده است.

به گزارش ایسنا، وی گفت: از مدیران دستگاه های اجرایی خواست تا قبل از پایان سال بودجه امسال توجه خود را جلب کنند.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

صفحه مورد نظر یافت نشد.

[ad_1] شاید آدرس را از دست داده اید. شما به طور خودکار به صفحه اصلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.