یادگیری علم و پرورش ذهن آگاهی یکی از بهترین فعالیت های شب بیداری است

[ad_1]

یادگیری علم و پرورش ذهن آگاهی یکی از بهترین فعالیت های شب بیداری است

ایسنا/ قم خطیب جمعه قم در خطبه شب زنده داری می گوید: چیزی بهتر از فراگیری علم و تفسیر، احکام دینی، سنت ها و … نیست. دنیا چیزهای خوب را ترویج و تبلیغ می کند و با بدی ها عاقلانه و مؤثر برخورد می کند.

آیت‌الله سید محمد سعیدی در خطبه‌ی نماز جمعه قم در مسجد اعظم قم گفت: وقتی از شما می پرسند چرا روزه نمی گیرید، تشنگی و گرسنگی را بهانه می کنید، می گویند مگر بچه نیستید تشنه نیستند.
وی با اشاره به 29 فروردین و روز نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران گفت: جایگاه ویژه یعنی ستون فقرات. از ارتش ارتش است.
این عالم با اشاره به شب قیامت گفت: شب قدر شبی است که خداوند به رسول خود (ص) فرمود «وَ ما یَرْلَهُ الْقَدْرِ» و در سوره دخان آمده است که هر شب. در آن شب واقعه مهمی نقل شد، پیامبر (ص) 10 شب آخر ماه مبارک رمضان را روزه بود.
ایشان در خطبه شب زنده داری فرمودند: در شب زنده داری هیچ چیز بهتر از فراگیری علم و تفسیر و احکام دینی و سنت و … نیست. علم زمینه ساز رشد فکری است. دنیا امر به معروف و نهی از منکر را تبیین و تبلیغ کرده و با منکر در حکمت و کیفیت برخورد کرده است، پس در دعا و نصیحت در مفاتیح از این امر غافل نشوید.
خطیب نماز جمعه قم ادامه داد: با توجه به اینکه دشمن تمرکز خود را بر بازیابی واقعیت های مربوط به ایران گذاشته است، برای مقابله با این حرکت دشمن، جهاد را یک بزرگ توصیف می کند که خدمتی ملی است و کار بزرگی است. این سربازان مانند راویان میدان جنگ هستند. گزارش شد.» خاکستری با در نظر گرفتن اولویت ها یکی از اولویت های کشور است و هدف مقابله با تبلیغات دشمنان متخاصم با تعمیق درک متقابل است. فعالان برجسته و رسانه ها در این جهاد نقش اساسی دارند.
تولیت حضرت معصومه(س) تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با مسئولان و نمایندگان این نظام، همه مشکلات پیش روی کشور را به عنوان راه حل خواستار شدند و موضوعات مختلف سال را تبیین کردند. ” وی با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران و دستاوردهای آن در عرصه های مختلف الگویی برای سایر ملت ها بود و در این شرایط کینه مردم، ظلم به مردم و انقلاب اسلامی بود، تاکید کرد.
وی ادامه داد: وی با ابراز نارضایتی از اجرایی نشدن مفاد کلیدی اصل 44 قانون اساسی، تاکید کرد که دولت می تواند با اجرای این موارد، سیاست گذاری و سیاست گذاری، نظارت و رهبری، اقتصاد را به مردم تحمیل کند. برای حل مشکلات کشور.
سخنگوی رهبر معظم انقلاب اسلامی در قم گفت: ایشان با اشاره به بیداری جوانان فلسطینی، این تحرکات را بر خلاف تلاش آمریکا نشان دادند که فلسطین زنده و زنده است و هرگز فراموش نخواهد شد.
وی افزود: وی در خطاب به عربستان گفت: چرا جنگ ناموفق ادامه دارد، راه خروج از این جنگ را بیابید و عربستان توصیه مقام معظم رهبری را بپذیرد اسلام: انقلاب خود و منطقه را نجات دهد. ” این کمپین شکست خورده را بیاورید.
آیت الله سعیدی در خطبه اول خود در بابیان اینکه امام علی (ع) در وصیت به امام حسن (ع) و امام حسین (ع) فرمودند «یا اتقوا الله» فرمودند: تقوا یعنی همه چیز از آن خداست. و حضرت علی (ع) می فرماید مراقب هر کاری که می کنید به فضلی که خداوند متعال برای انسان در نظر گرفته است باشید.
وی در ادامه می گوید: راه دنیا پر از پیچ و خم و جریان های عمیق است و شیطان با هزار دام و نیرنگ در کمین انسان است، آنچه انسان را حفظ می کند ترس از خداست.
تولیت حضرت معصومه (س) می فرماید: حضرت علی (ع) می فرماید: از دنیا پیروی مکن، هر چند دنیا به تو اقتدا کند، امیال و خواسته هایت را برآورده نکن.
مقام معظم رهبری فرمودند: «توصیه می کنند که راست بگویید و راست بگویید» و کتمان نکنید.
وی افزود: دشمن ظالم باشید یعنی به او چنگ بزنید و با گرفتن و رها نکردن ظالم دشمن باشید.

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو آمونیوم فسفات شرکت بازرگانی ک2)

مونو آمونیوم فسفات – کمپانی بازرگانی کمیاب تجارت تات خرید سولفات منگنز, خرید مونو آمونیوم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.