کلانتری: من از قضات می خواهم که عدالت را رعایت کنند

[ad_1]

فجرسپاسی گفت: با توجه به حجم باقی مانده لیگ برتر، داوران باید هوشیارتر باشند.

به گزارش ایسنا، علی اصغر کلانتری، سرمربی تیم فجرسپاسی عصر یکشنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پیکان در هفته بیستم لیگ برتر با اعلام این خبر گفت: در شرایط سختی قرار داریم. پیکان نتایج خوبی گرفت. ما هم سعی می کنیم بازی خوبی ارائه کنیم. امیدوارم بتوانیم در این بازی گل بزنیم و اتفاقات گذشته را اصلاح کنیم و هواداران را خوشحال کنیم.

وی در خصوص داوری گفت: انتظار دارم داوران در این شرایط سخت محتاط باشند. در بازی آنها مقابل استقلال یک خطای جدی روی بازیکن ما انجام شد اما داور چیزی نشان نداد. همچنین خطای هند 100 درصد در نظر گرفته نمی شود. این برای تیم ما کمی سنگین خواهد بود. قدرت ایمان صادقی در دیدار مقابل استقلال بی نظیر است. اگر عدالت در بازی با استقلال و سایر بازی ها رعایت شود، شاید اتفاقاتی بیفتد.

کلانتری افزود: 2 بازی اخیر پیکان را دیدیم. این تیم نسبت به قبل متفاوت است اما تلاش می کنیم خوب بازی کنیم. فرزان دانا را به دلیل غیبت در اختیار نداریم و سیروان قربانی و محمد زینالی هم مصدوم هستند.

سرمربی فجرسپاسی درباره عملکرد فنی تیمش خاطرنشان کرد: استقلال خیلی به ما اختصاص دارد و این تیم بازیکنان زیبایی را جذب کرده است. اگر در دقایق پایانی گل می زدیم و از فرصتی که داشتیم استفاده می کردیم، در نهایت با تساوی زمین را ترک می کردیم. ما می خواهیم در تیم موقعیت ایجاد کنیم و گل بزنیم و می خواهیم به این هدف برسیم. ما همچنین برای رفع این مشکل تلاش کردیم تا شکاف بین خطوط خود را پر کنیم.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

صفحه مورد نظر یافت نشد.

[ad_1] شاید آدرس را از دست داده اید. شما به طور خودکار به صفحه اصلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.