کارگاه آموزشی آگاهی کودکان اتیوپی برگزار خواهد شد

[ad_1]

دبیر کل مجله کودک آرمانشهر بیان کرد: دومین سمینار بین المللی کودک آرمانشهر آبان ماه 1401 در تهران برگزار می شود.

بر اساس گزارش ها جایی کهسید کاظم سید مراد ضمن اشاره به اهداف و دستاوردهای این همایش گفت: همایش آگاهی کودکان آرمانشهر با هدف بررسی فعالیت های آموزشی و پژوهشی، افزایش آموزش علم و فناوری برای دست اندرکاران و تصمیم گیران، ارزیابان و پروژه های عمرانی با حضور بخش خصوصی برگزار می شود. بخش استفاده از بخش‌ها و سیستم‌های سرمایه‌گذاری و برگزاری کارگاه‌های آموزشی شهر دوستدار کودک.

“کنفرانس بین المللی که سالانه برگزار می شود، فرصتی عالی برای متخصصان اطفال، برنامه ریزان شهری، مددکاران اجتماعی، دانشمندان، هنرمندان و سیاست گذاران برای به اشتراک گذاشتن دانش، عمل و تحقیق است. وی گفت: ایجاد شهرهای دوستدار کودک از موضوعات کلیدی این همایش است.

سید مراد افزود: ما این کار را با فراهم کردن بستری برای جوامع علاقه‌مند (کارشناسان، کارگران، آژانس‌های (محلی) و فعالان حقوق کودک انجام می‌دهیم تا بتوانند در آنجا منتشر کنند. آنها را بررسی کرده و گام‌های مثبتی برای ایجاد شهرهای واقعاً دوستانه برداریم.» رشد کودک.

سید مراد افزود: همایش برجسته سازی چالش ها و پتانسیل های حل مشکلات کودکان می تواند نقش مهمی برای فعالان این حوزه در تعامل با مردم و سیاست گذاران ایفا کند.

وی با اشاره به اداره مسابقه شعر و عکاسی گفت: هنرجویان از سراسر کشور می توانند آثار و مقالات خود و علاقمندان به شرکت در مسابقه عکاسی را طبق دستور اجرایی در آخرین وعده ارائه کنند.

رئیس سمینار بین المللی آرمانشهر گفت: هدف از برگزاری این همایش گردهمایی طیف وسیعی از فعالان حوزه کودک در طول همایش با احزاب مختلف است.

سید مراد در پایان درباره محور این همایش اظهار داشت: برنامه ریزی و برنامه ریزی راهبردی برای شهرهای دوستدار کودک، جایگاه و حقوق کودکان در مناطق شهری و روستایی، حفاظت از محیط زیست و اجتماعی و کودک و نوجوان محور هستند. از این سمینار

وب سایت این رویداد Kids-us.ir است.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

صفحه مورد نظر یافت نشد.

[ad_1] شاید آدرس را از دست داده اید. شما به طور خودکار به صفحه اصلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.