چوب و زغال از جنگل های بلوط بویراحمد را با کامیون های سرد خرد کنید

[ad_1]

ایسنا/ کهگیلویه و بویراحمد رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان بویراحمد از توقف تردد کامیون های یخچال دار حمل چوب و زغال سنگ از جنگل های بلوط این شهرستان خبر داد.

عباس حسن زاده در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: قبلی 4 دستگاه خودرو سایپا و کامیون حامل آنها بودند. چوب و زغال از جنگل های شهرستان بویراحمد کشف و ضبط شد.

وی در خصوص جزئیات این تحقیقات افزود: طی چند شب گذشته یک دستگاه کامیون سردسیری در تنگ سرخ توقیف شد که دو تن بلوط و همچنین دوشنبه شب توقیف شد و در گذشته نیز تن بلوط کشف شده است. از وانت سرد سایپا. .د.

رئیس اداره منابع طبیعی منطقه بویراحمد گفت: در گذشته زغال چوب و چوب و کامیون ها را مانند کامیون یا کامیون حمل می کردند اما اکنون برای پنهان شدن از دید ماموران، چوب بلوط را با خودرو یا داخل خودرو وارد می کنند. یخچال کامیون های مواد غذایی.”

چوب و زغال از جنگل های بلوط بویراحمد را با کامیون های سرد خرد کنید

حسن زاده تصریح کرد: مقیاس بلوط قاچاق به اندازه چوب برای سودجویان و معدنچیان زغال سنگ در استان فارس است.

وی گفت: یک دستگاه کامیون ایسوزو حامل 1.5 تن درختان جنگلی با همکاری اداره کل منابع طبیعی شهرستان دنا و یگان حفاظت منابع طبیعی استان و یک دستگاه کامیون سایپا حامل 13 کیسه زغال سنگ کشف و ضبط شد.

رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان بویراحمد گفت: با همکاری و همکاری قوه قضائیه زمینه را برای مجرمان و قاچاقچیان چوب و زغال امن تر می کنیم، همانطور که ایشان فرمودند با متخلفان در این زمینه برخورد کنید. قانون.”

حسن زاده تاکید کرد: برای هر کیلوگرم چوب خرد شده وزن کل 150 هزار گوجه فرنگی و هر کیلوگرم زغال خرد شده 300 هزار تن است.

وی از مردم و طبیعت گردانان و طبیعت گرایان خواست هرگونه حمل چوب و زغال از سودجویان و قاچاقچیان به منابع طبیعی و جنگل های استان را تا سال 1504 گزارش کنند.

چوب و زغال از جنگل های بلوط بویراحمد را با کامیون های سرد خرد کنید

چوب و زغال از جنگل های بلوط بویراحمد را با کامیون های سرد خرد کنید

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

هزینه اجاره مسکن در دهدشت جوانان را غرق در ناامیدی کرده است.

[ad_1] ایسنا/ کهگیلویه و بویراحمد کشیش جمعه دهدشت گفت: هزینه اجاره خانه در این شهرستان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.