پیگیری محرک های صادراتی در چهارمحال و بختیاری را آغاز کنید

[ad_1]

ایسنا/ چهارمحال و بختیاری معاون بازرگانی و توسعه انجمن صنایع معدنی و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: در چهارمحال و بختیاری نفت ندارم.

جهانبخش مرادی با اعلام این خبر اظهار داشت: پرداخت این مشوق ها از طریق بسته حمایتی از توسعه صادرات غیرنفتی بدون اولویت دادن به صادرکنندگان دانش و اعتبار، صادرکنندگان ملی و بین المللی، صادرکنندگان. کالاها و خدمات و تقویت تجهیزات صادراتی و سایر زیرساخت ها اجرا می شود.

وی افزود: صادرکنندگان و دریافت کنندگان یارانه صادراتی تا پایان فروردین ماه فرصت دارند از این برنامه بهره مند شوند.

وی گفت: کارآفرینان و کارآفرینان می توانند با مراجعه به سایت اتاق بازرگانی ایران به نشانی www.tpo.ir درخواست خود را در معاونت پشتیبانی صادرات ارسال و تکمیل کنند.

مرادی ادامه داد: این مشوق‌ها در قالب پرداخت سود تسهیلات بانکی، مجوز سفر هوایی، مجوز اجاره غرفه در نمایشگاه‌های بزرگ بین‌المللی، اعزام کارکنان بازرگانی و فروش، حضور شرکت های ایرانی در نمایه تجاری “خارج”، علاقه به بانکداری در زمینه اعتبار صادراتی، تبلیغات، تبلیغات، آموزش، اطلاع رسانی، پژوهش، مشاوره و فعالیت های فرهنگی در زمینه صادرات “، پرداخت مجوزهای صادراتی “” حمایت از صادرات کالا و خدمات “، “حمایت از برند، شرکت ها، محصولات در بازارهای مورد نیاز صادرات”، “برنامه حمایتی امکان صادرات بنگاه های کوچک و متوسط”، حمایت از تاسیس، بهره برداری و توسعه شرکت های صنعتی «دفاتر بازرگانی و فروش ایران در بازارهای هدف.

به گزارش روابط عمومی صمت چهارمحال و بختیاری، مرادی خاطرنشان کرد: صادرکنندگان تا پایان فروردین ماه مهلت دارند مدارک را تکمیل و مدارک را ارائه نکنند، به این معنی که کارآفرین از پذیرش وجوه تشویقی خارج از کشور خودداری می کند.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو آمونیوم فسفات شرکت بازرگانی ک2)

مونو آمونیوم فسفات – کمپانی بازرگانی کمیاب تجارت تات خرید سولفات منگنز, خرید مونو آمونیوم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.