پیشنهادات برای تولید گوشت گرم روی کاغذ است/ با کمبود دام مواجه هستیم

[ad_1]

رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی دامداران ایران گفت: گوشت تازه گاو باید مستقیماً با قیمت کیلویی 140 هزار کیلوگرم در اختیار مصرف کنندگان قرار گیرد، اما هنوز این اتفاق نیفتاده و تصویب آن متوقف شده است و فقط روی کاغذ است. ”

احمد مقدسی در گفت وگو با ایسنا، بارها اعلام کرده است که افزایش قیمت گوشت نتیجه برنامه مافیا و سایر واردکنندگان گوشت بوده است.

وی ادامه داد: از دولت خواسته ایم که صندوق ذخیره محلی از این حوزه تامین کند و به دلیل ازدحام بیش از حد در کشور اجازه صادرات کالا را بدهد اما متاسفانه صادرات آنها ممنوع شده است.

رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی دامداران ایران افزود: شرکت پشتیبانی امور دام باید دام را با قیمت کیلویی 59 هزار گوجه از دامدار خریداری و نگهداری کند اما خرید و کشتار کند است. چون این گوشت ها باید بسته بندی و منجمد شوند، متأسفانه ما در ذبح حیوانات و گوشت در این کشور ضعیف هستیم.

وی افزود: از شرکت پشتیبان سلامت خواسته ایم که گوشت گرم را به صورت مستقیم تامین کند. یعنی گوشت گرم گوساله را باید مستقیم در مربع به قیمت گوجه فرنگی 140 هزار به دست مصرف کننده برسانند اما این موضوع فقط روی کاغذ و کاغذ است و تا به امروز گوشت به صورت مستقیم در دسترس نیست. .

مقدسی در نهایت گفت: به اندازه کافی در کشور حیوان و گوشت داریم. مردم نگران نذر گوشت در شب عید نباشند. با افزایش تقاضا مشکلی وجود نخواهد داشت. دامداران تا پایان سال قیمت دام را افزایش نمی دهند. البته اگر تجار بدون نظارت دولت وارد بازار شوند، قیمت گوشت قابل پیش بینی نیست.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

صفحه مورد نظر یافت نشد.

[ad_1] شاید آدرس را از دست داده اید. شما به طور خودکار به صفحه اصلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.