پیام درگذشت ضرغامی به نادر طالب زاده

[ad_1]

وزیر فرهنگ، گردشگری و صنایع دستی درگذشت نادر طالب زاده را تسلیت گفت.

خبرگزاری ایسنا به نقل از عزت الله ضرغامی در پیامی تسلیتی از سوی وزارت فرهنگ، گردشگری و صنایع دستی گفت. او درگذشت فیلمساز و مجری و مجری تلویزیون گفت: درگذشت نادر طالب زاده را به خانواده ای اصیل، هنرمندی توانا و جامعه ای مستعد تسلیت عرض می کنم، طالب زاده یک قهرمان واقعی، یک بازیگر شجاع و انقلابی بود.

تابستان سال 95 در ابتدای بیماری به عیادتش رفتم. من بلافاصله مطالب زیر را در وبلاگم قرار دادم:

“نادر!

نادر طالب زاده انقلابی ترین هنرمند کشورمان از بیماری سختی رنج می برد. آخرین باری که او را در خانه ملاقات کردم با تصویری که هفته گذشته دیدم متفاوت بود. از خداوند متعال برای ایشان سلامتی کامل خواستارم.

کمیاب در نوع خود سخت است! او کارگردان، فیلمساز، پژوهشگر و وسترن بزرگی است که به خاطر تجربه اش در آنجا از بقیه متمایز است.

در سال 74 سمت مدیر پژوهشی را به معاونت مدیریت سینمایی سپردم اما قبول کردم که تحصیلاتم در آن زمان نسبت به سال های قبل بهتر بود. نادر واقعیت های اروپای غربی را می شناسد و دانشمندان و دانشمندان غربی و ابزار آنها را به ویژه در زمینه های فیلم، نویسندگی و رسانه می شناسد. طالب زاده غرب را دقیق توصیف می کند و در حال مطالعه و بیان صادقانه است.

نادر طالب زاده سینماگر، تهیه کننده، مجری تلویزیون، بازیگر و کارگردان سینما روز جمعه 9 اردیبهشت ماه در سن 69 سالگی بر اثر مبارزه طولانی با سرطان بر اثر سکته قلبی دار فانی را وداع گفت.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو آمونیوم فسفات شرکت بازرگانی ک2)

مونو آمونیوم فسفات – کمپانی بازرگانی کمیاب تجارت تات خرید سولفات منگنز, خرید مونو آمونیوم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.