پیام تشکر نماینده استاد در استان و استاندار جامعه لرستان

[ad_1]

ایسنا/ لرستان نماینده رهبر معظم انقلاب اسلامی در استان و امام جمعه خرم آباد و استاندار لرستان در پیامی مشترک از مردم استان از انقلاب 22 بهمن قدردانی کردند.

در این پیام آمده است:

به نام خدا

در بیست و دوم بهمن ماه جشن چهل و سومین روز استقلال در نقاط مختلف کشور اسلامی و استان لرستان طی راهپیمایی دیدنی و متنوع تاج گذاری با ثبت ورق و طلایی زیبا در تاریخ هر سرافرازی و میهن پرستی در این منطقه که حضور جوانان انقلابی و گروه های جهادی در آن به چشم می خورد همیشه در صحنه بوده است.

این ملت بزرگ بین المللی بار دیگر با شکوه، اتحاد، همبستگی و اقتدار ملتی که همواره و در هر شرایطی پشتیبان انقلاب و رهبر معظم انقلاب اسلامی و این مهم بوده اند، در طول عمر پربرکت جهان را تکان داده اند. از اسلام سیستم و در صحنه افسانه های مختلف به طور منظم تایید می شود.

بحمداللَّه لازم می دانیم در افسانه و انقلاب 22 بهمن که با مراقبت کامل و با راهنمایی های سالم و با شور و شوق فراوان برگزار شد، از افسانه و انقلاب های مختلف فرهیختگان و انقلاب استان لرستان تشکر کنیم.

همچنین از فعالیت های شورای تامین تبلیغات اسلامی، دولتی و حکومتی، نیروهای نظامی و امنیتی، نیروهای امنیتی، نظامی، مراکز تبلیغاتی، صدا و سیما و نماز جمعه و کلیساها و محلات، جهادی گروه ها و جوانان انقلابی و سیاست. فرهنگی و اجتماعی و انقلابی که این شکوه را در فضا و در واقعیت به ارمغان آوردند و با اسب و اسب آمدند تا انقلاب اسلامی را گرامی بدارند و روزی را خلق کردند که بدون نشان دادن همسویی با آرمان های امام راحل هرگز فراموش نمی شود. رهبر و شهدای انقلاب اسلام هستند و در پیروزی انقلاب ایستادگی کردند. با تشکر.

درود خدا بر شما باد

سید احمدرضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه خرم آباد فرهاد زیویار استاندار لرستان.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

صفحه مورد نظر یافت نشد.

[ad_1] شاید آدرس را از دست داده اید. شما به طور خودکار به صفحه اصلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.