پس قیمت تابلوفرش بافتی چی؟ (3)

پس قیمت تابلوفرش بافتی چی؟
تابلو فرش چهره

ضمن عرض سلام وادب:احتراما باتشکر ازوزیرمحترم ومدیرعامل محترم توانیر ومعاونت محترم هماهنگی توزیع توانیردرخصوص انتصابات اخیرمدیرعامل برق منطقه ای ومدیرعامل توزیع برق تبریز. آقای وزیرمحترم ومهندس کردی عزیز لطفا مسایل ومشکلات عدیده اکثرهمکاران بوجودآمده شرکت توزیع برق آذربایجان شرقی را دریابید که فردا ممکن است دیر باشد. که چهره شناخته شده ودارای پرونده وباند مافیای قدرت درشرکت توزیع برق آذربایجان شرقی می باشند را بایستی سریعا تغییر وجابجا فرمایید.اسناد زیادی درخصوص لابی گری و حیف ومیل بیت المال وبه راه اندازی شو های تبلیغاتی همچون پذیرایی از 110نفرخبرنگارکه به همشان کارت هدیه 500هزارتومانی ونهار و هدایای ارزشمند دیگرمدیریت مصرف تحویل داده شده است ویک روز پیش توسط مدیرروابط عمومی وآقای رفیعی هماهنگی کامل جهت پوشش دادن وحمایت از مدیرعامل توصیه شده است .درحالیکه حقوق وعیدی و پاداش سال و 45درصد کارکنان درایام نزدیک عید مانده است وهمچنین خریدن تابلو های فرش نفیس گرانقیمت به مدیران عامل عزل شده اخیربرق منطقه ای وبرق تبریزدرحالیکه به همکاران بازنشسته خود شرکت مراسم گرفته نمی شود وهمکاران مجبورا خودشان با جمع آوری وجه برای همکاران بازنشسته مراسم وکادو ارزان قیمت می گیرند ودرنهایت مدیرعامل تنها با پنج دقیقه حضور ژست انسان دوستانه گرفته ودر مراسم شرکت وسخنرانی می کند. C᠎onte nt has ​been g᠎en᠎erated by GSA Con᠎te​nt Genera to r DEMO!

تابلو فرش چهره

ممنونم از شما که این مقاله را کامل مطالعه کردید و در کنار آن مطلب مفیدی یاد گرفتید.اگر سوال دیگری دارید در پایین صفحه بگذارید، حتما ما به سوالات شما پاسخ خواهیم داد. ابتدا یک تابلو فرش سفید که در تراکم بالا بافته شده باشد را در نظر می گیرند و سپس طرح مورد نظر را با پرس و حرارت بالا روی فرش سفید ( خام ) چاپ می کنند. 2. روش دیگر این است که از طریق واتساپ (آیکون سمت چپ همین صفحه)، فایل یا عکس موردنظر خود را برای کارشناس فروش ارسال نمایید، تا مراحل سفارش و تولید را پیگیری نماید. در نوع بافت به خاطر اینکه دستگاه بافنده باید فارغ از تولید دیگر طرح ها برای مدتی روی بافت تابلو فرش با طرح مشتری باشد که این امر زیاد به صرفه برای تولید کننده نیست و مجبورند قیمت را بالا ببرند. این نکته را هم خدمتتان عرض کنیم که حتما در طراحی تابلو فرش سفارشی نباید چهره فرد قرار بگیرد، می تواند، ولی معمولا کسانی که میخواهند به عنوان هدیه از آن استفاده می کنند سفارش چاپ عکس شخص را روی تابلو فرش می دهند. ماندگاری رنگ ، کیفیت و پیکسل عکس ها با توجه به فن آوری ها و روش های مختلف و همچنین کیفیت مواد استفاده شده از جمله تفاوت های تابلو فرش چاپی یا کلاریس است است.

از جمله موارد ضروری که در سفارش تبدیل عکس شخصی به تابلو فرش ( علاوه بر دقت در طراحی نقشه ) می بایست مد نظر قرار دهید، توجه در کیفیت شرکت سفارش گیرنده برای رنگبندی مناسب چهره است؛ به طوریکه تا حد امکان از رنگ های متناسب با چهره استفاده شود و حداکثر شباهت بین تابلو فرش و عکس برقرار گردد. نکته دیگر که در سفارش تبدیل عکس شخصی به تابلو فرش باید مورد توجه قرار دهید، اندازه مناسب تابلو فرش است؛ به طور کلی فرشهای با ابعاد بزرگتر به دلیل افزایش گره در بافت، تصاویر مرغوب تری از چهره را نشان می دهند. چراکه نقشه صحیح، به عنوان راهنمای چگونگی انجام کار، مهمترین نقش را در تضمین بافت خوب تابلو فرش به طور اعم و بافت چهره به طور اخص بازی می کند. استفاده از الیاف با کیفیت عالی در تولید تابلو فرش از دیگر مواردی است که در سفارش تبدیل عکس شخصی به تابلو فرش باعث افزایش غنای تابلو فرش می شود. در مقابل نقشه هایی که دستگاه تهیه میکند فقط رنگها را کم کرده و تصاویر غیر واقعی و کارتونی نشان داده می شود “در مقابل بافت تابلو های چهره با دست به دلیل یکنواخت نبودن بافت و شانه زنی طی مدت تولید ، با تصویر اصلی تفاوت خواهد کرد. مسلما رنگ هایی که برای بافت چهره استفاده می شوند با رنگ فرش هایی که برای منازل استفاده می شوند تفاوت زیادی وجود دارد. “حجم زیاد رنگهای ست شده روی ماشین آلات بافت فرش باعث می شود تا هر سال تنها یک بار رنگها تعویض شوند و رنگهایی که برای فرش منازل مناسب هستند انتخاب شوند .

اما واقعا او به یک هدیه زیبا تبدیل می شود و ارزش آن را دارد. در تابلو فرش های چاپی اما این مورد دیده نمی شود و از دستگاه چاپ استفاده می شود. اما به نظر شما چه تفاوت هایی میان این دو نوع تابلو فرش وجود دارد؟ قصدمان از این بند از متن این است که هم شما با این دو نوع آشنا شوید و هم مقایسه ای بین آنها صورت بگیرد. یکی از دلایلی که قیمت تابلو فرش بافتی را نسبت به چاپی افزایش می دهد، این است که در تابلو فرش های بافت باید دو تخته ( جفت ) از طرح مورد نظر بافته شود. وقتی شما طرح مورد نظر را برای تولیدی مربوط می فرستید، بعد از اینکه عکس شما به نقشه فرش تبدیل شد، به دستگاه بافنده داده می شود و مثل بافت فرش های ماشینی، چهره عکس دلخواه شما هم بافته میشود. سفارش عکس بافت روی تابلو ابتدا عکس داده عکس داده شده توسط طراح تغییر میکند و اگر این تغییرات توسط مشتری تایید شد توسط دستگاه بافندگی شونهر و هاش سی پی بافت میشود سایز و ابعاد تابلو فرشها ۵۰ در ۷۰ و ۵۰ درصد و ۷۰ درصد و صد در صد و پنجاه بافت می شود البته بیشتر این بافتها روی سایز ۵۰ در ۷۰ و ۵۰ درصد انجام میگیرد اگر در سازهای ۷۰ درصد یا صد در صد و پنجاه بافت شود به زمان طولانیتری احتیاج دارد و از جنس نخ آکریلیک استفاده می گردد و حدوداً رنگ های استفاده شده در تابلو ۱۰ رنگ می باشد.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از تابلو فرش چهره دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

هزینه اجاره مسکن در دهدشت جوانان را غرق در ناامیدی کرده است.

[ad_1] ایسنا/ کهگیلویه و بویراحمد کشیش جمعه دهدشت گفت: هزینه اجاره خانه در این شهرستان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.