پروژه آب شرب دیواندره به 50 میلیارد اعتبار نیاز دارد

[ad_1]

ایسنا/ کردستان رئیس آبفا کردستان گفت: در صورت اعلام مجموع 50 میلیارد تومان اعتبار پروژه آبرسانی به دیواندره، این پروژه در سال 1401 به اتمام می رسد.

محمد فرهاد امروز (14 فروردین ماه) در بازدید از سد سیازاخ دیواندره از پروژه آبرسانی به شهرستان دیواندره توضیح داد: پروژه آبرسانی شامل ایستگاه پمپاژ از سد، 1.2 کیلومتر خط انتقال با لوله 500 میلی متری چدنی به درمان. شرکت با احداث کارخانه داروسازی 250 لیتری در ثانیه (170 لیتر برای تامین آب شرب دیواندره و مابقی 73 روستای تابعه ابوبتو)، خط انتقال از مرکز کنترل امن تا منطقه 9 کیلومتر فاصله دارد. شهرک دیواندره و احداث دو حوض آب بین 1300 متر مربع می باشد.

وی با بیان اینکه ساخت مخازن و خطوط انتقال انجام شده است، گفت: مابقی پروژه ها شامل تامین آب شرب و ایستگاه های پمپاژ است تا با برنامه ریزی مناسب این پروژه تکمیل شود.

رئیس هیئت مدیره آبفا کردستان با اشاره به پیشرفت 67 درصدی پروژه تا سال 99 گفت: از سال 1378 که پیمانکار بنا به دلایلی اخراج شد، توانستیم پیشرفت پروژه را به 85 درصد برسانیم. اقدامات مناسب بود. آنها برای تامین مالی پروژه آورده شدند.”

فرهاد خاطرنشان کرد: بر اساس قرارداد شرکت آب منطقه ای از اعتبار سال 99 50 میلیارد ریال در پروژه های امانی و سفر وزیر نیرو به استان در سال گذشته و … سرمایه گذاری کرد. – دکتر. فتحی نماینده مردم در مجلس 500 میلیارد ریال اعتبار برای این طرح اختصاص داد.

وی با ابراز خرسندی از اعتبارات تخصیص یافته برای این پروژه گفت: بخشی از این تخصیص برای تکمیل 15 درصد باقیمانده امسال به آبفا اعلام شده است و امیدواریم شاهد شروع این پروژه در شروع هیچ کاری باشیم. پیمانکار جدید

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو آمونیوم فسفات شرکت بازرگانی ک2)

مونو آمونیوم فسفات – کمپانی بازرگانی کمیاب تجارت تات خرید سولفات منگنز, خرید مونو آمونیوم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.