پرداخت با رمزارز خارج از دولت و قانون مالی و بانکی کشور

[ad_1]

معاون وزیر ارتباطات از صیانت از تبادل رمز در کشور خبر داد و گفت: پرداخت و رمز را تایید نمی کنیم.

به گزارش ایسنا، رضا باقری اصل در گفت وگوی تلفنی با یکی از برنامه های تلویزیونی درباره تصمیم جدید کارگروه اقتصاد دیجیتال در برخورد با ارزهای دیجیتال گفت: وقتی روی ارزهای رمزپایه ملی کار می کنیم و با ورشکستگی ارزهای دیجیتال خودمان، قطعا نمی توانیم. قبول کنید. پرداخت با ارزهای دیجیتال ملی نیست. گرفتن.

وی تاکید کرد: استفاده از ارز برخلاف حاکمیت استعماری و خلاف قانون مالی و بانکی کشور است، بنابراین قانونی که امکان پرداخت با ارزهای رمزنگاری شده که متعلق به ما نیست را نخواهیم داشت.

معاون وزیر ارتباطات خاطرنشان کرد: خدای ناکرده نمی خواهیم به مردم آسیب برسانیم، زیرا ارزهای رمزنگاری شده یک دارایی دیجیتالی هستند و هرکسی که می خواهد مبادله کند، کارش باید بر اساس یک سری قوانین باشد. مانند قوانین بورس و سایر ارزها، سیستم ارزهای رمزپایه باید تنظیم شود و سیستم بانکی باید رعایت شود.

باقری اصل گفت: همکاری قوی بین این وزارتخانه و وزارت اقتصاد وجود دارد که این کار را انجام می‌دهد تا با همکاری معاونت اقتصادی رئیس‌جمهور کارهای زیرمجموعه‌های وزارت اقتصاد انجام شود. [قانون رمزارزها] در نهایت در کارگروهی متشکل از وزارتخانه های ارتباطات، رفاه و تعاون، صمت بانک مرکزی و معاونت علمی رئیس جمهور به تصویب می رسد.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

صفحه مورد نظر یافت نشد.

[ad_1] شاید آدرس را از دست داده اید. شما به طور خودکار به صفحه اصلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.