ویژه برنامه های ماه مبارک رمضان صدا و سیمای ایلام از «سحور» تا «عصاره اران واران»

[ad_1]

ایسنا/ ایلام مدیرکل مرکز رسانه ایلام از برنامه های ویژه ماه مبارک رمضان خبر داد.

«محمد بازوند» در گفت وگو با ایسنا، با تشریح برنامه های معاونت رسانه مرکزی ایلام، خاطرنشان کرد: ویژه برنامه افطاری «روژیه تی» هر روز به صورت زنده به مدت 60 دقیقه ویژه برنامه سحر است. با عنوان «سهوره» به مدت 60 دقیقه و ویژه برنامه تفسیر قرآن کریم (سخنرانی و تفسیر آیات از آیات نورانی)، تلاوت قرآن، زنده، زنده بین المللی لیالی القدر. روز بیت المقدس، ویژه برنامه عید سعید فطر، مکاتبات داخلی و بین المللی ماه رمضان را از یکی از برنامه های مختلف مرکز معاونت صداوسیما در نیمه ماه مبارک رمضان پخش می کند.

وی از روحیه رادیو ایلام در این ماه خبر داد و افزود: تهیه کنندگان و تهیه کنندگان مرکز موریار ایلام با دو برنامه «سحر گاه عاشقی» و «عصاره واران» سحر و افطار به صورت زنده، در دوباکس صبح و عصر به تلاوت قرآن کریم می پردازند. . به مدت 120 دقیقه گفتگوی ویژه ماه مبارک در دو باکس صبح و عصر به مدت 60 دقیقه در روز، بسته صوتی کوتاه تغذیه، سخنرانی روزه، موضوعات پزشکی، گزارش برنامه، تولید و 20 پخش مسابقه ویژه قدیس. یک ماه با استفاده از سوالات قرآنی و دینی، تهیه گزارش و گزارش شب قدر، ویژه برنامه عید سعید فطر، ویژه برنامه روز قدس، برنامه رادیویی 10 دقیقه ای توصیه های خوب، موضوعات دینی و پیام های فرهنگی در ماه مبارک رمضان را فراموش نکنید. . ، پخش های مرتبط با فرهنگ و سنت های ماه رمضان در استان با شنوندگان رادیو ایلام و ماهیت ماه رمضان خواهد بود.

مدیرکل صدا و سیمای استان ایلام با اشاره به ویژه برنامه های صداوسیما در این ایام مبارک گفت: گزارش های مختلفی از جمله گزارش ماه مبارک رمضان، گزارش روزه تهیه کنید، ابتدا گزارش ماه مبارک رمضان و درمان قرنیه قرنیه مشکل، گزارش رمضان از دامداران، گزارش رمضان و مرزبانان، گزارش کوی عاشقی در شب شهادت امام علی (ع)، گزارش ماه مبارک رمضان و ارزش های قرآنی، گزارش ماه مبارک رمضان و شب قدر، آماده سازی و تحویل. خبر نویسی، ارتباط مستقیم با رسانه ملی و همچنین برنامه های کمکی اخبار این مرکز در ماه مبارک رمضان.

بازوند افزود: در حوزه اینترنت برای تولید و انتشار خدمات باکیفیت و ارائه اطلاعات و پیام های مرتبط با ماه مبارک رمضان از قبیل احکام روزه از طریق ویدئو، متن، انیمیشن، پوستر، اطلاع رسانی. اسکن کمک ایمن، سلامتی روزه (توصیه غذایی به روزه داران) از طریق اطلاع رسانی، داستان حرکت، اما قرائت قرآن کریم از طریق کلیپ، آیات در قالب داستان حرکت، پخش و چاپ مجدد رادیو و تلویزیون. تولیدات در فضا، اولین روزه را بررسی کنید ما به استقبال ماه رمضان می رویم.

وی با اشاره به بهبود اقدامات انجام شده توسط دستیار تکنسین مرکز گفت: کارکنان مرکز علاوه بر انتقال صوت و تصویر در مرکز در برنامه هایی در سطح شهر و مساجد کانون حضور دارند. استان‌هایی مانند شب قدر، محفل انس با قرآن و روز جهانی قدس با تدابیر فنی و راه‌اندازی تلفن‌های همراه و شبکه‌های SNG در مناطق مذکور، آماده پخش صوتی و تصویری از طریق گیرندگان فناوری هستند.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

صفحه مورد نظر یافت نشد.

[ad_1] شاید آدرس را از دست داده اید. شما به طور خودکار به صفحه اصلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.