وضعیت لرستان بی نظیر است – ایسنا

[ad_1]

ایسنا/ لرستان نماینده استاد در لرستان وضعیت استان است.

حجت الاسلام سید احمدرضا شاهرخی 16 اسفند در دیدار با وزیر کشور اظهار داشت: تشکیل دولت سیزدهم فرصتی برای حزب انقلاب و مردم لرستان است که آرزوها و نیازهایی دارند که می توان آنها را برآورده کرد.

وی افزود: بعد از ریاست جمهوری، وزارت کشور ارگان مرکزی در بین وزارتخانه ها است و از نظر حقوقی و واقعیات مرد آقای وحیدی بسیار حائز اهمیت است.

خطیب ائمه جمعه خرم آباد خاطرنشان کرد: مردم لرستان، اعیان، فرهیختگان، نخبگان و ایثارگران و سالمندان پس از رئیس جمهور در داخل خانه به وزارت کشور و وزیر نگاه کنند.

شاهرخی افزود: این توسعه فرهنگی باید محقق شود و رشد اقتصادی حاصل شود و مصوبه ریاست جمهوری باید سریع و سریع اجرا شود و موانع برای آنها برطرف شود.

وی ادامه داد: وضعیت استان ما شرایط بسیار ویژه ای است و وزارت کشور به چالش ها و تبعات اجتماعی کاملاً آگاه است، بنابراین متولی امور استان است. امیدوارم این نکات سفر اجرا شود، موانع را پشت سر بگذارد و خود را در زندگی عمومی نشان دهد.

خبرنگار ولی فقیه در لرستان گفت: سدهای در حال ساخت، تکمیل و بازرسی انجام شده است به ویژه سد معشوره که بیش از یک میلیارد متر مکعب ارتفاع دارد، به آن اعتماد کنید که آب نماهای کشاورزی را دارد. و منبع تغذیه و عملکرد مکرر آن.

شاهرخی گفت: جذب مهندس و کارگر بسته به وضعیت استان ما باید این افراد شهروند کشوری باشند و در سد بختیاری لرستان نیز جذب کارگر، معمار و پیمانکار در نظر گرفته شود.

وی در خصوص سیستم آبرسانی نیز گفت: یکی از مشکلات ما نبود آب کافی است و جاری شدن سیل در این مناطق مشکلاتی را برای مردم ایجاد کرده است.

امام جمعه خرم آباد خاطرنشان کرد: سالانه 14 هزار میلیارد درآمد حاصل از دامداری، دامداری، کشاورزی و کشاورزی است. کارشناسان تخمین می زنند که اگر بخش آبیاری شکست بخورد 21000 میلیارد شیلینگ هزینه دارد و اگر توسط عوامل تغییر مانند رومن مصرف شود 28000 میلیارد دلار می شود و زندگی مردم را تغییر می دهد. .

شاهرخی با اشاره به دیدار با ایثارگران افزود: تعدادی از آنها چهار نفر بیکار دارند که با راه اندازی کارخانه تبدیلی می توانند فرزندان خود را مشغول به کار کنند.

وی در خصوص شکایات مردمی از وزارت کشور افزود: انتظار می رود این شکایات پاک شود و جای تقدیر و تشکر قرار گیرد. ما بالغ بر 20 هزار میلیارد صنعت مستقل در استان داریم و مردم تا کی پارسیلون می گویند. موتور ساختمان، سیمان؟” خرم آباد، کامیون چرم و چرم.

نماینده رهبر معظم انقلاب اسلامی در لرستان گفت: این مبلغ کم نیست و آماده هستند و کسانی که بدهکار و ریالی هستند که از بیت المال استقراض کرده و صدها جریب زمین عمومی اختصاص داده اند باید از آن خارج شوند. در این مورد، وزارت کشور می تواند در این زمینه کمک کند.»

شاهرخی ادامه داد: آب و هوای استان ما بی نظیر است.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو آمونیوم فسفات شرکت بازرگانی ک2)

مونو آمونیوم فسفات – کمپانی بازرگانی کمیاب تجارت تات خرید سولفات منگنز, خرید مونو آمونیوم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.