والی معروف ترین شهید صیاد بود

[ad_1]

امیر سرتیپ ابراهیم گلفام در بیست و سومین سالگرد شهادت سرلشکر علی صیاد شیرازی در زاهدان گفت:

به گزارش ایسنا، امیر گلفام معاون فرهنگی وزیر نیرو با حضور در مراسم یادبود صیاد شیرازی در زاهدان که با حضور خانواده های معظم شهدا، مقامات کشوری و لشکری ​​برگزار شد به تشریح یادمان های امنیت مقدس پرداخت. علمای برجسته اسلام می گویند: شهید صیاد شیرازی دارای ویژگی هایی چون فرماندهی و کنترل، اعتقاد و تقوا، شهادت و شجاعت، مادی گرایی و… است، اما در حال حاضر جایگاه ولایتمداری او برجسته تر است.
وی افزود: شهید صیاد هرجا که صلاح دید برای انقلاب و نظام تلاش کند با تمام وجود از ورود به میدان دریغ نکرد. قبل از پیروزی انقلاب در ارتش علیرغم خطراتی که داشت با شناسایی مومنین درخشید و بعد از پیروزی انقلاب برای مبارزه با انقلاب آمد و به غرب کشور رفت. وی در دوران امنیت مقدس با ایجاد شرایط برای وحدت بین ارتش، مقدمات برنامه ریزی شده توسط حضرت امام (ره) را به پایان رساند تا در نتیجه این همدلی به موفقیت های بزرگی دست یابد. غائله مرصاد برای سرکوبی دشمن به منطقه شتافت و منافقین را شلاق زد.

سردار سرتیپ گلفام گفت: بعد از دوران امنیت مقدس هنوز می دانست که راه جهاد بسته نیست تا اینکه برای جوانان اسطوره ها را گفت. وی دانشجویان دانشگاه را به منطقه ای برد که برای نشان دادن رشادت های مبارزین و روشنگری کامل آنان با کشتزارهای اهدایی خون لازم، کار می شد.
وی ادامه داد: زمانی که سخنان استاد (مدظله العالی) را در جایی شنید، بدون توجه به زمان و مکان و به محض اطلاع از مقامات عالی، اظهارات ایشان را گرفت. رضایت استان را مقدم بر هر چیزی دانست و بدین ترتیب تمام ریسک ها را به جان خرید. او خود را سپاه کوچک اسلام می دانست و آماده شکست بود. او زندگی کرد تا شایسته شهادت باشد. درود و رحمت خداوند بر روح امام راحل و شهدایی که با ایثار و فداکاری اسلام و امنیت و آرامش را حفظ کردند.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

هزینه اجاره مسکن در دهدشت جوانان را غرق در ناامیدی کرده است.

[ad_1] ایسنا/ کهگیلویه و بویراحمد کشیش جمعه دهدشت گفت: هزینه اجاره خانه در این شهرستان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.