هشدار آب منطقه یزد در مورد آلودگی آب در استخرها

[ad_1]

ایسنا/ یزد مدیر محیط زیست و منابع آب شرکت آب یزد به آلودگی آب حوضچه ها به دلیل طولانی بودن زمان ذخیره آب و عدم کلرزنی هر روز اشاره کرد و تصریح کرد: جلوگیری از ایجاد حوضچه های آبی به ویژه در فصل تابستان ضروری است. . خواهد بود.

«ناهید غلام نژاد» به مسائل زیست محیطی در شهرستان های اردکان و میبد می پردازد که از آن جمله می توان به بهداشت، سالم سازی گروه کنجد در ناحیه صنعتی اردکان، بی کیفیتی برخی چاه های آب و عدم رعایت بهداشت اشاره کرد. مدیریت پسماندهای بیمارستانی و مدیریت آب دریاچه میبد به ویژه در فصل تابستان گفت: اگرچه اقدامات حفاظتی محیط زیستی بهبود یافته ای برای حفاظت از منابع آبی انجام شده است که از جمله آن می توان به ایجاد مرکز مدیریت آب شرب در منطقه محلی اردکان، اردکان و شهرستان میبد اشاره کرد. صنایع بیمارستان ضیایی اردکان شبکه ای از تصفیه خانه های فاضلاب در سطح شهر است، اما همکاری بیشتر با همه دستگاه های مسئول به ویژه بخشداری، محیط زیست، دام، صنعت، معدن و تجارت و مرکز بهداشت برای رفع این مسائل ضروری است.

به گفته وی، ارزیابی کیفیت چاه های آب شرب میبد و تصویب حریم آب شرب میبد، تهیه محدوده برنامه ریزی شده آبرسانی شهر اردکان و ارسال آن به دبیر انجمن زیرساخت استان برای تصویب و شناسایی مناطق آلوده به محیط زیست. در میبد و نظارت بر رفع و کاهش آنها از طریق دستگاه های ذیربط از فعالیت های این اداره کل در یک سال گذشته بوده است.

وی خواستار همکاری بیشتر مسئولان ذیربط به ویژه مناطق محلی برای تسریع در اتصال کشتارگاه ها با مرکز جمع آوری فاضلاب محلی و وادار ساختن بخش صنعتی به بازیافت زباله در خط تولید، آبیاری و همکاری شد. با مقامات ذیربط، به ویژه آبفا. برای اتصال فاضلاب به خانه های مجاور چاه های آب با هیئت آب محلی ادغام شده اند تا از آلودگی جلوگیری شود و راه اندازی مرکز تصفیه آب محلی تسریع شود.

غلام نژاد گفت: با توجه به وضعیت فعلی تامین آب در شهرهای صنعتی، ضروری است وزارت حفاظت محیط زیست اقدامات مناسبی را برای ادغام تمامی بخش های صنعتی در اردکان و سایر شهرستان ها انجام دهد.

وی ادامه داد: بر اثر پمپاژ غیربهداشتی فاضلاب از معادن کنجد شهرستان اردکان با وسایل نامناسب از جمله حمل و نقل کامیون، تخلیه آب در اطراف کانال و در نتیجه آلودگی آب های زیرزمینی خواستار همکاری بیشتر شد. برای همه. ارگان هایی برای مقابله با مشکل طبیعت طبیعت ایجاد شد.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

صفحه مورد نظر یافت نشد.

[ad_1] شاید آدرس را از دست داده اید. شما به طور خودکار به صفحه اصلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.