هدف رژیم اخیر صهیونیستی در وین چیست؟

[ad_1]

یک کارشناس بین الملل در خصوص سفر هیئتی از رژیم صهیونیستی به وین، محل برگزاری مذاکرات احیای برجام و دیدار برخی از نمایندگان حاضر در مذاکرات با هیئت صهیونیستی، گفت: طرف مقابل باید هزینه کند. به این خطوط قرمز و مواضع توجه کنید و اجازه ندهید هیچ چیز مخربی در روند رایزنی وین نقش داشته باشد.

سید رضا صدر الحسینی در گفت وگو با ایسنا، گفت: باید وضعیت رژیم صهیونیستی بررسی شود تا این تحرکات و انگیزه های آن بررسی شود. این رژیم در آستانه فروپاشی است که عواقب آن مشخص است. آنها در چهار انتخابات اخیر نتوانسته اند نخست وزیر چهار ساله را انتخاب کنند و دولت قدرتمندی تشکیل دهند.

وی ادامه داد: نخست وزیر رژیم صهیونیستی در حال حاضر به دنبال ایجاد نوعی ثبات سیاسی در دولت است. در عین حال شاهد تلاش مسئولان این دولت برای عادی سازی روابط خود با سایر کشورهای کوچک منطقه و تبادل نظر بین آنها هستیم و این از منظر امپراتوری رسانه ای کشور حائز اهمیت است. وی در این راستا سعی کرد به مقامات رژیم صهیونیستی کمک کند و نشان داد که دولت در عرصه های مختلف فعال و فعال است.

این کارشناس مسائل بین الملل در خصوص سفر اخیر نخست وزیر رژیم صهیونیستی به واشنگتن و امتناع وی از دیدار با رئیس جمهور آمریکا گفت: مقامات اسرائیلی به دنبال حضور موثرتر و موثرتر هستند.حضور بین المللی شامل موضوعات. ایران نیز در حال انجام این سفرهای نمایشی است. سوالی که در اینجا مطرح می شود این است که آیا این جلسات نمی تواند در شهرهای بزرگ کشورها برگزار شود یا آقای. گروسی و دیگر مذاکرات محرمانه با مقامات رژیم صهیونیستی؟ به نظر می رسد در چنین مواردی مقامات رژیم صهیونیستی بیش از آنکه موضوع اصلی برایشان مهم باشد به دنبال تبلیغات در این حوزه هستند.

صدر الحسینی گفت: برجام یک معاهده بین‌المللی است که توسط کشورهای عضو آن به تصویب رسیده است و مذاکراتی در وین برای لغو تحریم‌های آمریکا علیه ایران و اجرای تعهدات این کشور در حال انجام است که توسط اتحادیه اروپا اتخاذ شده است، بنابراین هیچ دلیلی برای دولت صهیونیستی وجود ندارد. انجام دهید. مواضع و خط قرمز جمهوری اسلامی ایران در این گونه مسائل مشخص است و نمی پذیرند که این یک اتفاق فاجعه بار است که در واقع هدفش خرابکاری و مانع تراشی است. گفتگوها موثر و بازیگوش هستند. . نمایندگان کشورهای مذاکره کننده در وین باید از خط قرمز ایران در این موضوع آگاه باشند و اجازه ندهند تلاش ها و توصیه های رژیم صهیونیستی در این مذاکرات دخالت کند و اقدامات و واکنش های مناسب را انجام دهد.
انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

صفحه مورد نظر یافت نشد.

[ad_1] شاید آدرس را از دست داده اید. شما به طور خودکار به صفحه اصلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.