نماینده بهشهر: کرونا با کسی بازی نمی کند/ مردم در اولین فرصت واکسینه شوند

[ad_1]

نماینده مردم بهشهر در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اگر بیماری مزمن عروق کرونر قلب را درمان کنیم مثل همیشه با ما برخورد می کند و به راحتی جان انسان ها را از بین می برد.

غلامرضا شریعتی در گفت وگو با ایسنا، در خصوص شروع ششمین طوفان کرونا و لزوم رعایت مقررات بهداشتی، اظهار کرد: همانطور که تجربه نشان می دهد، ویروس کرونا برای همه شوخی نیست. اگر این بیماری را به طور معمول درمان کنیم، مثل همیشه با ما رفتار می کند و زندگی انسان را آسان تر می کند. شاهدیم که در چند ماه اخیر با رعایت قوانین و بحث های پیشگیرانه، وضعیت بهتر شده و تعداد کشته ها به کمتر از 20 نفر رسیده است.

وی افزود: متأسفانه با بی احتیاطی فراکسیون آمیکرون وارد کشور شده و به طور معمول شاهد هستیم که تعداد کشته شدگان دوباره به بالای 100 نفر رسیده است. اگر این روند ادامه پیدا کند، می توانیم دوباره به 400 تا 500 فوت در روز برسیم. اول از همه، قوانین بهداشتی باید به شدت رعایت شود. پیشگیری نیز در درمان این بیماری موثر بوده است.

قوانین را به دقت دنبال کنید

نماینده مردم بهشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم نوبت سوم واکسن را برای بار اول دریافت کنند. افرادی که دوز قبلی مصرف نکرده اند باید در اسرع وقت کار کنند. آمار نشان می دهد افرادی که واکسینه شده اند نیز عوارض جانبی کمتری دارند. تنها با رعایت قوانین بهداشتی و واکسیناسیون می توان با کمترین آسیب بر این پدیده غلبه کرد.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

هزینه اجاره مسکن در دهدشت جوانان را غرق در ناامیدی کرده است.

[ad_1] ایسنا/ کهگیلویه و بویراحمد کشیش جمعه دهدشت گفت: هزینه اجاره خانه در این شهرستان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.