نظارت بر بازار و کنترل قیمت ادامه دارد

[ad_1]

ایسنا/ کرمانشاه معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه از تداوم نظارت و نظارت موثر بر شرایط بازار و تنظیم قیمت مصرف کننده در روزهای باقی مانده از نوروز و آستانه ماه مبارک رمضان خبر داد.

بهزاد باباخانی در همایش مشترک بازرگانی استان با اشاره به سال جدید با عنوان «آموزش و اشتغالزایی» از سوی مقام معظم رهبری، گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی با درایت و تدبیر است. و داده‌های محرمانه سال‌های گذشته برای بحث‌های اقتصادی و لجستیکی به اهمیت این حوزه در اعتلای ایران اسلامی و سعادت ملت توجه ویژه دارد.

وی روند بهبود کنترل قیمت و نظارت هوشمند بر ارزش بازار و اهداف از تولید تا توزیع را راهبردی موثر برای دستیابی به اهداف عنوان کرد و گفت: در روزهای آینده و آستانه ماه مبارک رمضان، همکاری و همفکری در حوزه مدیریت بازار همواره فعال و فعال بوده است تا ثبات در بازار ایجاد شود.

وی افزود: فعالیت هایی که در بازار انجام می شود به درستی رصد می شود و ادامه خواهد داشت، سبدها بالا نرفتند.

معاون استاندار در خصوص اهمیت تنظیم زنجیره تامین در بازار گفت: عرضه و تقاضای عادلانه منجر به ثبات بازار می شود و تقویت زنجیره تامین به ثبات بازار و کنترل تورم کمک می کند.

وی افزود: توجه ویژه به اقتصاد آموزش محور در ثبات بازار بسیار حائز اهمیت است و با ابزارهای آموزشی می توان با توزیع و نظارت هوشمندانه بر کالاها و خدمات، بازار را به نحو احسن مدیریت کرد.

باباخانی در جلسه بررسی وضعیت تغییر بازار جدید بر اساس گزارش قوه مجریه؛ وی افزود: با وجود تقاضای بالا و افزایش تقاضا در پایان سال، در مجموع فضای بازار با ثبات است و البته توجه به وضعیت در بخش افزایش خواهد یافت.

معاون استاندار در تشریح راهکار نظارت تا پایان ماه مبارک رمضان گفت: تامین سهمی از تدارکات. یا دلالان.» همچنین شامل اشتراک گذاری است.

وی در ادامه حمایت از برنامه‌ها و فعالیت‌های آموزشی شرکت‌های در حال توسعه و مشاغل آزاد را اولویت برنامه اقتصادی امسال استان عنوان کرد و گفت: ایجاد نظام آموزشی اقتصادی راهبردی اساسی برای توسعه پایدار و ایجاد اشتغال است. با این روش کاهش هزینه ها، افزایش بهره وری و بهره مندی از دانش فناورانه در تولید محصولات و خدمات است و بر این اساس، فروش ایده های نوآورانه را تسهیل می کنیم و با حمایت از مرکز علم و فناوری می توان به معرفی محصولات به بازارها: حمایت از کار مبتنی بر دانش

باباخانی در ادامه خدمات منحصربفرد و ویژه استان را در حوزه کشاورزی و صنعت عنوان کرد و گفت: می‌خواهیم شکاف تولید را در همه زمینه‌ها برطرف کنیم و با دیدی روشن و برنامه‌ریزی دقیق تولید برخی محصولات و محصولات هوشمندانه و پیشرو باشد. . نظارت برای مدیریت الزامات عرضه محصول به موقع برای تنظیم بازار.

وی همچنین یادآور شد: لازم است مسئولان ذیربط با بهره گیری از ظرفیت شرکت های آگاه و نظارت بر فعالیت ها و برنامه های آنها، ارتباطات و نظارت موثر بر محصول را انجام دهند.

باباخانی همچنین بر نظارت به موقع بر عرضه کالاهای مصرفی و همچنین موضوع قیمت کالاها و نظارت دقیق بر کشتارگاه ها تاکید کرد.

وی گفت: در سایر روزهای نوروز و حتی ماه مبارک رمضان نباید کمبود مواد غذایی وجود داشته باشد و با توجه به تلاش ها و اقدامات انجام شده در این زمینه مشکلی برای توزیع وجود ندارد، این طرح ها نیست. تدارکات در استان.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو آمونیوم فسفات شرکت بازرگانی ک2)

مونو آمونیوم فسفات – کمپانی بازرگانی کمیاب تجارت تات خرید سولفات منگنز, خرید مونو آمونیوم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.