نشست عرفان حسینی در قم برگزار می شود

[ad_1]

ایسنا/ قم نشست عرفان حسینی در قم برگزار می شود.

حسین واثقی دبیرکل عرفان حسینی علیه السلام در نشست خبری گفت: مانند
وی ادامه داد: بر همین اساس مرکز انوار توحید این نشست را روز جمعه 12 اسفندماه به منظور تبیین، نشر و تعمیق عقاید تصوف اهل بیت با همکاری سایر نمایندگان قم 27 در جوار کریمه برگزار کرد. بارگاه اهل بیت». صلح بود.
دبیرکل همایش عرفان حسینی گفت: محورهای همایش شامل ارائه برخی از مبانی توحید امام حسین (ع) در طول زندگی ایشان به ویژه در دعای عرفه و راه زندگی و شهادت است. ملاقات به عنوان بار دوم جلسات به میزبانی عرفان حسینی.
واثقی در تشریح دیدگاه علمای عرفان حسینی افزود: شناخت کلام سیدالشهداء مستلزم قرار گرفتن در حلقه مغناطیس حسینی است و این امکان پذیر نیست و تنها با همت در مسیر تهذیب نفس و اسراف است. همان طور که خرافات مطلق آیت الله سید علی قاضی (ره) می فرمایند آیا می توان به توحید دست یافت مگر از طریق سیدالشهدا (ع) و راز آن؟ برکات و صدقه در اوست.
وی در پایان گفت: در حاشیه این جشنواره سه جلد از «صد دل» و شرح مفصلی از کتاب مسکن آیت الله محمد صالح کمیلی ارائه شده است که در میان زائران، خواجه عبدالله انصاری ارائه می شود.
فراموش نشه همایش عرفان حسینی علیه السلام روز جمعه 6 اسفند از ساعت 9:30 الی 12 ظهر در قم جمکران نزدیک حوزه علمیه فرهنگ و معارف چینی برگزار می شود. یاوران مهدی (عج) و مشارکت مردمی. طرفداران آزاد هستند

میزبانی مشترک حضرت آیت الله کمیلی خراسانی، حجت الاسلام والمسلمین پروفسور عبدالحسین خسرو پناه، حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمدجواد رودگر با مداحی ذاکر اهل بیتی واسلام علیکم. وسلام علیکم، حاج عباس حیدرزاده. com.aparat.www //: https و صفحه اینستاگرام: komaily / com.instagram.www //: https.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

صفحه مورد نظر یافت نشد.

[ad_1] شاید آدرس را از دست داده اید. شما به طور خودکار به صفحه اصلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.