معرفی راویان و پژوهشگران تاریخ شفاهی فناوری انقلاب

[ad_1]

نویسندگان و پژوهشگران تاریخ شفاهی برگزیده فناوری انقلاب در سال 1400 و برگزیده هنر انقلابی استانی در سومین شب از هفته هشتم انقلاب اسلامی معرفی شدند.

بر اساس گزارش ها جایی که به نقل از روابط عمومی حوزه هنری، سومین شب از هفته هشتم هنر انقلاب با تشکر از آمارگران سال انقلاب در حوزه های روایت و پژوهش تاریخی، عصر سه شنبه به صورت شفاهی برگزار شد. 13 آوریل.

در این مراسم سید کمال هاشم زاده مجری برنامه از میثم مرادی، معاون هنری استانداری ها و سه هنرمند برگزیده استان ها به نام های محبوبه سادات رضوی نیا، محمد قاسمی پور و میرعمادالدین فیاضی دعوت کرد. ، نویسنده کتاب «گزارش آینده» تجلیل می شود.
مرتضی سرهنگی نویسنده باتجربه در عرصه تاب آوری و پایداری می گوید: درس کوتاهی از سید مرتضی آوینی می خوانم. روز پنجم عید قربان که آمدم سرکار، فهمیدم آقا مرتضی به خرمشهر رفته است؛ در حالی که در روز پنجم عید سعید غدیر خم شد. در راه دیگر برنگشت. اما بعد از مستجاب شدن دعای ما، آقا مرتضی با پیراهن آبی رنگ که روی دوشش نقش بسته بود، به او گفت: «خرمشهر هستی و کارت تمام شده است؟ گفت اومده یه چیزایی با خودش ببره. به دریائی رفتیم که هوا سخت بود و ایشان فرمودند سفره امام حسین (ع) مبارک است.
وی ادامه داد: در جمعی که آقای بهبودی هم حضور داشتند، به ایشان گفتیم که یکی از بچه ها به ما گفته است که داستان «فتح حدیث» را ضبط می کنیم و در خلوت نگاه می کنیم. آقای مرتضی گفت: من این افراد را دنبال می کنم و ماجرای موفقیت، اقساط هفتگی است که می پردازم.
طیبه پازوکی نویسنده کتاب «گوهر صبر» که شامل یادگاری های گوهر الشریعه است به عنوان اولین مرد هنر انقلاب در عرصه تاریخ نگاران شفاهی معرفی شد. همچنین از مجتبی عطاردی، مدرس دانشگاه شریف و راوی کتاب «از شریف تا لس آنجلس» اثر کیانوش گلزار راغب، نویسنده کتاب «برده سور» و چند کتاب دیگر در حوزه امنیت مقدس در پژوهش تاریخ شفاهی تجلیل شد. دسته بندی.
همچنین لیلا نظری گیلانه نویسنده کتاب «حاج جلال» از سوی راوی در سال 1400 توسط مریم کتبی نویسنده شب قدر و محمد نورانی به عنوان چهره هنر انقلاب تجلیل شد. نویسنده کتاب پسران عمه عبدالله.
محمد نورانی درباره کتابی که روایت کرده است، اظهار کرد: کتاب من امانتی است که بعد از سال ها با نوشتن آن موافقت کردم. یک بار شهید جهان آرا به من گفت: آنچه می دانی مال تو نیست و [این کتاب] من متعلق به مردم ایران هستم و حرفه ام را در آن نوشتم. امروز چهلمین سالگرد آزادسازی خرمشهر است. چون خرمشهر هنوز خرمشهر ندارد.
محمدمهدی دادمان، مرتضی سرهنگی، علیرضا افشار، محسن غنی یاری، منوچهر متکی، رضوانه دباغ، گلعلی بابایی، رحیم مخدومی، سعید عالمیان، یعقوب توکلی، سعید فخرزاده، گلستان جعفریان، حوضار زاغهور، سحیم مخدومی. نورانی، مریم کتبی، لیلا نظری گیلانه، هدایت الله بهبودی، داوود ضامنی و 2 نفر از مهمانانی بودند که در این مراسم حضور داشتند.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

صفحه مورد نظر یافت نشد.

[ad_1] شاید آدرس را از دست داده اید. شما به طور خودکار به صفحه اصلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.