مسابقه را برای بهبود زندگی بیماران مبتلا به مشکلات حرکتی برگزار کنید

[ad_1]

مرکز ملی نقشه برداری سلامت روان مسابقه ملی تجزیه و تحلیل داده ها را برگزار می کند که بر تعامل مغز و رایانه با هدف بهبود زندگی بیماران مبتلا به اختلالات حرکتی تمرکز دارد.

به گزارش ایسنا. مرکز ملی نقشه برداری میزبان یک مسابقه ملی تجزیه و تحلیل داده fNIRS با تمرکز بر کمک به بیماران مبتلا به اختلالات حرکتی در مارس 1400 است.

ثبت نام این مسابقه با هدف آشنایی محققان با فناوری نوری مادون قرمز نزدیک در سیستم های تعامل کامپیوتر با کامپیوتر، دستی، همکاری و همکاری بین افراد متخصص و بسیار ماهر از 25 بهمن ماه آغاز شده و تا 21 اسفند 1392 ادامه خواهد داشت. حرفه ای ها. تعاملات رایانه به رایانه را اجرا کنید و سرعت را افزایش دهید.

ارتقای کیفیت زندگی بیماران با مشکلات حرکتی از اهداف این رویداد است.

این مسابقه در دو مرحله حضوری و حضوری آخرین گروه های برگزیده برگزار می شود. به مرحله حضوری ادامه خواهد داد.

طبق برنامه زمان بندی ثبت نام در مسابقه از 25 بهمن ماه سال جاری آغاز شده و مراحل و تحویل اطلاعات شرکت کنندگان تا 21 اسفندماه منتشر می شود و آخرین مهلت ارسال نتایج دور اول تا 30 فروردین خواهد بود.

نتایج دور اول در تاریخ 6 می 1401 و 29 می 1401 29 مه 1401 برای مرحله مقدماتی مسابقه اعلام می شود که مرحله دوم است.

نتایج نهایی مسابقات این فصل در تاریخ 30 اردیبهشت اعلام می شود و جوایز و جوایز برندگان همزمان با فصل ششم رویداد نقشه برداری مغز جدید خواهد بود.

به مقام اول این مسابقات 75 میلیون ریال و 1000 امتیاز برای تیم پژوهشی، رتبه دوم 45 میلیون تومان و 600 امتیاز برای تیم پژوهشی و مقام سوم 30 میلیون تومان و 400 امتیاز برای تیم پژوهشی تعلق می گیرد.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

هزینه اجاره مسکن در دهدشت جوانان را غرق در ناامیدی کرده است.

[ad_1] ایسنا/ کهگیلویه و بویراحمد کشیش جمعه دهدشت گفت: هزینه اجاره خانه در این شهرستان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.