مسئولان تهرانی به اظهارات «بی توجهی به مصوبه شورای شهر» پاسخ داده اند.

[ad_1]

معاونت فواید عمومی شهرداری تهران به این اظهارات مبنی بر عدم تمکین شهرداری از مصوبه شورای شهر پاسخ داد.

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت رسمی تهران، اخیراً با ناصر امانی، یکی از اعضای شورای اجرایی شهر تهران، معاون توسعه اجتماعی وزیر امور خارجه در مورد اینکه چگونه دولت محلی به مصوبه شورای شهر توجهی نکرده است، گفت‌وگو کرده است. جوابی نداد. «از ابتدای کار ششمین دوره شورای شهر تهران طبق اصل ۸۳ قانون اساسی حدود ۱۷۸ اخطار کتبی و ۱۷۸ اخطاریه قانونی به شورای شهر تهران رسیده است.» اوراق به امضای شهردار تهران رسید.

22 اخطار باقی مانده است، از چند هفته پیش گرفته تا سایر دستگاه های اجرایی مانند وزارت کشور و وزارت رهبری.

از 178 اخطار ذکر شده در بالا، 40 اخطاریه که بیش از 22 درصد اخطارها را شامل می شود، ناصر امانی به تنهایی تا کنون 80 درصد اخطارهای وی به صورت رسمی پاسخ داده شده است و مابقی طبق اطلاعیه در حال رسیدگی به موضوع هستند. . روشی که در حال حاضر استفاده می شود، قانونی است که پاسخ را تعیین می کند.

با توجه به انتصاب روسای انجمن های ورزشی و انجمن میوه و تره بار و سایر اطلاعیه ها، پاسخ های مربوطه و اطلاعات مربوطه به طور رسمی به شورای شهر تقدیم شده است که در گذشته نیز بوده است.

در خصوص اجرای مصوبات شورا توسط دولت محلی، ضمن بیان اینکه دولت محلی همچنان بر نظارت و رعایت ضوابط مصوبات ادامه دارد، لازم به ذکر است که علیرغم موانع و موانع موجود و برنامه ریزی آن بودجه به دلیل ناکافی بودن خدمات و تجهیزات و نیازها شورای اجرایی در جلسات علنی و غیرعلنی به قوه مقننه فراخوانده می شود، اما طبق آمار رسمی تاکنون بیش از 80 درصد از مسائل مربوط به اجرای مصوبات حل شده است. باید موانع اجرای آنها فراهم شود زیرا در پایان دی ماه سال گذشته گزارش مفصلی از اجرای مصوبات در پاسخ به سخنان یکی از مقامات عالیرتبه به مجلس شورای اسلامی تقدیم شد.

البته این نکته حائز اهمیت است که از 230 مصوبه مجلس ششم، بخش مهمی از آنها مربوط به موضوع باغداری، انتخاب و معرفی اعضای شورا در شوراهای مختلف و مصوبات دولت محلی است. او افراد مورد اعتماد را معرفی کرد. عمدتاً مربوط به هزینه خدمات یا فیش های حقوقی محلی است و پس از طرح دعوا برای حل و فصل ارتباط بین مسائل شهری و شهروندان در حوزه شهرسازی که بدیهی است و همه آنها با اجرا اجرا می شوند. دولت محلی.

در عین حال واضح است که مصوبه شورای اسلامی شهر، قانون را ملغی می کند و هرکدام بسته به شرایط خود فرآیندی را طی می کنند تا از اجرای آن اطمینان حاصل شود و … که در اینجا به برخی از موارد اشاره می شود. چیزهایی که قضاوت می شوند کارکردهای امانی مشمول شرایط خاصی مانند تصویب بودجه یا تصویب سایر دستگاه های اجرایی است که البته در نظارت و ارزیابی اجرای امانت باید مد نظر قرار گیرد. طبیعتاً موضوع طرح ها و مصوباتی که هنوز به تصویب شورای اسلامی شهر نرسیده است و نیز اظهارات و نظرات اعضای ارشد مجلس و کمیسیون ها با وجود ارزش و اعتبار محدود، موضوعی متفاوت با مجلس است. . اعتماد به سیستم حقوقی خود “درباره نحوه اجرای قطعنامه ها بحث کنید.”

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو آمونیوم فسفات شرکت بازرگانی ک2)

مونو آمونیوم فسفات – کمپانی بازرگانی کمیاب تجارت تات خرید سولفات منگنز, خرید مونو آمونیوم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.