ما 10 درصد از قراردادمان را گرفتیم، اما نتیجه نداد

[ad_1]

مربی بسکتبال بانوان اکسون می گوید 60 درصد قرارداد باشگاه باید قبل از بازی پرداخت شود اما فقط 10 درصد آن پرداخت شده است.

به گزارش ایسنا، لیگ برتر بسکتبال بانوان قرار است بین تیم های اکسون تهران و نفت آبادان برگزار شود و اکسون با دو برد در سه بازی سوم شد.

آزاده زمانپور سرمربی اکسون در گفت وگو با ایسنا، درباره ناکامی در راهیابی به فینال مسابقات گفت: دو تیم آخر بازیکنان خارجی دارند. در مسابقات بانوان، ورزشکاران خارجی از سطح بعدی بسیار تاثیرگذار هستند. اگر بازیکن بیرونی داشتیم یکی از کسانی بودیم که آخر می شدیم و شاید قهرمان می شدیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا باشگاه شما تمایل به جذب بازیکن خارجی دارد یا خیر، گفت: در ابتدا قصد داشتیم بازیکن خارجی جذب کنیم اما وضعیت مالی باشگاه منجر به اجرایی شدن آن نشده است. “

زمانپور در خصوص مشکلات مالی باشگاه و عدم انعقاد قرارداد گفت: باشگاه اکسون به تعهد خود مبنی بر حلق آویز کردن بازیکنان ایرانی یا جذب بازیکنان خارجی به دلیل محدودیت مالی و درصدی که دارد عمل نکرده است و 10 درصد از قراردادهای ما پرداخت شده است. بازی باید 60 درصد قرارداد را قبول کنیم. ما خیلی تلاش کردیم و پشتکار داشتیم اما باشگاه قوانینی نداشت و جوابی نگرفتیم. باید صبر کنیم باشگاه می خواهد پرداخت کند اما شرایطی وجود ندارد و ما تا اینجا فهمیدیم و منتظریم.

وی گفت: سال گذشته رقابت بهتری نسبت به امسال داشتیم زیرا اسپانسرها و باشگاه ها و بازیکنان زیادی از خارج از کشور حضور دارند. قدرت وزنه ها در بسکتبال، انگیزه و کیفیت مسابقات خواهد بود. امسال متاسفانه سال گذشته چند اسپانسر خوب مثل مهرام، نارسینا و نامی نو را از دست دادیم. اگر آنها برگردند و طرفداران قوی دیگری هم بیایند، کیفیت بهتر می شود.

مربی بانوان اکسون درباره نحوه انجام مسابقات مقدماتی، مقدماتی و فینال با چندین پیروزی تیم توضیح داد: “این توافقی است که در قرعه کشی بین مربیان و مربیان انجام شد، باشگاه ها به این نقطه رسیدند.” باشگاه های بزرگ می خواستند بازی های بیشتری انجام دهند، من فکر می کنم این هم خوب است، زیرا با لیگ های بیشتر، تعداد بسکتبال در حال بهبود است.

برخی از مربیان و بازیکنان با انتقاد از نحوه برگزاری مسابقات می گویند: این مسائل در روز قرعه کشی مطرح شد. برای من سوال است که چرا مربیان و نمایندگان باشگاه ها در زمان انتخابات یا رای گیری یا رای گیری سکوت می کنند اما در طول بازی ها همه از انتقادشان شاکی هستند. این درست نیست و باید با آگاهی در این جلسات شرکت کنند.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

صفحه مورد نظر یافت نشد.

[ad_1] شاید آدرس را از دست داده اید. شما به طور خودکار به صفحه اصلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.