ما باید از مظلوم حمایت کنیم و با ظالمان مقابله کنیم

[ad_1]

در آستانه آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز بیت المقدس، نیروهای مسلح امام خمینی (ره) با صدور بیانیه ای حوادث فلسطین اشغالی را محکوم کردند و تاکید کردند: روز بیت المقدس روز مقابله مستضعفان و سرافرازان است.

به گزارش ایسنا، متن این خبر به شرح زیر است:

امسال مردم ایران، منطقه و مبارزان بین المللی آزادی روز قدس را به عنوان یک اقدام ظلم، تجاوز و اشغال سرزمین مقدس و تاریخ فلسطین و سایر نقاط جهان گرامی می دارند. گسترده و جدی است.

امروز متأسفانه باید دانست که نه تنها تجاوز، خشونت، ارعاب و اشغالگری کاهش یافته است، بلکه انسان و حیثیتش بر اثر طوفان کنفرانس های بین المللی و بین المللی به طمع ستمگران جهان افتاده است. رد قدرت جدید و فساد سیاسی جدید.

بنابراین باید به یاد داشته باشیم که روز بیت المقدس نماد مبارزه با تهاجم و ظلم امت اسلامی و ارزش های دین ابراهیم است که صهیونیست ها در صدد نابودی و فراموشی آن هستند.

حضرت امام خمینی (ره) اسرائیل را نه تنها دشمن مسلمین بلکه دشمن بشریت می دانستند و روز قدس را روز جهانی نه تنها به قدس، بلکه روز تقابل مظلوم و مستضعف نامیدند. روز آینده ملت جوامع تحت ستم باید مشخص شوند.

اگر در هفتاد سال گذشته سازمان جنایتکار با توطئه های بین المللی و حمایت قدرت های بزرگ جهانی با جنایات نابخشودنی به سرزمین مقدس فلسطین هجوم آورده است، امروز نظام در برابر ظلم، ظلم و سلطه در سراسر جهان شکست خورده است. و به راستی می توان گفت که هر اقدامی در برخی نقاط جهان ظلم به نفع صهیونیست های بین المللی است و باید با آن مخالفت کرد.

شورای نظامی امام خمینی (ره) در ادامه محکومیت آنچه در اراضی اشغالی فلسطین می گذرد، نارضایتی خود را از ادامه اشغال یمن توسط عربستان سعودی و امارات متحده عربی و اشغال روسیه علیه اوکراین و سلسله جنایات انجام داده است. علیه مردم افغانستان و جاهای دیگر.

در کمال تعجب برخی از جریان های داخلی طوری رفتار می کنند که گویی با شغل خوب و بد سر و کار داریم و در مورد روابط سیاسی خود با دیگران صادق هستیم. در حالی که از دیدگاه بنیانگذار جمهوری اسلامی ما باید از مظلومان حمایت کنیم و با ظالمان فارغ از گرایش سیاسی، مذهبی، قومی و منطقه ای آنها مقابله کنیم و واضح است که همه حمایت های مخالف باید زیرزمینی باشد. منافع و امنیت ملی و منافع عمومی.

همه به خاطر دارند که صدام در اواسط جنگ، امام خمینی (ره) را بر ایران تحمیل کرد، هر چند کینه و تهدید اسرائیل را می دانست. با این حال، او با تصمیم برای اعزام نیرو به لبنان مخالفت کرد و گفت که امنیت اولویت اصلی است.

متأسفانه در سال های اخیر جایگاه و ارزش های عقیدتی و تبلیغاتی و عدم پشتوانه فکری در امور بین الملل، نه تنها بهای کشور و مردم را به همراه داشته که منجر به ایجاد ابهامات و سوالاتی در جامعه شده است. . در اینکه باید به آرمان های اخلاقی و دینی انقلاب و نظام آن، تقویت وحدت ملی، پرهیز از دامن زدن به اختلافات داخلی و رسیدگی به مصالح مردم، حضور اقتصاد ملی، شکی نیست. تحت حفاظت موثر روابط بین المللی. شعار معارضان نه تنها باعث تضعیف دشمنان منطقه ای، منطقه ای و بین المللی ایران نمی شود، بلکه هزینه های داخلی و بین المللی را افزایش می دهد.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

صفحه مورد نظر یافت نشد.

[ad_1] شاید آدرس را از دست داده اید. شما به طور خودکار به صفحه اصلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.