لزوم حرکت به سمت عدالت اجتماعی / حذف ارز مورد علاقه در پایان سال جاری

[ad_1]

ایسنا/ مرکز نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هدف از اجرای این طرح ارتقای عدالت اجتماعی به عنوان یکی از اصول خلاف قانون اساسی کشور است، گفت: مدیران امسال حرکت جهادی را در دستور کار قرار دهند تا رشد 8 درصدی داشته باشد. ” در کشور به رسمیت شناخته شود.

علیرضا نظری یکشنبه ۱۴ فروردین در شورای استانداری مرکزی گفت: karu. از طریق هزینه های آب.” وری و 4 و نیم درصد با افزایش تولید و بهبود کیفیت تولید محقق می شود.

وی افزود: بر اساس این سنت بودجه تهیه شده و پیش بینی می شود به 8 درصد رشد اقتصادی کشور برسیم، اما امیدواریم همه دستگاه ها در این امر مهم همکاری و مساعدت لازم را داشته باشند. “

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در بودجه سال 1401 همانطور که در لایحه دولت آمده و مجلس با کوچکترین اصلاحات آن را تصویب کرد به ویژه با توجه به قوت تولید و افزایش عرضه محصولات و توجه به مرکز. و افراد کم قدرت، نهادهای حامی و تلاشگر عدالت اجتماعی هستند که از شعارهای انقلاب مطرود اسلامی است.

وی گفت: خوشبختانه در زمینه هایی که در بودجه منعکس می شود، اصل نظم عمومی این است که در این راستا همه ملزم به رعایت ضوابط و مقررات مصوب سال 1401 هستند. بالاترین حقوق در کشور در سال در حال حاضر 7 برابر حداقل دستمزد است.

وی در ادامه در خصوص مالیات بر حقوق و دستمزد گفت: تا 6 میلیون تن مالیات تعلق نمی گیرد، مابقی با افزایش حقوق 5 تا 10 درصد به اضافه دستمزد محاسبه می شود. 30 درصد کل حقوق و دستمزد با هدف دستیابی به تعادل در امور مالی عمومی است و کلیه حقوق ها باید به صورت شفاف و قابل نظارت و مدیریت توسط دستگاه ها و نهادها باشد. به ترتیب. و مردم رسیدهای زیادی ندارند.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هدف از اجرای عدالت در جامعه به عنوان یکی از ارکان اساسی قانون اساسی کشور است، گفت: آمادگی رسیدگی به مشکلات حقوقی و اصلاح قانون و نیز اصلاح قانون را دارد. مدیران مشکلات مربوط به نظم و انضباط در این حوزه مورد توجه قرار گرفته است تا در کمیته های مربوطه بررسی و رصد شود.

وی با اشاره به اینکه امسال محورهای زیادی جزو اولویت هاست، گفت: اجرای برنامه ملی کاداستر، طرح اراضی کشاورزی، اجرای نظام کشاورزی به دلیل کم آبی در کشور از اولویت های آنهاست. استفاده از ماشین آلات مدرن و سیستم های آبیاری و نیاز به کار مزرعه و گواهی.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی گفت: روند حذف صندوق های دلخواه تا پایان سال جاری آغاز می شود و شورا برای این کار به دولت مجوز داده است.

بررسی‌ها همچنان نشان می‌دهد که در گذشته ۲۵ قلم با جریان نقدی ترجیحی مواجه بوده‌اند: اکنون ۶ قلم (گندم، دارو، روغن، سویا، ذرت و جو) در این سازمان باقی مانده است که به دلیل اهمیت آن مستلزم سختی است. با بهره برداری مشترک از ماشین آلات و مسئولان در سال جاری می توان این جراحی را ارزیابی کرد و امیدواریم با توجه به موفقیت ها و شکست های گذشته اقدامات مناسبی در این زمینه انجام شود. امیدواریم در سال جاری شاهد اعمال جراحی بزرگ در اقتصاد کشور باشیم و رضایت مردم از افزایش کشاورزی و قاچاق حاصل این اقدامات است.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو آمونیوم فسفات شرکت بازرگانی ک2)

مونو آمونیوم فسفات – کمپانی بازرگانی کمیاب تجارت تات خرید سولفات منگنز, خرید مونو آمونیوم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.