قیمت مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس

قیمت مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس
مبدل حرارتی, مبدل حرارتی صفحه ای بریز, انواع پلیت بریز, مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس, مبدل جوشی, مبدل حرارتی صفحه ای جوشی دانفوس, قیمت مبدل حرارتی دانفوس, خرید مبدل حرارتی دانفوس, مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس

بازرگانی تکنو سرویس و گروه صنعتی تهویه سام، با تکیه بر مهندسین با تجربه، نرم افزارهای پیشرفته و ارتباط فنی مداوم با شرکت های فوق در خصوص ارائه خدمات فنی مهندسی، محاسبات فنی، انتخاب تجهیزات و مشاوره به مشتریان گرامی اقدام نموده که این امر رضایت مشتریان را نیز به دنبال داشته است گروه صنعتی تهویه سام علاوه بر فروشگاه و دفتر مرکزی جهت تامین فوری و موجود داشتن تجهیزات، دارای انباری بزرگ جهت نگهداری کالاهای خود می باشد. مبدل های استخری پس از اینکه مدتی کار می کنند، حتما نیاز به سرویس و تمیز کردن خواهند داشت، پس این محصول باید به گونه ای طراحی شود که بتوان به خوبی آن را باز کرد و به قطعات مختلف آن دسترسی پیدا کرد تا بتوان آن را به خوبی تمیز کرد. اما راه هایی وجود دارد که قیمت مبدل حرارتی صفحه ای را کمتر کرد. در مبدل های حرارتی دو سیال با دمای متفاوت وجود دارد که این دستگاه شرایطی را فراهم می آورد تا تبادل گرما میان دو سیال بر قرار شود. Con te᠎nt w᠎as g᠎ener ated ᠎wi᠎th GSA C ontent​ Gen erator Demover​si on.

مبدل استخری نقش بسیار زیادی در گرم کردن آب استخر دارد.

همچنین امروز عوامل زیادی نیز وجود دارد که می تواند بر قیمت خرید یک مبدل استخر حرارتی تاثیر گذار باشد. استفاده از مبدل های استخری در داخل استخر برای شما مزایای بسیار زیادی خواهد داشت و به کسب و کار شما رونق بسیار زیادی خواهد بخشید. مبدل حرارتی استخری یا همان مبدل حرارتی آب به آب داخل استخر ها استفاده می شود و از آن به عنوان مبدل استخر نیز نام برده می شود. مبدل استخری نقش بسیار زیادی در گرم کردن آب استخر دارد. 2. مبدل صفحه ای دانفوس نسبت به مدل های مشابه وزن کمتری دارد و باعث گردیده تا حمل آنها به راحتی انجام گیرد. مبدل های حرارتی صفحه ای دانفوس در راستای تولیدات قبلی، با توجه به کاربری بسیار وسیع آن در حیطه حرارتی و برودتی مشکل گشای صنایع مختلف در سراسر دنیا گردیده است. مبدل های حرارتی لوله ای از لوله هایی با مقطع دایره ای ساخته شده اند.

مبدل حرارتی صفحه ای جوشی دانفوس

از جمله مهمترین و پر کاربردترین مبدل های حرارتی می توان به نوع پوسته و لوله ، نوع هوا خنک (درای کولر) و نوع صفحه ای اشاره کرد که در تصویر زیر این سه نوع نشان داده شده است و همگی یک نوع دستگاه کاهنده دمای سیال (مایعات و گازها) محسوب می شوند. در مبدل های حرارتی پوسته و لوله ای، مبدل های U شکل دارای کم هزینه ترین ساختار هستند، زیرا تنها به یک دسته لوله نیاز است. زیرا این انواع پلیت گ آ از فولاد ضد زنگ ساخته می شود و هر چه قیمت این ورق ها در بازار بیشتر باشد این پلیت ها نیز گرانتر و قیمت مبدل حرارتی نیز بالاتر می رود. انتقال انرژی حرارتی از یک سیال به سیالی دیگر در صنعت توسط دستگاهی بنام مبدل حرارتی (Heat exchanger) صورت می گیرد. یکی دیگر از انواع مبدل های حرارتی صفحه ای، بریز پلیت ها یا مبدل حرارتی صفحه ای جوشی هستند.

مبدل های حرارتی wideGap می توانند با کانال های عریض-عریض یا عریض-باریک چیده شوند. در گوشه های پلیت ها سوراخ هایی وجود دارد که سبب می شوند مایع گرم و سرد در کانال های معین جاری شوند؛ بنابراین ورق ها (پلیت ها) همیشه از یک طرف در تماس مایع سرد و از طرف دیگر در تماس با مایع گرم قرار دارند. در مبدلهای چند گذره (Multi-pass) از یک صفحه تقسیم کننده جریان استفاده میشود تا کانال به دو یا چند قسمت تقسیم شود. همچنین استفاده از مبدل های استخر یکی از ساده ترین و آسان ترین روش ها برای ایجاد تعادل در داخل آب استخرها و مکان های دیگر می باشد. در تولید یک مبدل استخر مناسب باید از مواد اولیه با کیفیت مناسب استفاده شود به طوری که طول عمر این مبدل نیز افزایش یابد و بتوان طی چندین سال با خیال راحت از آن استفاده کرد. در این صورت افراد زیادی به استخر شما مراجعه خواهند کرد و این موضوع برای شما بسیار به صرفه تر می باشد. مبدل های استخری انواع بسیار زیاد دیگری نیز دارند که در ادامه این مقاله شما را بیشتر با مزایای آن ها آشنا خواهیم کرد.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

هزینه اجاره مسکن در دهدشت جوانان را غرق در ناامیدی کرده است.

[ad_1] ایسنا/ کهگیلویه و بویراحمد کشیش جمعه دهدشت گفت: هزینه اجاره خانه در این شهرستان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.