قیمت مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس

قیمت مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس
مبدل حرارتی, مبدل حرارتی صفحه ای بریز, انواع پلیت بریز, مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس, مبدل جوشی, مبدل حرارتی صفحه ای جوشی دانفوس, قیمت مبدل حرارتی دانفوس, خرید مبدل حرارتی دانفوس, مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس

مزایای مبدل های صفحه ای تنوع در طراحی صفحات و چیدمان شیارها و سایز و زوایا سطح انتقال حرارت با توجه به امکان در تغییر تعداد ثبت و حاد و شکل بندی آن به راحتی قابل وصول است انتقال حرارت بهینه که به دلیل درهم بودن جریان و کوچکی قطر هیدرولیکی برای هر دو سیال عامل دارای ضریب انتقال حرارت بزرگ هستند. اتصالات رزوه ای یا همان threaded fittings در کلاس های 2000،3000،6000 تولید می شوند که باتوجه به شرایط سیستم و طراحی برای ساخت مبدل قابل استفاده است. گروه صنعتی هفت؛ تولید کننده تاسیسات حرارت مرکزی در ادامه به معرفی مبدل حرارتی صفحه ای پرداخته و انواع مختلف آنها، کاربرد و قیمت و نحوه خرید را شرح خواهد داد. مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال مدل اویل کولر Dedicated Oil Cooler DOC جهت انتقال حرارت روغن با ویسکوزیته های مختلف با عملکرد بهینه و ضریب انتقال حرارت بالا تولید می شوند. این مبدل برای انتقال حرارت بین سیالات مختلف مثل بخار به آب ، روغن به آب و آب به آب مناسب است.

خرید مبدل حرارتی دانفوس

عیب اصلی مبدلهای دو لولهای این است که میزان انتقال گرما در واحد سطحشان کم است و برای یک ظرفیت گرمایی بزرگ، ابعاد بزرگ و همچنین قیمت بالایی خواهند داشت. مبدلهای جوشی بسیار بادوام هستند و برای انتقال سیالات با دمای بالا یا مواد خورنده ایدهآل هستند. همچنین می تواند بالعکس این موضوع نیز رخ دهد و سیالاتی با دمای کمتر باعث کاهش حرارت سیالات با حرارت بالاتر شوند ، مانند رادیاتور ماشین که از سیال هوا و آب برای خنک کردن موتور ماشین استفاده می کنند . توجه مهم این می باشد که در اقلام پایپینگ و یا سیال در طی عبور از پایپینگ هیچ گونه فرآیندی را انجام نمی دهد و بروی سیالات هیچ گونه کاری که باعث تغییر سیالات شود ، انجام نمی شود . افزایش راندمان به دلیل اختلاف دمای کم دو طرف مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس: این مزیت باعث افزایش راندمان و استفاده از کمپرسورهای کوچک در کاربری های برودتی می گردد. لاملاها در هر دو انتها با قرار دادن میله های فولادی در وسط آنها به یکدیگر جوش می شوند. چیلر ، هواساز برای هواسازی و انجام عملیات تهوییه هوایی و خنک کاری مورد استفاده قرار میگیرند .

برای سفارش، طراحی و خرید خط پاستور و مبدل حرارتی صفحه ای با قیمت مناسب و کیفیت مطلوب و بهینه، این پرسشنامه را پر کنید. ویژگی دیگر این مبدل ها که آنها را در انجام این فرایند پر اهمیت تر میکند، قابلیت شستشو و تمیز کردن آن ها است. انجام می شود . در این نوع از مبدل های حرارتی سیال سرد و گرم توسط یک سطح جامد ثابت از یکدیگر جدا شده اند و انتقال حرارت از طریق این سطح صورت می گیرد. او شراب را در مدت زمانی معین تا دمای پایین تر از دمای جوش آن گرم کرد و از فساد شراب تا زمانی قبل از آلودگی مجدد، جلوگیری کرد. مبدل حرارتی صفحه ای تمام جوشی، یک مبدل حرارتی بدون واشر است که صفحات آن بین دو فریم قرار گرفته اند. مبدل های حرارتی وظیفه انتقال حرارت میان سیالات را بر عهده دارند و با در کنار هم قرار دادن سیالات با اختلاف دمایی بالا می توانند بین آن ها وظیفه انتقال حرارت را انجام دهند . A rt᠎icle h​as ​be​en generat᠎ed ​by GSA Conte nt Gen᠎er᠎ator ᠎DEMO᠎!

مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس

از دیگر نکات مدنظر در مبدل های صفحه ای تامین فشار ثابت آب ورودی به مبدل است که در صورت نوسان امکان تغییرات دمایی در خروجی آبگرم می باشد. فضای خالی بین هر دو صفحه مجاور، کانالی را برای جریان سیال فراهم میسازد.سوراخهای ورودی و خروجی در گوشههای صفحات به سیال گرم و سیال سرد اجازه میدهند که در کانالهای پشت سر هم جریان یابند به طوری که هر صفحه همواره از یک طرف با جریان گرم و از طرف دیگر با جریان سرد در تماس باشد و به این ترتیب امکان تبادل حرارت بین دو جریان به وجود میآید. مدل دیگر از مبدلهای صفحه ای دانفوس به مبدل حرارتی صفحه ای استاندارد معروف است و به دلیل راندمان حرارتی بالا، به یک راه حل مناسب برای طیف گسترده ای از صنایع تبدیل شده است. این موضوع به ویژه در صنایع نفت و گاز با توجه به مصرف بالای انرژی حائز اهمیت می باشد.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

هزینه اجاره مسکن در دهدشت جوانان را غرق در ناامیدی کرده است.

[ad_1] ایسنا/ کهگیلویه و بویراحمد کشیش جمعه دهدشت گفت: هزینه اجاره خانه در این شهرستان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.