قیمت فروش مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال

قیمت فروش مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال
مبدل حرارتی آلفالاوال, مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال

در سال ۱۹۷۱ تمرکز آلفالاوال بیشتر در بخش انتقال سیالات بود. در سال 1971 تمرکز آلفالاوال بیشتر در بخش انتقال سیالات بود. جریان آشفته درون مبدل های صفحه ای به اندازه 7 برابر بیشتر از لوله های کویل مسی معمولی می باشد. 1. کاهش مصرف انرژی به دلیل کاهش افت فشار. کاهش مصرف انرژی به دلیل کاهش افت فشار. طراحی کانال ها به گونه ایست که حداکثر تلاطم را در مسیر جریان به وجود آورد. این کانال ها مسیر سیال سرد و گرم به صورت یک در میان می باشد که دارای راندمان بسیار زیادی در انتقال گرما بین دو سیال می باشد. ترکیب دو مبدل حرارتی به منظور ایجاد دو سیکل هوا به هوا (ریکاوری) و هوا به مبرد. برای استفاده از مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال می بایست از سختی گیر و صافی مناسب به منظور بالا بردن طول عمر مفید مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال و باقی تجهیزات موجود درگیر در فرآیند انتقال دما استفاده نمود. مبدل حرارتی آلفالاوال این شرکت معتبر و شناخته شده پیشرو در تولید محصولات و ارائه راه حل های مناسب در ساخت سیستم های انتقال حرارت،تصفیه آب، انتقال و جابجایی سیالات می باشد. ᠎This a rt icle has been done with  GS A ᠎Content ᠎Generato r DE MO!

مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال

این شرکت معتبر و شناخته شده پیشرو در تولید محصولات و ارائه راه حل های مناسب در ساخت سیستم های انتقال حرارت،تصفیه آب، انتقال و جابجایی سیالات می باشد. 4- کاهش چشمگیر رسوب گذاری بر روی سطوح انتقال حرارت : باید توجه داشت که در صورت استفاده از مبدل های حرارتی ، رسوب گیری که یکی از عوامل اصلی افت بازده سیستم های حرارت مرکزی می باشد ، کاهش می یابد. مبدل حرارتی آلفالاول اویل کولر DOC بدلیل تراکم بالا جز کوچکترین و پر بازده ترین نوع مبدل حرارتی محسوب می شود.که این امکان را می هد که نصب واحد خنک کاری روغن کنار سایر تجهیزات انجام گیرد. اتصالات ورودی و خروجی مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال مدل آلفاچیل از یک سمت آن است تا لوله کشی در سیستم های تبریدی سریع تر و راحت تر انجام گیرد لذا در نصب و راه اندازی به محل های ورودی و خروجی دقت شود. مبدلهای حرارتی صفحه ای آلفالاوال با واشر از چندین ورق از فلز نازک برای ایجاد کانال تشکیل شده است. ساختار لانه زنبوری باعث می شود که جریان موازی و مقاومت بالایی در صفحات ایجاد شود. این روش باعث می شود که تمامی صفحات یکسان باشند و زمانی که این صفحات بر روی یکدیگر قرار می گیرند، هیچگونه نشست و اعوجاجی اتفاق نمی افتد.

گارانتی تمامی مدل های مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاول 12 ماه می باشد. در صورت استفاده از مبدل های حرارتی صفحه ای این مشکل برطرف خواهد شد و همواره آبی که از شیر خارج می شود گرم است. 3-امکان تنظیم مصرف آب گرم بر حسب نیاز فصلی : می توان با موازی کردن دو مبدل ، در فصل های گرم سال یکی از آنها را از مدار خارج کرده و به کاهش مصرف کمک شایانی نمود. مبدل حرارتی صحفه ای آلفالاول در دو نوع صفحه ای جوشی BRAZED و صفحه ای واشردار GASKET طراحی و تولید می شوند. مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال مدل آلفاچیل (Ac series) مختص کارکرد در سیستم های برودتی است که بصورت مستقیم گاز مبرد در مبدل حرارتی صفحه ای جریان دارد. مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال با تحمل فشار کارکرد دائم تا ۳۰ bar و فشار تست ۴۵ bar دارای محدوده کارکرد دمائی -۱۹۶ ˚C/ 200˚C می باشد. برای مثال جهت کاربری مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال مدل آلفاچیل بعنوان کندانسور یک دستگاه چیلر تراکمی مبرد در ورود به مبدل صفحه ای باید به اتصالات بالا و سمت چپ متصل شود. این امر اتلاف حرارتی را به حداقل می رساند. مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال مدل CBH16-25H می تواند برای سیستم های مایع به مایع، بخار به مایع و گاز به مایع مورد استفاده قرار گرفته و نسبت به بازده عملیاتی بالایی که دارند بسیار کم حجم بوده و فضای کمی را اشغال می نماید.

قبل از استفاده از مبدل حرارتی در سیستم آب رسانی لازم است تا اسید های داخل مبدل حرارتی صفحه ای را با استفاده از حجم بالایی از آب تمیز کرد. مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال جوشی بنا به کاربرد و نیاز پروژه می تواند بصورت تک گذر، دو گذر و یا چند گذر باشد. مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاول در دو مدل گسکتی (واشردار) و جوشی تولید می شوند. این کمپانی اولین مبدل حرارتی خود را در سال 1931 به جهان معرفی کرد. در مبدل های صفحه ای به دلیل آشفتگی جریان امکان رسوب گیری مبدل کاهش می یابد و همچنین به افرادی که مبدل های صفحه ای را برای سیستم گرمایشی خود انتخاب می کنند اکیدا توصیه می شود که به هنگام نصب حتما از سختی گیر مناسب استفاده نمایند. همچنین می توانید با مراجعه به وب سایت ما یعنی تاسیسات بانک نسبت به سفارش و خرید این کالا اقدام کرده و آن را درب منزل خود دریافت نمایید. این موارد ذکر شده در نهایت منجر به تبادل حرارتی بسیار بالایی در مبدل می شود که جریان سیال از تمامی سطح صفحات عبور کرده و هیچ نقط کوری که باعث رسوب گیری و یا خوردگی بشود بوجود نمی آید. ​Th​is article has ​be᠎en c reated by G​SA C​ontent᠎ Gen​er ator Demover si on!

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

صفحه مورد نظر یافت نشد.

[ad_1] شاید آدرس را از دست داده اید. شما به طور خودکار به صفحه اصلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.