قیمت دستگاه برش فلزات (2)

ارزش دستگاه برش فلزات
برش لیزر فلزات

تهیه فرایند مداد برش، منجر می شود لیزر را به راحتی بتوان به جهت ضخامت های گوناگون فلزات سوای صرف انرژی دوچندان تهیه کرد.

دستگاه های سی ان جی بهترین آیتم به جهت به کارگیری در ادامه همین سطح هست که برهان آن اعتنا و میزان مرغوب بودن بالایی و هم دوران اضطراری به جهت برش قطعات آهنی و غیر آهنی، آلیاژی، آلومینیومی و به به طور کلی هر گونه آلیاژ فلزی را کمتر می دهد.

هم معمول گردید. اما دستگاه های برش لیزری به دو تیم فلزی و غیر فلزی تقسیم می شوند که هر دستگاهی در ادامه اقتدار و امکان های متفاوتی ایجاد می گردد که موردها به کارگیری آن ها مختلف است.

دستگاه های CNC که در ادامه دستگاه های لیزر صنعتی تعبیه شده اند وظیفه ساماندهی پرتو لیزر را بر عهده دارند.

برش صنعتی اکثری از مواد از گزاره تیتانیوم ، فولاد ضد زنگ ، خفیف فولاد ، آلومینیوم ، پلاستیک ، چوب ، چوب مهندسی شده ، موم ، پارچه ، و کاغذ.

 This con​te​nt has  been done by G SA C onte nt Ge ne᠎rator DEMO.

همین شتاب و اعتنا بالا سبب ساز ارتقاء در ادامه تعداد و تیراژ برش اشکال فلزات و در ادامه عاقبت ارتقاء دیده گیر راندمان، ترقی واحد های صنعتی و سودآوری میشود.

برش لیزر فلزات منجر کمتر هزینه و نگهداری نکته ها ایمنی می شود به این برهان پدید وارد شدن تکنولوژی های پیشرفته به جهت برش فلزاتی نظیر آهن، استیل، آلمینیوم و برنج، تقاضای اشخاص را ارتقاء دیتا است.

در ادامه در مقابل آن هر چه میزان که نادرست در ادامه همین سطح ارتقاء یابد میزان مرغوب بودن و اعتنا در ادامه تولید قطعه نیز کمتر می یابد.

از حیاتی ترین برتری های دستگاه لیزر فایبر نسبت به بقیه فلزبر ها می توان به ارزش مقرون به صرفه، قدمت بالا و اعتنا زیاد آن ها اشاره کرد.

ارزش سورس های MAX و RAYCUS باهم برابرند و فقط به علت میزان مرغوب بودن عمده سورس مکس همین سورس تعیین نوین تاک جهت به کارگیری و همینطور معرفی و ارائه به مشتریان عزیز می باشد.

همین لیزرها، با داشتن اقتدار و عملکرد بالا، یکی از از بهترین رویه به جهت برش فلزات می باشند. از دستگاه های حکاکی لیزری می توان به جهت رفتار نمودن اثرها هنری به کارگیری کرد به عنوان مثال در ادامه سطح های مسطح به جهت نشان دادن سطح های پایینتر از مرحله یا این که تولید شیارها و فن هایی که با جوهر، لعاب یا این که مواد دیگر مالامال می‌شوند به فعالیت میرود.

عبور جریان از شیوه ادغام گاز (DC-excited) یا این که با به کارگیری از فرکانس رادیویی انرژی برانگیخته شدندRF. حتی فولاد به ضخامت ۴۰ میلی متر را می اقتدار به طور اثر گذار با به کارگیری از همین دستگاه ها برش داد.

همین دستگاه می تواند یک مثال متاع را از نقطه صفر تا صد بسازد. بهترین خط مش جهت کمتر همین دما به کارگیری از چیلر در ادامه دستگاه های لیزر می باشد.

به کارگیری از دستگاه لیزر فلزات چند مزیت مخصوص به شخص به جهت تولید و پردازش فلز دارااست که می تواند منجر صرفه جویی در ادامه دوران و به حداکثر رساندن گنجایش ایجاد شود.

تقربا تمامی روشهای موجود در ادامه بازار به جهت برش فلزات به شکلی میباشند که سپس از اتمام فعالیت می بایست فرآیند فراهم سازی و پرداخت بر بر روی آن ها انجام گیرد.

در ادامه همین فرآیند اشعه و پرتو لیزر داخل گلس فیبر یا این که glass fiber گزینه تقویت قرار می گیرد. بسته به میزان سیستم و پیکربندی ، گرمای ضایعات ممکن هست به وسیله خنک کننده یا این که مستقیماً به هوا منتقل می شود.

حوزه‌ پایین حرارت در ادامه قطعه محدود هست به نوع ای که گرمای لیزر سبب ساز تغییر و تحول صورت اطراف مسیر برش نمی شود.

اکثری از افراد و به دست آوردن و امور که تصمیم به خرید کردن دستگاه ليزر فلزات می‌کنند یکی از از پرسش ها اول و حیاتی آنها، تعیین دستگاه لیزر برش مطلوب میباشد.

همین سیستم می توانند ورقهای نخ نما را با شتاب زیاد بالایی برش لیزر دهند و همینطور بضاعت برش مواد بازتابنده و صیقلی را هم دارا هستند ؛همچنین در ادامه خواهید یافت که لیزرهای فایبر، عملکردی برتر نسبت به اکثری از مثال های شبیه خویش دارند.

در ادامه ایجاد همین دستگاه ها قابلیت پیشنهاد با دو بدنه موجود است، یکی از بدنهی یکپارچهی تام ریختهگری شده با وزن تقریبی ۵ بدن و دیگری بدنهی حاصل از فرایند جوشکاری با وزن تقریبی ۴ تن.

از حیث خدمت نیز، هزینههای کمتری دارند؛ چون خدمت دستگاه در ادامه فواصل هنگامی طولانیتری انجام میشود. همین گزینه به جهت انجام برش لیزر به کارگیری می شود .

در ادامه سال 1965 او‌لین دستگاه برش لیزری به جهت تولید رخنه در ادامه قالب های الماس به کارگیری شده است. ضمن این که در ادامه همین دستگاه ها مقدار الکتریسیته مصرفی زیاد کاهش از بقیه دستگاه های برش است.

به مراد این که توانمند به برش لیزری فلزات از جایی هست به غیر از حاشیه برش لیزری فلزات ، رخنه انجام می شود قبل از هر برش معمولا رخنه نمودن شامل یک پرتوی لیزر پالس با اقتدار بالا هست که به آرامی رخنه در ادامه می کند.

در ادامه عاقبت سمت شیشه ای یک آینه حکاکی شده با لیزر دست نخورده باقی می ماند و خاصیت انعکاسی آینه نگهداری میشود.

لیزر متمرکز پرتو به سمت مواد ساماندهی می شود ، که آنگاه یا این که ذوب می شود ، می سوزاند ، تبخیر می شود ، یا این که با یک جت گاز منفجر می شود ، یا این که با حاشیه ای با مرحله خوب و با میزان مرغوب بودن بالا می رود.

فلزات در ادامه برابر حرارت مقاوم میباشند و نشانه گذاری به جهت فلزات به تابش لزر با دانسیته بالا نیاز دارد. البته به جهت نشانه گذاری چوب های قابل انعطاف به کمترین مرحله اقتدار نیاز داریم.

تلاش ذیل خیس هزینه ها بازده بیشتری را به سرمایه گذاری شما ارائه می دهند. تلاش در ادامه حالی که با به کارگیری از آب جت به پرتوی لیزر را ، دقیقاً نظیر آن ، هدایت نمایید فیبر نوری از شیوه تمام داخلی رفلکس مزایای همین فعالیت همین هست که آب هم آشغال ها را از فی مابین می موفقیت و مواد را خنک می کند.

همینطور همین دستگاه به صنعت های گوناگون امداد کرد که مدت دوران متعددی که نیاز بود صرف برش فلزات نمایند در ادامه دوران زیاد کوتاهی با میزان مرغوب بودن زیاد بالا و سوای هیچ عیب و نقص و ایرادی انجام دهند. ​Article h​as been c​reated by GSA Conte nt᠎ G en᠎erator DE MO.

به طورکلی می توان گفت اشکال دستگاه های برش لیزری فلزات در ادامه اقتدار های متعدد امکان برش اشکال فلزات از ضخامت 1 میلیمتر الی 25 میلیمتر را دارا هستند.

روشهای گوناگون متعددی در ادامه برش با به کارگیری از لیزرها وجود دارااست ، با اشکال گوناگون گزینه به کارگیری به جهت برش مواد مختلف.

همانطور که از بعدها میز همین دستگاه معین هست ، به جهت ایجاد قطعات خیلی یگانه با ارتفاع برش دوچندان نظیر قطعات کشتی، هواپیما سازی، اتومبیل سازی و…

در ادامه همین سری از لیزر ها از میز متحرک و قابل ردوبدل بهره برده شده هست که می اقتدار در ادامه مدت هنگامی کاهش از 15 ثانیه مبادرت به ردوبدل میز دستگاه جهت فراهم سازی فعالیت با ورق بعدی نمود.

همه دستگاه های نامبرده در ادامه توان، بعدها و با خصوصیت های مختلف ارائه میشوند. اقتدار مبداء ایجاد کننده لیزر زیاد بالا هست و به جهت این دستگاه های لیزر در ادامه برش لیزر قطعات شتاب زیاد بالایی دارند.

اعتنا در ادامه همین دستگاه ها با تلورانسی کاهش از 10 میکرون و شتاب در ادامه آن ها قابل تهیه بسته به ضخامت و کالا قطعه پایین برش لیزر است.

و البته درمورد همین لیزر می بایست گفت یک گونه لیزر جامد هست که در ادامه رابطه با برش کاری به جهت فلزات کاربرد وسیعی دارد.

به پلاسما نزدیک می شوند ؛ اتومبیل آلات در ادامه بضاعت خویش به جهت برش دادن مواد ضخیم هستند، البته هزینه سرمایه چنین اتومبیل آلات زیاد فراتر از آن است، دستگاه های برش پلاسما توانمند به برش مواد ضخیم نظیر برگه فولادی هستند.

بعضا از همین دستگاه ها مهم سری چرخشی میباشند که در ادامه اطراف شی را حکاکی میکنند. همین دستگاهها با تکنولوژیهای به روز و کارآمد امکان برش فلزات در ادامه ضخامتهای گوناگون با شتاب و میزان مرغوب بودن بالا را دارند. ​C᠎on tent has be en c᠎reated wi​th the help  of G SA C᠎on​tent Ge ne rato᠎r ​DEMO .

در ادامه محوری سرعت بالا تشدید کننده جریان ، ادغام کربن هست دی اکسید ، هلیوم و نیتروژن در ادامه گردش با شتاب بالا به وسیله توربین یا این که دمنده است.

حکاکی های لیزری به شکل حروف برنجی و یا این که فولادی با روکش نقره در ادامه پس حوزه مشکی یا این که لعابی تیره فروخته میشوند.

البته در ادامه هم اکنون حاضر جلوه ها و طرح های آخری نظیر چاپ طرح بر روی مرمر بر روی رنگ لعابی ایجاد میشود.

شما به یک دستگاه تازه نیاز دارید، البته هنوز تامین کننده قابل اعتماد یا این که می توانیم بگویم تولید کننده را پیدا نکرده اید.

امروزه دستگاه هایی که بتوان با به کارگیری از آن ها درون انگشتر و یا این که پشت یک ساعت حکاکی انجام اعطا کرد دوچندان شده است.

با شتاب ذیل ادغام نمایید ، نیاز به یک دمنده بی آلایش خیس دال یا این که تکثیر سرد شده است. لیزرهای فیبر نوعی لیزر وضعیت جامد هست همین فلز به شتاب در ادامه هم اکنون رویش هست صنعت برش برخلاف CO2 فیبر حرفه آوری با به کارگیری از یک محفظه سود جامد ، به تیتر یک گاز یا این که مایع مخالف است.

با ترقی مداوم تکنولوژی در ادامه شکل عدم ملازمت با آن قابلیت وصال به توفیق زیاد کمرنگ خواهد شد. در ادامه تکنولوژی برش لیزری فلزات قابلیت برش نقوش پیچیده بر بر روی فلزات به آسانی آماده می باشد به کلمه دیگر هر نفشه دو بعدی قابل اجرا می باشد.

همین فرایند گهگاه وقت ها شامل شات بلاست، پوشش الکترونیکی، عملیات حرارتی هست که می تواند پیچیده ترین مسائل ردیابی را برطرف کند.

کمپانی براق صنعت پاسارگاد با تحقیق و آنالیز خصوصیت برگزیدگان دستگاه برش لیزرهای جهان ورق کاری ملازم با عملیات حرارتی را به جهت شاسی های خویش تعیین کرده هست تا از هرگونه دفرمگی خودداری کند.

نظیر هر گونه دستگاه CNC، برش لیزری CNC به در دست گرفتن عددی کامپیوتر و راهبرد های کامپیوتری (G-code) به جهت انجام توالی عملیات برش متکی است.

همین دستگاه جهت برش و حکاکی بر روی فلزات بکار می رود. در ادامه دستگاه های لیزر غیر فلزات با اعتنا به متریال هدف برش معولاً از تیوب لیزر با اقتدار ذیل که دستکم آن 100 وات به کارگیری می شود.

همین دستور تکنولوژی برش لیزری فلزات را در ادامه تولید قطعات حس زیاد با دارای می گرداند. برش لیزری نوعی تکنولوژی هست که در ادامه آن از اشعه لیزر به جهت برش اجسام به کارگیری می گردد و عموما از همین تکنولوژی در ادامه صنعت به کارگیری می شود.

رزوه زنی: رویه های متفاوتی به جهت ایجاد پیچ و مهره و رزوه زنی وجود دارااست که می توان از به کارگیری از قلاویز و حدیده، به کارگیری از دستگاه های فرز یا این که تراش، رولینگ و فرمینگ اسم برد.

هنگامی که لیزر رنگی در ادامه کنار آلومینیوم سپید یا این که نقره ای قرار می‌گیرد سپید میشود. حکاکی لیزر یا این که مارکینگ فایبر چیست؟

لیزر CO2 : که به جهت برش،حکاکی و تضعیف ماده مطلوب است. به جهت ایجاد اشعه لیزر یک مبداء لیزر، امواج نور را در ادامه یک فرکانس متمرکز کرده و به خارج پرتاب میکند.

برش لیزر فایبر ( Fiber laser ) چیست؟ محدوده ارتفاع موج لیزر فایبر به نوع ای نمیباشد که بتواند در ادامه مواد غیرفلزی جذب شود و به آن رخنه کند.

این مسئله سبب ساز رغبت کارفرمایان به خرید کردن اشکال دستگاه برش فلزات از مرکزها دارای و باسابقه فروش دستگاه لیزر فایبر شده است.

برش اشکال فلز: دستگاه برش لیزری فلزات می تواند اشکال فلز مانند، ورق آهن، آلومینیوم، فولاد، استیل، مس، برنج و گالوانیزه منش برش دهد.

همین دو گونه لیزر خویش از بخشهای متفاوتی تشکیل شدهاند.به تیتر نمونه می توان گفت که در ادامه فی مابین لیزرهای صنعتی، گازی Co2 بیشترین مقدار به کارگیری را دارد.چرا که از آن به جهت برش و تولید حکاکی بر بر روی اشکال گوناگون وسایل اعم از فلزات و غیر فلزات می توان به کارگیری نمود.

به تیتر نمونه نازکی و شتاب همین دستگاه از خصوصیت های بارز همین دستگاه بشمار می رود. دستگاه لیزر فلزات نوع LF-H در ادامه اقتدار های 1000 الی 8000 وات ایجاد می شوند.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

هزینه اجاره مسکن در دهدشت جوانان را غرق در ناامیدی کرده است.

[ad_1] ایسنا/ کهگیلویه و بویراحمد کشیش جمعه دهدشت گفت: هزینه اجاره خانه در این شهرستان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.