قهرمانی به دور چهارم تیم بسکتبال / حضور مهران در نیمه نهایی

[ad_1]

تیم بسکتبال خودگردان گرگان به عنوان دومین تیم پس از شیمیدر قم به مرحله نیمه نهایی لیگ برتر مردان راه یافت.

به گزارش خبرگزاری ایسنا از مس رفسنجان، شهرداری گرگان، مدافع عنوان قهرمانی مسابقات بسکتبال مردان در شامگاه سه شنبه 9 فروردین 1401 قهرمان شد. به عنوان دومین تیمی که به نیمه نهایی صعود می کند، زمان لیگ است.

رفسنجانی ها که برای صعود به دور سوم و دوری از سقوط به پیروزی نیاز داشتند، شروع خوبی داشتند و در کوارتر اول 19 بر 22 پیروز شدند. پس از آن شاگردان مهران حاتمی در دور دوم، سوم و چهارم با امتیازهای 20 بر 24، 12 بر 13 و 19 بر 21 پیش افتادند و در نهایت 71 بر 77 پیش افتادند.

قهرمانی به دور چهارم تیم بسکتبال / حضور مهران در نیمه نهایی

عکس گارد «پری پتی» و ستاره آمریکایی تیم بسکتبال شهرداری گرگان

در پایان این دیدار «مور لی» دروازه بان آمریکایی رفسنجان مقابل 26 بازیکن برتر زمین شکست خورد اما نتوانست مانع حذف رفسنجان شود. وی در این دیدار 23 امتیاز، 4 ریباند و 5 پاس گل به دست آورد و مجید رحیمیان گارد برنز نیز در این دیدار خوش درخشید که با 21 امتیاز 24 امتیاز و با 5 گل برتری 4 امتیازی داشت.

بهترین بازیکنان شهرداری گرگان میثم میرزایی و “پری پتی” هستند که هر دو در لیگ قهرمانان 23 گل به ثمر رساندند. باشگاه فوتبال گرگان با کسب 10 امتیاز، 13 امتیاز، پنالتی و 3 پنالتی دو بار پیروز این دیدار شد. «پریا پتی» مدافع گرگانی آمریکایی با 25 امتیاز، 9 ریباند و 5 ریباند تنها یک بار دیگر دو بار ثبت نام کرد و بهترین بازیکن گرگانی است.

قهرمانی به دور چهارم تیم بسکتبال / حضور مهران در نیمه نهایی

عکس «مور لی» دروازه بان بسکتبال رفسنجانی آمریکا

نتایج مرحله یک چهارم نهایی به شرح زیر است.
بازی اول: 61-75 شهرداری گرگان
بازی دوم: 71-77 شهرداری گرگان

صحنه دو برد متوالی در سه بازی است که شهرداری گرگان با نتیجه 2 بر صفر رقیب سرسخت خود را شکست داد و به نیمه نهایی لیگ برتر صعود کرد. به عنوان تیم دوم پیش از منطقه محلی گرگان، شیمیدر قم نیز به مرحله نیمه نهایی راه یافت.

تیم‌های راه یافته به مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال:
1) شیمیدان و شیمیدان
2) شهرداری گرگان

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

صفحه مورد نظر یافت نشد.

[ad_1] شاید آدرس را از دست داده اید. شما به طور خودکار به صفحه اصلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.