قهرمانی آسیایی چتربازی را تنها با یک دسته گل جشن بگیرید!

[ad_1]

با وجود اینکه در جام ملت های آسیا در تاجیکستان صاحب مدال طلا شدم، اما مسئولان ورزش زنجان یک مدال طلا و یک گل به دست آوردند. یابانی

مهدی محمدی در گفت وگو با ایسنا، در پاسخ به این سوال که آیا توقع کسب جام در جام ملت های آسیا در تاجیکستان همزمان با آزمون را دارید یا خیر؟ وی گفت: تمرینات زیادی را برای کسب مدال طلا در این مسابقات پشت سر گذاشته ام و شرایطی که برای کسب این جایزه دارم رضایت بخش است. از طرفی چون با وسایل مشکلی ندارم راضی هستم.

وی با اشاره به عدم حمایت مسئولان ورزشی استان زنجان که تنها مرجع دوچرخه سواری استان است، گفت: با وجود اینکه بارها به این استان افتخار کرده ام، راهی برای کسب جوایز در عرصه مسابقات اتومبیلرانی است. ، اما هرگز پشتیبانی نشده است. من این کار را نکردم، حتی زمانی که از بازی های آسیایی تاجیکستان برگشتم، مسئولان این استان با گرفتن عکسی که فقط یک دسته گل به من داد، از من تقدیر کردند.

این ملی پوش دوچرخه سوار همچنین از قصد خود برای حضور در مسابقات دو و میدانی قهرمانی آسیا به میزبانی هند خبر داد و گفت: یکی از مشکلاتی که در این مسابقه با آن مواجه هستم، نداشتن دوچرخه مناسب و مدرن است که با آن مسابقه دادم. رقبای من در این مسابقه هستند. ” و من اختلاف زمانی زیادی در استقامت دارم، البته هیئت دوچرخه به ما یک مسابقه دوچرخه سواری را پیشنهاد می کند، اما به دلیل تجهیزات آن از سال 2012، قدیمی است و به رقابت پاسخ نمی دهد.

برای پاسخ به این سوال که آیا در دو رویداد بازی های پاراآسیایی چین حضور خواهید داشت؟ وی گفت: در مسابقات دوومیدانی بازی های پاراآسیایی شرکت خواهم کرد البته امیدوارم کمیته ملی پارالمپیک بودجه آماده سازی دوچرخه جاده را قبل از ارسال به چین در نظر بگیرد. همانطور که باید باشد، راه، یک مشکل برای شرکت تجهیزات است. رقابت نکنید.

محمدی در نهایت در مورد اینکه آیا در پیگیری تمرینات جاده ای مشکل دارید یا خیر؟ وی افزود: متاسفانه به دلیل کمبود چوب در کشور مجبور شدم تمریناتم را در جاده سیمانی دنبال کنم در حالی که در بازی های پاراآسیایی مسابقات در مسیر چوبی برگزار می شود.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

صفحه مورد نظر یافت نشد.

[ad_1] شاید آدرس را از دست داده اید. شما به طور خودکار به صفحه اصلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.