قرارگاه اجرایی ‌نهضت مسکن در سبزوار تشکیل شد

[ad_1]

ایسنا/خراسان رضوی معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار گفت: به منظور تسریع در طرح جهش مسکن، قرارگاه اجرایی و عملیاتی مسکن در این شهرستان شکل گرفته است.

سید مجتبی علوی مقدم عصر دوشنبه، هشت آذر، در شورای مسکن شهرستان سبزوار افزود: یکی از طرح‌های مهم در دست اجرای دولت سیزدهم طرح جهش مسکن است که لازم است تمام نهادها در این زمینه همکاری لازم را داشته باشند.

وی تصریح کرد: به منظور تسریع در طرح جهش مسکن در شهرستان سبزوار قرارگاه اجرایی و عملیاتی مسکن شکل گرفته و نهادهای مرتبط همچون فرمانداری، راه و شهرسازی، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و شهرداری پای کار آمده‌اند.

معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار گفت: دستگاه‌های اجرایی این شهرستان اراضی مازاد خود را به منظور استفاده از آن‌ در طرح‌های توسعه‌ای و طرح جهش مسکن اعلام کنند.

علوی مقدم اظهار کرد: در سال‌های گذشته برخی اراضی دولتی بدون ضابطه و برنامه مشخصی به برخی دستگاه‌های اجرایی واگذار شده که هم اینک این زمین‌ها مازاد و بدون استفاده است.

وی بیان کرد: نهادهای اداری باید ضمن شناسایی اراضی مازاد خود آن‌ها را در اختیار دولت قرار داده و با اداره راه و شهرسازی در خصوص واگذاری این اراضی به منظور ارائه خدمات به مردم همکاری نمایند.

 علوی مقدم گفت: در شرایطی که اراضی مازاد در اختیار دستگاه‌های اجرایی قرار دارد دولت نباید در ارائه خدمات به مردم در موضوع زمین دچار مشکل شود.

انتهای پیام

[ad_2]
خبر مهم

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

صفحه مورد نظر یافت نشد.

[ad_1] شاید آدرس را از دست داده اید. شما به طور خودکار به صفحه اصلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.