قبرستان شهید سلیمانی بوشهر در مهر ماه 1401 خواهد بود

[ad_1]

ایسنا/ بوشهر شهردار بوشهر گفت: ساخت محوطه شهید سلیمانی با انتخاب پیمانکار جدید تسریع می شود و کار از مهر ماه 1401 آغاز می شود.

وی افزود: در حال حاضر اولویت شهرداری بوشهر تکمیل پروژه های ناتمام و ناتمام است و نباید پروژه جدیدی را شروع کنیم.

وی با اشاره به هفته چهاردهم نکوداشت بوشهر در 18 اسفندماه گفت: در این هفته برنامه های متنوع فرهنگی، هنری و فرهنگی برگزار می شود. امت و ورزش، 2 عضو ثابت، یک شهروند بزرگوار برای اولین بار مجدداً معرفی می شوند. . شهید والامقام در هفته بوشهر تقدیم خواهیم کرد.

در خصوص پیوند شهید سلیمانی شهردار بوشهر گفت: شکم. عملیات در اکتبر 1401.

حیدری افزود: یکی از مشکلاتی که با آن مواجه هستیم بازگشت تیرهای برق پرقدرت است که باید از استان فارس بیاید. این کار را کاهش می دهد.

وی با اشاره به مشکلات ناشی از ناپدید شدن سگ ها در شهر بوشهر گفت: با توجه به اینکه جمع آوری سگ های ولگرد مطالبه اصلی جامعه بوشهری است، تاکنون 700 قلاده سگ جمع آوری شده و به زودی انجام می شود.

شهردار بوشهر در خصوص تقاطع سرتل – تنگک گفت: فاز دوم این تقاطع 50 درصد پیشرفت دارد و کار تقسیم یکم از ده سال گذشته دهه فجر آغاز شده است. علاوه بر این پروژه، پارک ملت دارای منطقه دیگری نیز می باشد. 127 هکتار ساخته می شود.

حیدری با اشاره به ازدحام خیابان امام خمینی (ره) بوشهر گفت:

این مقام مسئول در خصوص جاده سلامت تصریح کرد: یک قطعه از Airbnb بوشهر برداشته شده و 300 متر پیشرفت داشته است اما پس از مدتی کار متوقف شده و سال جدید از سر گرفته شده است.

شهردار بوشهر با اشاره به ارابه های بوشهری گفت: ارابه های بوشهری باید از بهمن ماه سال جاری شروع به کار کنند اما این پروژه نیاز به صاعقه گیری دارد که پیش بینی می شود پس از اتمام تکمیل و تنظیم شود. کار.

حیدری از نوسازی اتوبوس های بوشهر خبر داد و خاطرنشان کرد: اکثر اتوبوس های این شهر خسته هستند و بر این اساس قرارداد دریافت 20 اتوبوس جدید منعقد شده که 10 دستگاه آن در حال ارسال به بوشهر است.

وی در خصوص راه اندازی باغ میوه و تره بار نیز نیاز مردم بوشهر را بیان کرد: مزایده های متعددی برای جذب سرمایه گذار با فضای مناسب برگزار شده است که امیدواریم این مهم با قیمت مناسب در اختیار میوه قرار گیرد. چندی پیش در این استان.”

شهردار بوشهر یادآور شد: در سال های گذشته 60 درصد هزینه ها سهم هزینه جاری و 40 درصد عمرانی بوده و این بودجه در هزینه سال آینده در بودجه منعکس شده تا زمینه اجرای سایر پروژه ها فراهم شود. .

حیدری از همکاری نیروی دریایی سپاه، دانشگاه خلیج فارس، شرکت توزیع نیروی برق و سایر نهادها و ارگان ها در پاکسازی منطقه ساحلی به طول 60 متر تشکر کرد.

وی گفت: بودجه هزار میلیاردی بوشهر در سال آینده در مجلس بررسی می شود و در صورت تصویب این وام قابل تمدید است.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

صفحه مورد نظر یافت نشد.

[ad_1] شاید آدرس را از دست داده اید. شما به طور خودکار به صفحه اصلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.