فن تهویه آلمانی

فن ebm آلمان, فن 80 کندانسور, فن 80 ebm, ebm papst فن, فن ebm آلمان, فن ebmpapst, خرید فن ebmpapst, نمایندگی فروش فن ebm papst, قیمت فن ebmpapst, وارد کننده فن ebm, فن کندانسور ebm, نماینده فن ebm, فن های ebm, نمایندگی فن های ebm, فن های ebm papst, انواع فن ebm, فن اکسیال ebm, فن کندانسوری ebm, نمایندگی فن ebm papst, نمایندگی فن ebm در ایران, فروش فن ebm, فن ebm, وارد کننده ebm, نمایندگی EBM در ایران, فن 80 چیلر, فن تهویه خارجی, عامل فروش ebmpapst, خرید فن ebm, فن آلمانی, فن 80 تهویه *, فن تهویه آلمانی, قیمت فن ebm, فن تهویه ای

40.&nbsp&nbsp&nbsp فن بوشی 60&times220&times220 با ولتاژ 24 ولت DC&nbsp شرکت ای بی ام پاپ ست آلمان. یکی از مهمترین تجهیزات گلخانه ای که برای تولید محصولات کشاورزی به کمک کشاورزان آمد، فن های تهویه گلخانه ای greenhouse fan است.که با مناسب بودن قیمت فن گلخانه میتوان به سهولت آن را تهیه نمود.

فن 80 کندانسور

صدای ایجاد شده در این فنها دارای کمترین میزان صدا در میان محصولات رقیب هستند. فن و پد گلخانه یا تهویه گلخانه یکی ازمهم ترین و کاربردی ترین تجهیزات گلخانه ای می باشد، زیرا هوای داخل گلخانه را به صورت واقعی به حرکت درمی آورد و باعث جابجایی هوا، تامین اکسیژن و رطوبت لازم جهت رشد انواع گیاهان و محصولات کشاورزی می شود.

استفاده می شوند. اگزاست فن های یوتیلیتی در پشت بام یک ساختمان به صورت مرکزی نصب می شود و هوا را از نقاط مختلف ساختمان مکش می کند.

استفاده از مینی چیلرها برای آپارتمان، در کنار فن کویل، کاربرد فراوانی دارد، این کار بدین طریق انجام میشود که فن کویل در ساختمان نقش توزیع کنندهی حرارت را داشته، یعنی آب سرد تولید شده توسط چیلر به وسیلهی مدار لوله کشی به دستگاه فن کویل رسیده و وارد کویل فن کویل میشود و در آنجا فن دمندهی هوا، هوا را مکش نموده و از روی سطح کویل عبور میدهد که این کار سبب تولید هوای سرد و مطبوع و همچنین فیلتر شده میشود.

جریان هوا، هم محور با تیغه دمنده دو بار در دستگاه چرخیده و بعد از آن خارج میشود. تبرید عبارت است از: گرفتن گرما از محلی که میخواهیم آن را سرد کنیم و انتقال آن به محیطی بزرگتر که تغییر محسوسی در دمای آن ایجاد نشود.

نمایندگی فن های Ebm

به اين تيغه ها اصطلاحا پروانه گفته مي شود و توسط روتور که در محفظه خاصي قرار دارد گردش مي کند تا اشيا خارجي به آن وارد نشود.

برای این که تمام مایع خروجی تا انتهای کویل تبدیل به بخار شود، باید با تنظیم شیر روی سیلندر مقدار معینی مایع وارد کویل مسی شود.

فن تهویه ای

برای حذف این مشکل بزرگ در سیستم، باید دستگاههای مکملی باشند تا گاز خارج شده را مجددا به مایع تبدیل کنند و مورد استفاده قرار دهند.

البته؛ ناگفته نماند که بحث گرمایشی و تولید آب گرم توسط چیلر نیز قابل تامین میباشد، اما به طور معمول استفاده از این روش در کشور ما مقرون به صرفه نیست و معمولا تنها دلیل استفاده نکردن از این روش هزینه ی مصرف انرژی میباشد، چرا که استفاده از گاز، جهت گرمایش، نسبت به برق ارزان تر بوده و همچنین از نظر استهلاک نیز، استفاده از گاز برای گرمایش مقرون به صرفه تر میباشد.

هیتر گازی 640 در اماکنی با رطوبت زیاد و دارای تهویه کم یا نامناسب قابل استفاده نیست. برای اندازهگیری قدرت سرمایی در دستگاه سرد کنندهی کوچک، از وات و در دستگاههای بزرگ از کیلووات استفاده میشود.

نماینده فن Ebm

و همچنین یک امر حیاتی، برای دستگاه محسوب میشود. مینی چیلرها در اصل یک پمپ حرارتی میباشند که علاوه بر تامین آب سرد، میتوانند آب گرم مورد نیاز در زمستان را نیز فراهم نمایند (البته این امر در کشور ما مقرون به صرفه نمیباشد.) در بعضی دیگر از مینی چیلرها که گرمایشی هم میباشند، با قراردادن یک مشعل ( شعله) عمل گرم کردن آب نیز انجام میشود و آب گرم مورد نیاز فن کویلها تامین میگردد.

از طریق چیلر و مینی چیلر تامین می شود و گرمایش این سیستم از طریق بویلر موتورخانه یا واحد مستقل مانند پکیج گرمایشی تامین می شود.

حال این هوا گاه به طور کامل توسط اگزاست فن تهویه به محیط بیرون منتقل می شود و یا با توجه به طراحی و کاهش مصرف انرژی هوای خروجی توسط آن به سوی هواساز باز می گردد.

معمولا مینی چیلرها یک چیلر هوا خنک هستند که با خنک کردن آب در اواپراتور آن را به داخل ساختمان منتقل میکنند و این آب با چرخش در فن کویلها عمل خنک کاری ساختمان را انجام میدهد.

فن های Ebm Papst

عملکرد آن بدین صورت است که با باز و بسته کردن دمپرها دبی هوای ورودی به هواساز را کنترل میکند.

یک کویل مسی به شیر خروجی مایع سیلندر وصل میکنیم و شیر را طوری باز میکنیم تا مایع به تدریج در داخل لوله مسی وارد شود.

توجه کنید که اگر شیرهای مایع بیش از حد باز باشد، در خروجی کویل مایع خواهیم داشت و اگر بیش از حد بسته باشد، مقدار مایع ورودی به کویل کم شده و میزان سرمای کویل کاهش مییابد.

فن اکسیال Ebm

به این سیلندر در سیکل، مخزن تجمع مایع میگویند. حال برای رسیدن به این هدف، در سیکل، یک کمپرسور و یک کندانسور اضافه میشود.

نمایندگی EBM در ایران

کارکرد این سیکل، اصول کلی و اصلی گرماگیری و خنک کاری آب در چیلرها میباشد. فن کویل به صورت کلی بر اساس موقعیت نصب در چندین مدل زمینی، سقفی، کاستی و دیواری تولید می گردد که برند تهویه به همین صورت تمامی مدل ها را طراحی و تولید می کند و البته در ساخت هر مدل فن کویل موفق عمل کرده است.

فن تهویه آلمانی

آنها معمولاً با حلقه های دیواری در دهانه های زنگ کوتاه یا بلند نصب می شوند. تمامی کويل های بکار رفته در مدل سقفی توکار از سه نوع رديف مسی با فين آلومينيومی به منظور بازدهی بیشتر بهره می برند.

آنها با منبع تغذیه DC تغذیه می شوند. البته فن های به کار برده شده می تواند از نوع آکسیال، زیلابگ، Beta، EBM باشد، شایان ذکر است با توجه به نیاز و درخواست مشتری می توان از فن های ایرانی با راندمان بالا نیز استفاده نمود.

برق و صنعت بین الملل وارد کننده و مرکز پخش انواع فن های ebmpapst ، فن های COMMONWEALTH ، فن های , San Ace فن های SUNON می باشد .در صورتی که انواع دیگر فن در مارک های دیگر مورد نظر شماست و یا جهت اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید.

فن بلبرینگی 60×200×200 با ولتاژ 380 ولت AC شرکت SUN ACE ژاپن. 45.&nbsp&nbsp&nbsp فن بلبرينگي 60&times220&times220 با ولتاژ 380 ولت AC&nbsp شرکت سان ايس ژاپن.

قیمت فن Ebm

29. فن بلبرينگي 60×200×200 با ولتاژ 12 ولت DC شرکت EBM PAPST آلمان. البرز فن به عنوان نماینده شرکت بلوبرگ آلمان فن های بین کانالی این شرکت را با گارانتی یک سال به مشتریان خود عرضه می نماید.

آنها به طور معمول در سیستمهای کمقطر و ارزان قیمت و پمپ هایی که مواد جامد معلق را اداره می کنند استفاده می شوند.این پروانهها ساختاری ساده داشته و با توجه به نحوه عملکرد و میزان دمش هوا در فعالیت کوچک مورد استفاده قرار میگیرد.

این توضیحات ساده از طریقهی عملکرد کلیهی دستگاههای تراکمی صحبت میکند و منحصر به دستگاه مینی چیلر نمیباشد. در مقایسهی برق مصرفی چیلر مرکزی و مینی چیلر، با توجه به کاتالوگهای سازنده، مجموع کیلووات مصرفی استفاده از مینی چیلر و فن کویل، بیشتر از چیلر و فن کویل میشود.

فیلترهای آلومینیومی میتوانند دارای سه لایه و یا بیشتر باشند. برای آشنایی بیشتر با جت فن تونلی میتوانید به مقاله مربوطه مراجعه نمایید.

خرید فن Ebm

• با توجه به طراحی ساختمان و فضا سعی کنید تا بهترین مکان برای نصب را مشخص نمایید. یکی از مهمترین فاکتورهای دستهبندی برای فروش هواکش، میزان مصرف برق آنهاست.

اما ناگفته نماند که اگر هدف در پروژه قیمت ارزان نباشد، استفاده از مینی چیلرهای مستقل برای هر واحد نیز مزیتهای خود را دارد، چرا که همانطور که گفته شده مشکلات مربوط به موتورخانهی مرکزی و تقسیم بهای پرداختی انرژی برق مصرفی و مشکلات مربوط به موتورخانهی مرکزی حذف میشود.

Ebm Papst فن

یکی دیگر از تفاوتهای مهم در انتخاب سیستم تهویه مطبوع مناسب، میزان برق مصرفی توسط دستگاه میباشد. در قسمت کمپرسور که عموما در مینی چیلرها با توجه به نوع کارکرد دستکاه، از نوع کمپرسورهای بسته اسکرال کوپلند یا کمپرسورهای سیلندر پیستونی میباشد که نحوهی انتخاب آن بر اساس نوع کاربری سیستم تعیین میگردد.

چیلر هوایی محدودیت چیلر آبی را ندارد و چون انتخاب کندانسور هوایی بستگی به اختلاف دمای خشک و دمای تقطیر مبرد دارد، بنابراین در هر جایی میتوان از کندانسور هوایی استفاده نمود.

فن 80 تهویه *

این عمل به کمک تعدادی فن که هوا را از روی کویلهای کندانسور عبور میدهد انجام میگیرد و باعث خنک شدن مبرد میشود.

فن تهویه خارجی

در قسمت خروجی کندانسور که از مایع مبرد تشکیل شده است، با عبور از شیر انبساط، فشار آن کاهش یافته و وارد اواپراتور میشود.

قیمت فن Ebmpapst

1. اول این که علاوه بر هدر رفتن ماده سرمازای R-22 ، این مایع مبرد نباید در جو محیط رها شود، چونکه به نوعی تخریب کنندهی محیط زیست میباشد.

نمایندگی فن Ebm در ایران

و به نوعی ایجاد فضای گرم موضعی میکند. فریون ۲۲ را که در داخل کویل تبخیر شده و سرما ایجاد میکند را مُبرد مینامند.

نمایندگی فروش فن Ebm Papst

مایع داخل کویل لوله مسی را که به حالت جوش درآمده و بخار میشود، کویل تبخیر کننده یا اواپراتور مینامند.

دمای جوش هم در R-22 در فشار اتمسفر، ۴۱ درجه سانتیگراد است؛ بنابراین مایع داخل کویل در این دما میجوشد و گرمایی را که برای تبخیر لازم است از محیط اطراف خود میگیرد که محیط میتواند آب یا هوا باشد.

البته در ادامه در مورد کارکرد خود دستگاه مینی چیلر صحبت میکنیم. حال در این مقاله به توضیح دقیقتر نحوهی عملکرد سیکل یک مینی چیلر میپردازیم.

با توجه به شکل بالا و نمودار P-H ترمودینامیکی، عملکرد دستگاه مینی چیلر بدین طریق میباشد که گاز مبرد خروجی از اواپراتور که از انواع مختلفی شامل (R-404, R-407, R-22 ,…) باشد، به صورت اشباع در نقطه ۱ وارد کمپرسور میشود.

2. اشکال دوم این است که مادهی مبرد مصرف شده در سیستم خالی میشود، بنابراین کار سیستم پیوسته نخواهد بود.

مینی چیلرها در اصل چیلرهای کوچکی هستند که برای آپارتمانها و ساختمانهایی که میخواهند سرمایش و حتی گرمایش مستقلی داشته باشند و مشکلات مربوط به موتور خانهی مرکزی را تحمل نکنند، به کار میروند.

1. به دلیل مستقل بودن آن، مشکلات مربوط به موتورخانهی مرکزی حذف میشود. 4. در صورت بروز مشکل و خرابی دستگاه، کل واحدهای یک ساختمان دچار مشکل نمیشوند و فقط واحد مربوط به آن چیلر دچار مشکل میشود.

یعنی نبود آن کارکرد دستگاه را دچار اختلال میکند. در صورت نیاز به بازدید حضوری و تعیین نوع و تعداد هیتر مورد نیاز، پس از تعیین متراژ، ارتفاع سقف، نوع کاربری و منطقه جغرافیایی در خواست خود را با کارشناسان دماتجهیز در میان بگذارید.

فن آکسیال یا axial هوا را به کمک پروانه و تیغهها به داخل خود میکشد. در این مقاله قصد داریم به معرفی فن EBM بپردازیم و راهنمای خرید قیمت و کاربرد آن را برای شما مشتریان عزیر شرح دهیم.

کمصدا بودن و توان بالا دو ویژگی بزرگ این محصول است که در موقع خرید EBM، حتماً فروشندگان اصلی برای شما بارها تکرار خواهند کرد.

تقریباً تمامی صنایع از انواع هواکش صنعتی و یا دمنده / مکنده ها برای تهویه مناسب هوا جهت حفظ سلامت کارکنان و مشتریان خوداستفاده می نمایند.

خمیدگی های با شعاع کم ته نشینی های سنگین ایجاد می کنند. انواع هواکش سانتریفیوژ از یک پایه و اساس یکسان برای تهویه استفاده می کنند که یکی از آن ها، هواکش سانتریفیوژ محوری است.

هیتر گازی بر اساس یکی از طرح های شرکت معتبر MODINE آمریکا که از نوع هیتر های گازی صنعتی تجاری با مشعل اتمسفریک می باشد ، طراحی و ساخته شده است.

برای ارزیابی قدرت دستگاه های سرد کننده، واحد دیگری وجود دارد و به زمانی بر میگردد که از یخ برای سرد کردن استفاده میکردند.

با این حال ، با تمیز کردن و نگهداری منظم ، گرم شدن بیش از حد بر روی این قسمت از واحد کندانسور شما کاملاً قابل پیشگیری است. C​ontent w​as cre᠎at ed by GSA C᠎on᠎te nt Gen erat᠎or  Dem᠎over᠎si​on.

محاسبه کردن اینکه چه تعدادی فن اگزاست مناسب گلخانه ی شما خواهد بود به عوامل زیر بستگی دارد. مینی چیلرها کاربرد وسیعی هم در صنعت تهویه مطبوع، جهت استفاده در آپارتمانها و ساختمانهای کوچک و هم در زمینهی صنعتی دارد و در دماهای زیر صفر و بالای صفر، با کاربرد خاص، قابل استفاده میباشد.

به عنوان مثال کلمات زیر به علت غیرقابل شمارش بودن و یا خاص بودن اسم همیشه به صورت مفرد می آیند.

در این مرحله مبرد بخار شده و به گاز تبدیل می شود. 8. مبدل کندانسور مورد استفاده در مینی چیلرهای مهریزان از نوع میکروچنل بوده که دارای راندمان بالا، وزن کم، کاهش میزان مبرد در سیستم، ابعاد کوچک و …

برای مثال اگر سیستم برای حالت سرمایش تنظیم شده باشد، استفاده از قابلیت همزمان گرمایش وجود ندارد. برای مثال در یک کارخانهی نوشابه سازی، جهت خنککاری مایع نوشابه، استفاده از مینی چیلرها به همراه مبدل، پرکاربرد میباشد، یا همچنین استفاده از مینی چیلر در خنک کاری قالب دستگاههای پرس یا تزریق پلاستیک، کاربرد فراوانی دارد.

در کندانسور، گاز، داغ و متراکم شده توسط آب یا هوا خنک شده و به مایع تبدیل میشود. مینی چیلر هوایی، به چیلری گفته می شود که مبدل داخل کندانسور آن به وسیلهی هوا خنک میشود.

C ontent h as been g enerat᠎ed by GSA Con᠎tent G᠎en erat​or Dem ov​er sion​!

یکی از عوامل موثر در رسیدن به تولید مطلوب در مرغداری ها، گلخانه ها و سالن های پرورش قارچ، یکنواختی هوای داخل سالن می باشد.

به منظور تامین هوایی مطبوع در ساختمان های مسکونی، تجاری و اداری مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه با قابلیت منحصر به فردی که دارد میتواند آب سرد مورد نیاز جهت تولید هوای سرد را تامین کند.

نکته: اواپراتور مورد استفاده از مینی چیلر از نوع آبی بوده که میتواند شل اند تیوب، مبدل صفحه ای و یا اواپراتور مخزنی باشد.

اما تنها مزیت مینی چیلر، در مقایسه با چیلر هزینه ی مصرف انرژی است که بهای مصرفی به صورت جداگانه برای هر واحد محاسبه میشود که حتی در حال حاضر با استفاده از کنترهای انرژی متر به صورت جداگانه برای هر واحد در صورت استفاده از چیلر مرکزی نیز این مصرف انرژی برای هر واحد به صورت مستقل محاسبه میشود، مثل این که یک مینی چیلر مستقل در هر واحد ساختمان نصب نموده باشیم.

معمولا در پروژههای سنگین که تعداد طبقات و واحدهای مستقل زیاد میباشد، هزینهی تمام شدهی استفاده از مینی چیلر مجزا، برای هر واحد به مراتب بالاتر از استفاده از چیلر مرکزی میباشد و حتی قیمت مینی چیلر را در بعضی پروژهها، تقریبا دو برابر استفاده از چیلر مرکزی میباشد و قیمت مینی چیلرها در بعضی پروژهها تقریبا دو برابر استفاده از یک دستگاه چیلر مرکزی است.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

صفحه مورد نظر یافت نشد.

[ad_1] شاید آدرس را از دست داده اید. شما به طور خودکار به صفحه اصلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.