فعالیت های آموزشی اخراج خوابگاهی دانشگاه تربیت مدرس اعلام شد

[ad_1]

دانشگاه تربیت مدرس فعالیت های علمی این دانشگاه را در یک ترم جدید بر اساس وضعیت تهران اعلام کرده است.

به گزارش ایسنابا تایید هیات امنای دانشگاه تربیت مدرس و تایید توصیه های ستاد ملی کرونا و وضعیت پزشکی کووید 19 (سویه امیکرون) و وضعیت قرمز تهران و طبق اخطار. مدیرکل بهداشت دانشگاه با توجه به وضعیت موجود، بخشنامه جدیدی در خصوص فعالیت دانشگاه تربیت مدرس در محیط جدید اجرا می شود.

بنابراین سمینارها و دوره های کارشناسی این دانشگاه مانند دوره های کارشناسی ارشد تا زمانی که وضعیت Omicron Covid-19 با تایید مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها مشخص نشود، برگزار نخواهد شد.

فعالیت های تحقیقاتی برای 98 دانشجوی دکتری ورودی 98 و بعداً برای 99 کارشناسی ارشد ورودی در آینده بدون مشارکت تا مشخص شدن وضعیت Omicron Covid-19 و تایید ستاد ملی مبارزه با کرونا که پس از آن خوابگاه است، انجام می شود. باید تخلیه شود

دانشگاه تربیت مدرس همچنین اعلام کرد که عملیات آزمایشگاهی در فاز 3 (که اکثر تحریم ها را اعمال می کند) اعلام می شود و تا تایید وضعیت اپیدمی میکرون با اعلام تاییدیه ستاد جنگ با کرونا، همه طرف ها باید وارد عمل شوند. به ارزش 3.

پذیرش دانشجوی اصلی در دانشگاه تربیت مدرس و آزمایشگاه‌هایی که از خوابگاه استفاده نمی‌کنند، با موافقت انجمن با موافقت انجمن و مسئولیت رئیس جمهور در سطح 3 (با استفاده از اکثر محدودیت‌ها) مورد بازرسی و تایید قرار می‌گیرد. دانشکده ها / موسسات تحقیقاتی و موسسات تحقیقاتی.

همچنین حفاظت از اطلاعات و اسناد تا زمان تایید وضعیت ویروس کووید 19 Omicron و اعلام تایید ستاد ملی مبارزه با کرونا در صورت عدم حضور و یا به صورت ترکیبی (حضوری و خارجی) انجام می شود. -mutum) با توجه به نظر گروه آموزشی و دانشکده.

وضعیت کارکنان این دانشگاه نیز 50 درصد حضور و غیاب و 50 درصد ارتباطات کارکنان هر بخش ارزیابی می شود. همینطور تلفن همراه در ساعات اداری باید پاسخگوی تلفن و انجام امور از طریق نرم افزارهای دانشگاه (چارگون، گلستان و …) باشد.

کار از طریق تلفن برای جانبازان با سابقه بیماری های تنفسی، کارکنان بالای 60 سال، افراد دارای معلولیت، زنان باردار و زنان جوان در اولویت است.

با اعلام دانشگاه تربیت مدرس، اعضای هیات علمی در هفته حضور 50 درصد و در هفته ارتباطات 50 درصد اعلام شد. در این صورت اعضای تیم موظفند در صورت عدم حضور دانش آموزان را تا زمان حضور و اطلاع رسانی خود به همراه ارتباطات خاص اطلاع دهند.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

هزینه اجاره مسکن در دهدشت جوانان را غرق در ناامیدی کرده است.

[ad_1] ایسنا/ کهگیلویه و بویراحمد کشیش جمعه دهدشت گفت: هزینه اجاره خانه در این شهرستان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.