فروش کپسول نخود خانگی به عنوان دارویی برای رفع اعتیاد و لاغری!

[ad_1]

10 مقام ارشد امنیتی تهران از دستگیری دو نفر که اقدام به ساخت آنتی بیوتیک تقلبی، ترک الکل و … و توزیع آن در انواع عطر کرده بودند، خبر دادند.

سرهنگ رسول بهرامی در گفت وگو با ایسنا. وی در این خصوص گفت: در مقطعی از گذشته به ماموران کلانتری 152 خانی آباد پس از انجام تحقیقات اولیه مبنی بر فروش برخی مواد مخدر و کالای تقلبی با عطرها در محدوده خانی آباد نو اطلاع داده نشد. ، و تایید شده است که. گزارش درست است در این راستا با مراجع قضایی با مجوز مناسب جهت انجام کار همکاری می شود.

وی افزود: نمایندگانی که در این عطر حضور داشتند که تعداد آنها چهار نفر بود متوجه شدند که همه آنها داروهای تقلبی را از یک کارگاه محلی دریافت کرده اند، خانه آسیب دیده است.

10 مقام ارشد امنیتی تهران گفتند که دو نفر در محل ساختمان دستگیر و به کلانتری منتقل شدند.

بهرامی در خصوص بازجویی های صورت گرفته از متهم گفت: این افراد در پاسخ به اعترافات خود مبنی بر اینکه با تهیه کپسول وکیوم اقدام به پرکردن آن با پودر و قرار دادن آن زیر برچسب کپسول لاغری، کپسول ترک اعتیاد کرده اند. کپسول باعث افزایش وزن می شود.»، کپسول ها افزایش وزن و … را دارند و عطرها با قیمتی مقرون به صرفه برای فروش عرضه می شوند.

وی با بیان اینکه محتویات کپسول ها و محتویات پودر آن برای بررسی بیشتر به آزمایشگاه منتقل شد، افزود: متأسفانه افراد سودجو با چسباندن آن بر روی این کپسول ها، برخی از مشتریان را با بدنام کردن برچسب های عمده دارو فریب داده اند.

فروش کپسول نخود خانگی به عنوان دارویی برای رفع اعتیاد و لاغری!

یافته های مظنونین

10 مقام ارشد امنیتی تهران درباره نحوه چیدمان این افراد برای صندوق های خالی نیز گفت: ناگهان موضوع در حال بررسی است. زیرا در واقع کپسول خالی باید در دست شرکت های داروسازی باشد و ببینند این افراد چگونه این محصولات را تهیه می کنند.

بهرامی گفت: علاوه بر دو متهم دستگیر شده، چند تن دیگر نیز که در این پرونده دخیل بودند شناسایی و قرار است برای سیر مراحل قانونی تشکیل شوند.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

صفحه مورد نظر یافت نشد.

[ad_1] شاید آدرس را از دست داده اید. شما به طور خودکار به صفحه اصلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.