«عشق به وطن» مردم آذربایجان شرقی را دوباره زنده کرد

[ad_1]

ایسنا/ آذربایجان شرقی امروز اقتدار و عشق وطن مردم آذربایجان شرقی مانند سایر استان ها به خیابان ها آمده و تعهد قهرمانان منطقه به کشورشان را به جهانیان بیان می کند.

مردم همواره با خودروها و موتورسیکلت های خود نشان دهنده اقتدار ملت به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی ستارخان و باقرخان بوده اند.

به گزارش ایسنا، امسال کرونا نتوانسته مردم این کشور را تحت تاثیر قرار دهد و امروز حس میهن پرستی پشت ماشین، موتورسیکلت و حتی دوچرخه وجود دارد.

صدایی که روزگاری در میان مردم ایران طنین انداز شد، فقط تمام دنیا نبود. زن و مرد، پیر و جوان، دختر و پسر، دانشجو، کاسب، دولتمرد، خانواده شهدا و… همه آمده اند تا با مبانی اسلام و انقلاب تجدید بیعت کنند، مانند شهدای انقلاب.

از بچه های خردسال تا بزرگسالان حسود همه آمدند. از گرانترین خودروها گرفته تا کوچکترین خودروها، همه یکی یکی به پرچم جمهوری اسلامی مزین شده و در شهرهای مسیر بهمن حرکت می کنند.

پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی، تصاویر ائمه اطهار انقلاب اسلامی و سردار حاج قاسم سلیمانی بر روی خودرو و موتور سیکلت نصب شده است.

حتی پسر جوانی که در جلوی کاروان شورشیان دوچرخه سواری می کند در حالی که پرچم ایران روی پیراهنش است و پرچمی در دست دارد، دستان خود را به حالت پیروزمندانه بالا می برد، گویی در حالت پیروزمندانه. پیروزی انقلاب.

دختری که در بغل دارد نیز پشت موتور سیکلت پدرش می نشیند و پرچم را بلندتر می کند و می چرخاند.

خیابان های بهمن 31 اسفند امسال پر رنگ است. رنگ های غرور، افسانه، دلاوری و میهن پرستی که مقاومت وطن را مشخص می کند. هرچند دوره‌هایی از پیاده‌روی در تبریز زیر برف سپری شد، اما برف جلوی چشمان گروهی از زنان و مردان فعال نبود.

راهپیمایی 22 بهمن تبریز از ساعت 9 صبح روز جمعه 22 بهمن از میدان ائل گلی آغاز می شود و خودروها از جاده ائل گلی به سمت پل کابلی و چای کنار به سمت ساعت و میدان طالقانی حرکت می کنند. در پایان این راهپیمایی، مردم در مراسم افتتاح معبد بزرگ امام خمینی (ره) تبریز و در نماز جمعه با تقدیم حجت الاسلام و المسلمین سید محمدعلی آل هاشم نماینده رهبر معظم انقلاب اسلامی در آذربایجان شرقی حضور یافتند. و سخنرانی او حجت الاسلام ملکوتی نماینده مجلس خبرگان رهبری

نه تنها مردم تبریز بلکه مردم استان مراغه تا مرند و بستان آباد در آن روز با قدرت به خیابان ها آمدند تا قدرت خود را به نمایش بگذارند.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

صفحه مورد نظر یافت نشد.

[ad_1] شاید آدرس را از دست داده اید. شما به طور خودکار به صفحه اصلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.