ظرفیت هوا دهی کولر آبی چیست ؟

گنجایش هوا دهی کولر آبی چیست ؟
کولر آبی

بهترین کولر آبی کولری هست که از حیث ارزش مقرون به صرفه و اندک مصرف باشد و هوای آن به جهت سالمی اشخاص خانه یا این که محفظه کار، مطلوب باشد.

به این برهان مقرون به صرفه خیس از کولرهای پوشالی هستند. مبلغی ها یا این که یکی از از مبلغی ها راحت شده است.

به برهان این تلاش پوشال هست که هوا با عبور از پوشال در گیر کمتر دما می شود. به کارگیری از رنگ پودری الکترو استاتیک و مقاوم در ادامه برابر تابش آفتاب.

قسمتهای فلزی همین کولر از کالا ورق گالوانیزه بوده و در ادامه برابر رطوبت و خوردگی زیاد مقاوم هستند. همین لنتهای ضخیم آب را از مخزن جذب میکنند.

البته در ادامه خصوص واحد هایی که محل قرار گیری کولر آبی آن ها در ادامه پشت بام است، می بایست همین نکته را در ادامه حیث گرفت که با اعتنا به تابش عمده خورشید، می بایست گنجایش بالا تری را در ادامه حیث گرفت و می اقتدار از اشکال سایه بان به جهت همین سیستم ها به کارگیری کرد.

از همین منش متخصصان به کارگیری از کولرهای سلولزی را به جای کولرهای پوشالی به مناطق، توصیه می دهند. بیش از 11000 تعمیرکار کولر با تجربه در ادامه آچاره مشغولند و شما می توانید بهترین سرویسکار کولر را تعیین نمایید.

در ادامه ارتفاع فصل دمای هوای خروجی کولر سلولزی تا ۳۰ % خنکتر از کولر پوشالی میباشد. لذا به جهت این که کولر خروجی را به شبکه دهد خوبتر هست از کولرهای آبی با هوادهی از بالا به کارگیری شود.

همانطور که در ادامه نصیب عیوب کولرهای آبی بدان اشاره شد، گرد و غبار و آلودگی به راحتی از شیوه مسیر هوای همین گونه کولرها وارد فضای منزل میشوند.

صرفهی اقتصادی: وضعیت اقتصادی کولر موجب صرفهجویی در ادامه مصرف انرژی میشود در ادامه واقع با شفاف شدن وضعیت اقتصادی دستگاه، در ادامه نخست خنکی بیشتری ایجاد و تزریق میگردد و در ادامه ادامه همین سوز و سرما کاهش شده و مصرف انرژی به دستکم میرسد.

در ادامه همین حوزه، لورچ توانسته هست محصولات ذیل را ایجاد نماید. در ادامه همین راهنمایی، به اشکال کولر آبی، بهترین مارک کولر آبی و مطلوب ترین رویه خرید اشاره شده است.

با اعتنا به ارزش بالایی که داره حقیقتا قیمت خرید داره . همین کارشناس با اعتنا به دارایی ای که دارید، اقتدار کولر و دیگر مشخصه ها شما را به جهت کارگزاشتن کولر ابی هدایت می نماید و در ادامه غایت از این شخص هم به جهت کارگزاشتن و یا این که تعمیر کولر می توانید امداد بگیرید.

سرمایش تبخیری که کولر آبی بر شالوده آن فعالیت میکند، فرایندی هست که در ادامه آن از پدیدهی تبخیر به تیتر یک جاذب گرمایی طبیعی بهرهبرداری میشود، هرقدر آبی که در ادامه کولر میچرخد عمده باشد دستگاه اقتدار بیشتری در ادامه خنککردن دارد.

کف کولر هم ممکن هست در گیر پوسیدگی شود که ترمیم رخنه کف کولر با اشکال عایق را می بایست در ادامه اسرع وقت انجام داد.

چنانچه بخواهیم به طور تخصصی همین نوع را آنالیز نماییم می توان همین نوع گفت که: کولر آبی هیتما با اقتدار باددهی 600 متر مکعب در ادامه ساعت مجهز به سیستم گرمایشی و سرمایشی هست و ساختارش به نوع ای هست که علاوه بر ایجاد باد زیاد خنک و تهویه مطبوع توانمند به ایجاد آب و هوای استوایی هم هست که همین یک مزیت به شمار میآید چرا که تمامی ی کولرها مجهز به چنین سیستمی نمیباشند.

اضطراری به ذکر هست که همین نوع از کولر ها مهم گنجایش کمتری در ادامه مقایسه با نوع اثبات هم هستند.

حالا با گذشت سالها عملکرد بی وقفه وشبانه روزی و با گسترش وسعت سوله به متراژ 75000 مترمربع درحال ایجاد اشکال محصولات از قبیل کولر آبی ، بخاری گازی ، آبگرمکن های مخزنی گازی و برقی و اشکال اتومبیل لباس‌شویی تام اتوماتیک و به بهره برداری وصال خط مونتاژ اجاق گاز برگه ای افتخاری عظیم درعرصه صنعت مملکت جمهوری اسلامی ایران اسلامی میباشد.

به جهت خرید اشکال کولر می توانید با بخش پشتیبانی وب سایت تماس حاصل نمایید. به جهت به دست آوردن داده ها در ادامه گزینه ارزش و خرید بهترین برند اشکال کولر آبی تازه ، سلولزی ، پوشالی و ایستاده بر روی همین کلید کلیک کنید.

متاسفانه خییل از فروشنده های سردخانه سردخانه یا این که داده ها صدق درباره چیزی که میفروشن… به جهت به دست آوردن داده ها در ادامه گزینه ارزش و خرید اشکال بهترین مارک کولر آبی تازه ، سلولزی ، پوشالی و ایستاده بر روی همین کلید کلیک کنید.

چنانچه کالا بدنهی کولر ریز آبی مقاوم نباشد به هر عاملی ممکن هست در ادامه زمان حمل و جابهجایی به خاطر مواجه با ضربه در گیر نقص‌ شود و بههمینخاطر کالا بدنه و میزان مرغوب بودن قطعات می بایست مهمترین میزان شما به جهت خرید کولر آبی ریز باشد.

معمولاً خرید به صورت سنتی به این معنی که رفتن به بازار و دیدن اشکال مدلهای کالایی که میخوای بخری زمانبر خسته کننده و مدام نیز عاقبت مناسب نیست.

سیستمهای سرمایش خانگی اشکال متفاوتی دارا هستند که یکی از از آن ها کولر آبی است. اما کولرهای آبی اشکال متفاوتی دارا هستند که می تواند در ادامه جزئیات عملکردشان اختلافی وجود داشته باشد.

در ضمن در ادامه مصرف الکتریسیته نیز صرفه جویی نمایید . حجم کولر ۷۵۰۰ مقدار محل ورود آب ۱/۴ اینچ ولتاژ محل ورود الکتریسیته ۲۲۰ ولت دهانه خروجی باد ۵۲۰ × ۵۲۰ .بیشینه اقتدار باد دهی ۸۲۰۰ متر مکعب در ادامه ساعت اقتدار پمپ ۱/۸۰ HP اقتدار موتور ۳/۴ اسب بخار.

حجم کولر ۵۵۰۰ مقدار محل ورود آب ۱/۴ اینچ ولتاژ محل ورود الکتریسیته ۲۲۰ دهانه خروجی باد ۴۸۰ × ۴۹۰ .بیشینه اقتدار باد دهی ۵۸۰۰ متر مکعب در ادامه ساعت اقتدار پمپ ۶/۱ HP اقتدار موتور ۵/۵ اسب بخار.

مشخصات فنی حجم کولر ۷۰۰۰ مقدار محل ورود آب ۱/۴ اینچ ولتاژ محل ورود الکتریسیته ۲۲۰ .دهانه خروجی باد ۵۲۰ × ۵۴۰ بیشینه اقتدار باد دهی ۷۹۹۰ متر مکعب در ادامه ساعت.

تکفاز دهانه خروجی باد ۴۸۵×۴۸۲ بیشینه اقتدار باد دهی ۶۴۶۰ متر مکعب در ادامه ساعت. در ادامه صورتی که همین لولهها در گیر رسوب و گرفتگی شوند و یا این که به صدق تهیه نباشند، پوشالها تر نشده و باد کولر گرم میشود.

کولر آبی آبسال نوع AC55 به نوع ای طراحی و ساخته شده هست که رطوبت اضطراری را در ادامه هوای گرم و خشک تولید کرده و هوای مطبوع و دلپذیری را به شما هدیه می کند.

به مراد جریان خوبتر هوا و تبخیر آب ، پوشال ها با ضخامت یکسان در ادامه تام سطح های پخش گردیده و با دستگاههای اتوماتیک دوخته شده هست به این علت از ورود گردوغبار به داخل اتاق خودداری کرده وهوای خنک و مطبوعی را به شما هدیه می کند.

کولرهای آبی منجر صرفه جویی در ادامه مصرف الکتریسیته می شوند چون جهت تبخیر آب , انرژی الکتریکی زیاد مقداری را مصرف می کنند.این کولرها منجر تولید رطوبت در ادامه هوای خشک شده و از خشک شدن پوست خودداری می کنند.

کولر پرتابل هیتما مجهز به سیستم تولید آب و هوای استوایی است، که رطوبت مطلوب با محفظه را تامین میکند.

پد سلولزی با داشتن استحکام مطلوب و پایدار، راندمان تبخیر خویش را که حدود ۸۳درصد هست در ادامه ارتفاع دوران نگهداری مینماید.

گرمایشی و سرمایشی امکان گردش باد اقتدار باد دهی ۴۰۰ CFM مطلوب به جهت فضای ۳۰ متری. این یکی از از بزرگترین معایب کولر آبی می باشد اما به جهت برطرف کردن همین نقص‌ نیز راهکارهایی وجود دارااست که شما می توانید به دور کولر آبی خویش را با یک مشما پلاستیکی یا این که یک پارچه ضخیم بپوشانید تا مانع از وارد شدن هوای کثیف به محیط درون کولر شوید.

جانمایی کولر آبی: هر چه مسافت کولر آبی از فضایی که می‌خواهید خنک شود، عمده باشد اتلاف انرژی آن عمده و عملکرد آن کاهش میشود. C ontent h as ᠎been g enerat​ed ​by G SA C᠎ontent G en᠎erator DE​MO.

کولر آبی دستگاه پیچیدهای نیست. ارزش کولر آبی های آبسال بر شالوده گونه گنجایش هوادهی مختلف است. همین دستگاه پرتابل مهم طراحی زیاد قشنگ و مجهز به حرفه حلزونی با اقتدار زیاد بالا است، که در ادامه گونه خویش مخصوص به شخص است.

صرفا هر چندین ساعت یکبار در ادامه وضعیت کولر می بایست به شکل دستی آب بیشتر کرد.، تهیه ساعت کارکردش نیز خصوصیت خوبیه…

ازش تماما راضیم. هر چندین کولر گازی داشتم پول کمپرسور اونو دادم همین کولر و هزینه برقم نیز ذیل اومد.

همین متاع پدرم دستکم ۸سال پیش خریده خیلی عالی پاسخ دادش.من بخاطر این خریدم.فقط بگم هر سال همین کولر یا این که هر کولردیگه نیز که باشه قبل تابستان می بایست یه توشه خدمت بشه.در غیر اینصورت دینامش گیر می کنه میسوزه.من به کسایی که کولر می خوان بخرن .می گم صد رد صد همین برندو آزمون کنند.من که تا اکنون راضیم.

پیچ های تند در ادامه شبکه کشی موجب می شود که جریان یکنواخت هوا در ادامه شبکه کلیدی با خلل مواجه شود و به تدریج در ادامه شبکه کلیدی ایجاد گرما شود.

کولر آبی آزمایش نوع AZ7500 به برهان بی آبی آب و هوا یکی از از مالامال مصرف ترین اسباب خانگی در ادامه جمهوری اسلامی ایران کولرهای آبی هست .تفاوت های اقلیمی و حوزه‌ ای و تنوع ساختمانها در ادامه نقاط گوناگون جمهوری اسلامی ایران آزمایش را بر آن داشته هست تا به مراد تامین مراد های همه مصرف کنندگان کولرهای آبی خویش را در ادامه نوع ها و میزان های گوناگون ایجاد کند .

جنرال پویا علاوه بر ایجاد کولر ، اجاق گاز نیز ایجاد می کند . موتورهای کولرهای جنرال پویا از گونه موتوژن هست و پمپ آب همین کولرها از گونه الکتروژن هست .

تاریخچه به کارگیری از کولر آبی ممکن است به مصر باستان برگردد. از دیگر مشخصات همین کولر ها بدنه محکم و مقاوم هست .

البته مطمئنا سپس از به کارگیری طولانی مدتی از کولر مطمئنا نیاز به تعمیر کولر آبی خواهید داشت. می بایست گشوده نیز اشاره کرد که کارگزاشتن سیم کشی کولر آبی کاری تخصصی هست که نیاز به تجربه دارد، چون در ادامه شکل عدم رعایت مسائل ایمنی و مهم، خسارات جبران ناپذیری به وجود خواهد آمد.

به کارگیری از کولرهای آبی در ادامه عمده شهرهای جمهوری اسلامی ایران به برهان موقعیت یگانه آب و هوا , قابلیت پذیر هست .

کولر «میدیا» نوع «AC120-16AR» یکی از از محصولات کاربردی و باکیفیت تولید همین کمپانی است. باد تولیدی به وسیله حرفه از فیلتر سلولزی آغشته به آب یخ هست عبور می کند و عاقبت آن بادی زیاد خنک و تهویه مطبوع است.

کولرهای آبی در ادامه دو گونه پرتابل که معمولاً از آن ها در ادامه اتاقها به کارگیری میگردد و گونه ثابت، بر روی پشت بام منازل وجود دارند.

کولر آبی اثبات که معمول ترین گونه کولر آبی هست به برهان داشتن بعدها وسیع بر بر روی پشت بام یا این که ایوان یا این که برخی در ادامه تراس کارگزاشتن میگردد و با به کارگیری از شبکه کشی می توان از هوای خنک آن بهره مند شد.

فی مابین مونتاژ میکنن و دوباره توی پشت بوم قطعات و سروصدا نیز می کنن. ۲ – محکم یا این که سفت بودن تسمه کولر .. چنانچه تسمه کولر بیش از حد محکم باشد به این معنی که زمانی که با دو انگشت شصت و انگشت اشاره تسمه را از دو طرف به درون فشار می دهیم دو الی سه سانتیمتر جای بازی داشته باشد .

یکی از از کولرهای آبی که طرفداران اکثری دارد، کولرهای پرتابل هستند. یکی از از کلیدی ترین و حیاتی ترین فاکتور در ادامه تعیین کولر آبی گونه مارک و برند دستگاه است.

اقتدار موتور ۳/۴ اسب بخار هوادهی از بغل. تهیه نبودن صحیح و بنیادی تسمه کولر آبی منجر ارتقاء فشار به موتور کولر، فساد و حتی سوختن خازن میشود.

از دیگر مزیتهای موتور کولر آبی می توان به ساختارمند بودن آن اشاره کرد. هوای محفظه سپس از رد شدن از فی مابین پوشال یا این که پد سلولزی خیس، حرارت خویش را به آن منتقل می نماید آنگاه تبدیل به هوای سرد می شود.

به جهت کارگزاشتن نیز نمایندگان کمپانی نیز خدمت فعالیت فردی می تواند همین فعالیت را انجام داده. پوشال بستر مستعدی به جهت رویش قارچ و باکتری به حساب میآید، در ادامه حالیکه پد سلولزی به برهان رزینهای صنعتی بهکار رفته در ادامه آن چنین شرایطی را ندارد.

پس 2500 فوت مکعب منش اگه ضربدر 0.027 متر مکعب بکنیم مساوی 2500 فوت مکعب به متر مکعب در ادامه میاد .

، کولر آبی منش مداد خاموش شفاف نمایید و دما منش تو یک رنج اثبات نگه دارید . شناور یا این که فلوتر: شناور همواره مقدار آب داخل مخزن کولر را اثبات نگه میدارد.

به محض این که تشتک مالامال شد، شناور به شکل مداد جریان آب را انقطاع میکند. بادگیریها عموما بر بالای یک آبانبار ساخته میشدند که تا جریان باد طبیعی را به سمت آب ساماندهی نمایند به همین صورت باد در ادامه مجاورت آب سرد شده و آنگاه به درون منزل ساماندهی میشد.

با کارگزاشتن یک دکمه هوشمند کولر آبی می تونید. از اکثر معایب همین گونه از کولرها می اقتدار در ادامه مصرف بالای الکتریسیته دانست.

و متاع از گارانتی بیرون نمی شود. 3. چنان چه امکانپذیر باشد می بایست از سیستم سرمایش موضعی به کارگیری گردد. طراحیش زیباست.، سرمایش و گرمایش لطف داره.

با درود کولر لورچ من دارم فوق العاده با سردی داره و فوق العاده اندک صدا میباشد. 2. پوشال های کولر در ادامه کارکرد آن ها نقش زیاد مهمی دارند.

در ادامه جمع تمامی چیزش عالیه… در ادامه یازار وجود دارد. همین کولر مقدار هوادهی ۳۴۱۰ فوت مکعب بر دقیقه دارااست که خصوصیت همین متاع به شمار میرود.

مشخصات فنی حجم کولر ۳۵۰۰ مقدار محل ورود آب ۱/۴ اینچ. حجم کولر ۵۵۰۰ مقدار محل ورود آب ۱/۴ اینچ ولتاژ محل ورود الکتریسیته ۲۲۰ ولت.

مشخصات فنی ولتاژ محل ورود الکتریسیته ۲۲۰ بیشینه اقتدار باد دهی ۱۲ متر مکعب در ادامه ساعت. پمپ آب موجود در ادامه مبداء را به فیلتر سلولزی میرساند.

بیشینه اقتدار باد دهی ۳۹۰۰ متر مکعب در ادامه ساعت اقتدار پمپ ۱.۶۰ HP. اقتدار باددهی همین کولر ۶۰۰ متر مکعب در ادامه ساعت است.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو آمونیوم فسفات شرکت بازرگانی ک2)

مونو آمونیوم فسفات – کمپانی بازرگانی کمیاب تجارت تات خرید سولفات منگنز, خرید مونو آمونیوم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.