طرح آزادسازی 4 مرکز ورزشی در استان فارس حیاتی است

[ad_1]

ایسنا/ فر مدیرکل آموزش و پرورش فارس از راه اندازی طرح آزادسازی مراکز ورزشی مانند پوریای ولی، حمزه، نرجس و بعثت با سامانه خانواده محور در شیراز خبر داد.

محمد خلیل عسکری روز چهارشنبه چهارم اسفندماه در مراسم آزادسازی مراکز ورزشی استان فارس گفت: امروز آزادسازی پوریای ولی، حمزه، نرجس و بعثت با تنظیم خانواده با مشارکت اقوام در شهر شیراز که انجام شد. ساخت برای والدین و دانش آموزان از گروه ورزشی با مربیان در ملاء عام استفاده کنید.

وی با اشاره به نقش خانواده در تربیت هر چه زودتر فرزندان، افزود: نقش خانواده و نقش مهمی که در تربیت دانش آموزان ایفا می کنند از دیرباز برجسته بوده است که در مقاله به آن اشاره شده است. در مورد تغییرات مهم آموزشی.

عسگری با تمرکز بر بهبود زندگی ملت ایران و اسلام گفت: آسیب های اجتماعی، ازدواج های ناموفق و مشکلاتی که در جامعه می بینیم، اگر خودمان را در نظر خانواده داشته باشیم، البته این آسیب ها کاهش می یابد.

مدیرکل آموزش و پرورش فارس از امضای قرارداد همکاری با شهرداری شیراز خبر داد و گفت: این همکاری بیشتر به نفع امکانات فرهنگی ورزشی شهرداری شیراز خواهد بود.

عسگری از بازگشایی مدارس استان با حضور دانش آموزان در کلاس های درس از هفتم اسفندماه امسال با رعایت هنجارهای اجتماعی و طرد اجتماعی خبر داد.

مدیرکل آموزش و پرورش فارس تصریح کرد: کرونا و کاهش فعالیت بدنی دانش آموزان را کم انرژی کرده است و در این بین والدین نقش مهمی در ارتقای تربیت بدنی دانش آموزان دارند و به سمت توانمندسازی والدین خواهیم رفت.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه سه شیراز نیز گفت: مجموعه ورزشی پوریا اما دارای 2 زمین چمن موقت، زمین چمن طبیعی، زمین تنیس، مرکز مالی و ساحل مجتمع، پیست یخ، فنون رزمی مجتمع است. و ژیمناستیک

سید عبدالصمد موسوی افزود: موسساتی که خارج از مدرسه فعالیت می کنند مانند هندبال، بسکتبال و والیبال همچنان توسط معلمان تربیت بدنی مجرب در خدمت دانش آموزان هستند.

موسوی ادامه داد: مجموعه ورزشی پوریای ولی یکی از بی نظیرترین اماکن ورزشی با تمامی تجهیزات و امکانات در خدمت دانش آموزان و اولیا در منطقه سه شیراز است.

این مقام مسئول با توجه به ثبت نام 75 هزار دانش آموز در منطقه 3 شیراز و مزایای ورزش گفت: به زودی سالن کنفرانس چند منظوره در این مجتمع عظیم نفتی راه اندازی می شود که 1200 متر مربع و وام 3 میلیارد تنی بیچاره. و دانش آموزان باهوش.»

موسوی با اشاره به مشارکت خیرین در ساخت استادیوم بیسبال شیراز گفت: شیراز 3 منطقه ورزشی و ورزشی پیشرو در کشور است که در چهار منطقه و 59 منطقه حضور دارد و تنها 59 منطقه داریم. کمبود حمام

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

هزینه اجاره مسکن در دهدشت جوانان را غرق در ناامیدی کرده است.

[ad_1] ایسنا/ کهگیلویه و بویراحمد کشیش جمعه دهدشت گفت: هزینه اجاره خانه در این شهرستان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.