طراحی وب سایت (2)

طراحی وب سایت
سایت کلاس

وایت بورد که برای اشتراک گذاری مباحث و منابع با مخاطبین حین جلسه آنلاین استفاده میشود. Webex در سراسر دنیا ۲۲ دیتاسنتر دارد که کیفیت سرویس، مدیای بلادرنگ، قابلیت اطمینان و امنیت را به خوبی برای جلسات آنلاین شما فراهم میکند. Schoology Learning کیفیت و دسترسی را در حد بالایی فراهم میکند و معلمین و دانش آموزان و دانشجویان به راحتی در آن با هم به آموزش و یادگیری میپردازند. همچنین امکان تحلیل و پیگیری در آن برای معلمین فراهم است. همچنین در ایران تحریم است. باید آن را نصب کنید و در ایران تحریم است. هزینه مناسبی دارد و استفاده از آن راحت سایت کلاس کستل است. Schoology Learning بخشی از راهکار جامع PowerSchool Unified Classroom است و بیش از یک دهه است که در زمینه نرم افزار کلاس آنلاین و محیط های یادگیری ترکیبی استفاده میشود. این نرم افزار تدریس آنلاین با نرم افزارهایی که اغلب توسط شاگرد و معلم استفاده میشود سازگار است مثل: Dropbox وOneDrive و Google و … LearnCube از معدود نرم افزارهای کلاس مجازی است که برای معلم ها و کلاس های مجازی و آنلاین، عالی و کامل است چرا که دید بهتری به کلاس دارند.

8. “آدو موکا آسانا” یا وضعیت سگ سر پایین : با فشار کف دست ها دنبالچه را به سمت بالا و سقف می کشیم و روی کف پاها و کف دست قرار می گیریم. ما در کلاس های طراحی سایت ، کلیه علوم مربوط به طراحی سایت را بشکلی کامل و مطابق با دانش و استاندارهای روز دنیا مورد تدریس قرار داده و تمامی مباحث را بشکل عملی و پروژه محور به دانشجویان یاد خواهیم داد. سامانه آموزش آنلاین زبان تیکا، امکان شرکت در کلاسهای زبان را با بهترین اساتید زبان و مناسبترین قیمت در اختیار شما قرار داده است. باز هم امکان استفاده از این برنامه برای شما وجود دارد. اگر فکر می کنید که تنها راه درآمدزایی از طریق وردپرس، طراحی سایت است، سخت در اشتباه هستید. Blackboard Collaborate فرای ویدئو کنفرانس های سنتی است و حتی دانش آموختگان فراموش میکنند که در کلاس فیزیکی حضور ندارند. یکی از بزرگترین مشکلات معلمین و مدارس آنلاین این است که ابزارهایی که برای ویدئو کنفرانس استفاده میکنند برای جلسات کاری است و مخصوص آموزش آنلاین نیست. دانشگاهها و شرکتها و موسسات تجاری از جمله GE و Qualcomm و New York Life و Duke و Stanfordو Oxford از مشتریان Panopto هستند که از آن برای ضبط ویدئو و سخنرانی ها، استریمینگ رویدادهای زنده و به اشتراک گذاری این ویدئوها به صورتی امن و قابل سرچ استفاده میکنند.

استفاده از آن آسان است و تجربه کاربری خوبی خواهید داشت. از تمام انواع فایل ها پشتیبانی میکند و امکان آپلود و سازماندهی و ذخیره هر محتوایی را در کلود میدهد و از هر کجا و هر زمان به این فایلها دسترسی خواهید داشت پس دیگر نیازی به حمل فیزیکی محتواها نیست. Newrow Smart پلتفرم کلاس مجازی است که امکان حضور در کلاس آنلاین را فقط از طریق مرورگر فراهم میکند و کاملا مبتنی بر وب و بدون نیاز به نصب است. WizIQ یکی از بزرگترین پلتفرم های مبتنی بر کلود در زمینه نرم افزار کلاس مجازی است و بیش از چهارصد هزار دانش آموخته از آن استفاده کردهاند تا از سرویس های مختلف در زمینه یادگیری بهره برند مانند آموزش زنده با استفاده از HTML5 Virtual Classroom که مبتنی بر WebRTC است. این ویژگی با کتابخانه یکپارچه آن ممکن میشود. در نرم افزار ویزآیکیو قابلیت حضور غیاب وجود ندارد، تب های زیاد باعث شلوغی میشود. Po​st was c᠎re ated by GS​A Cont​ent Ge nera to r  DEMO​.

امکان ورود اساتید و دانشجویان به کلاس آنلاین فراهم است.

موسسات آموزشی که نیاز به تعامل بین معلم و دانش آموز دارند و یا انعطاف پذیری و شخصی سازی از جمله مواردی است که در سیستم آنلاین آموزشی نیاز دارند میتوانند از این نرم افزار کلاس مجازی استفاده کنند. برنامه آموزش مجازی Adobe Connect را به راحتی با توجه نیازهایتان شخصی سازی کنید و کلاس مجازی تان را با برند خودتان تشکیل دهید. در نتیجه کنفرانس های آنلاین مهم و حساس خود را با خیال راحت با Adobe Connect انجام دهید. اگر زمان کلاس شما فرا رسیده است، می توانید با زدن دکمه پیوستن به کلاس، وارد کلاس خود گردید. سلام البته از امروز امکان لاگین با گوگل هم اضافه گردید تا کاربران راحتتر بتوانند به پنل مدیریت کلاسهای مجازی دسترسی داشته باشند. توجه داشته باشید قبل از ورود استاد درس (اپراتور) به کلاس آنلاین، امکان ورود دانشجویان (کاربر عادی) وجود ندارد در ضمن صرفا در روز و ساعت کلاس امکان ورود اساتید و دانشجویان به کلاس آنلاین فراهم است. با دریافت تمامی مجوزها، تیکا پرداختهای زبانآموزان و اساتید را ایمن کرده است. با توجه به کوچ کسب و کارها به سمت اینترنتی شدن و همچنین تمایل کاربران به خرید اینترنتی، می توان پیش بینی کرد که در آینده نه چندان دور تمامی این کسب و کارها به دنبال ایجاد سایت باشند.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

هزینه اجاره مسکن در دهدشت جوانان را غرق در ناامیدی کرده است.

[ad_1] ایسنا/ کهگیلویه و بویراحمد کشیش جمعه دهدشت گفت: هزینه اجاره خانه در این شهرستان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.