ضرورت توسعه گیاهان دارویی برای استفاده در طب ایرانی

[ad_1]

ایسنا/ گلستان وی گفت: استان گلستان استعدادهای زیادی در زمینه تولید دارو دارد.

بهرام عین اللهی ظهر امروز در گفت و گو با خبرنگاران در استان گلستان با بیان این مطلب اظهار داشت: در شهرستان های آزادشهر و رامیان اقوام مختلف در سایه وحدت و دلسوزی در کنار هم زندگی می کنند که یک الگوی ملی است.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای افزودند: ملت ایران همواره به مصائب و مصائب مختلف خود افتخار کرده است، توطئه‌های مختلفی علیه ایران به کار بردند و امروز نیز ترسوها را انجام می‌دهند. تحریم ها علیه کشور ما.» وی هدف از تحریم ها را نابودی اقتصاد کشور دانست.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه جنگ همچنان ادامه دارد و ماهیت جنگ امروز مخفی است، تصریح کرد: باید توطئه های دشمنان را خنثی کنیم و با استقامت و استقامت تلاش کنیم. در توطئه های دشمن.»

وی با بیان اینکه علیرغم بحران اقتصادی و تحریم‌هایی که بر ما تحمیل شده است، بر تست رو به رشد کرونا غلبه کرده‌ایم و همه سازمان‌های بین‌المللی معتقدند که ایران در پیشگیری از کرونا موفق بوده است. مرض. تلفات

عین اللهی از واکسیناسیون حدود 143 میلیون واکسن کرونا در کشور خبر داد و یادآور شد: تاکنون 91 درصد از افراد هدف دوز اول، 85 درصد دوز دوم و 35 درصد واکسن کرونا دریافت کرده‌اند. در حالی که در اکثر کشورهای توسعه یافته میزان واکسیناسیون کمتر از 60 درصد است.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، کشت گیاهان دارویی و استفاده از داروهای ایرانی را از مهم ترین موضوعاتی است که برای ایجاد استان باید مورد توجه قرار گیرد.

وی شرایط کنونی کشور را به شدت متزلزل توصیف کرد و گفت: در حال حاضر جمعیت ما رو به افزایش است و می توان گفت که وضعیت از نظر جمعیتی، ریسکی وخیم است و در مقابل کارگران قرار دارند و اگر کارگران و جمعیت ما ندارند. سالخوردگی کشور دچار مشکل شده است.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

صفحه مورد نظر یافت نشد.

[ad_1] شاید آدرس را از دست داده اید. شما به طور خودکار به صفحه اصلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.