شوراها باید به طور کامل در برنامه ریزی / مناطق به دنبال درآمد پایدار مشارکت داشته باشند

[ad_1]

ایسنا/ ایلام ایلام گفت: آنچه برای یک مجلس موفق لازم است، شناخت قوه قضائیه، ارتباط منظم با مردم و روحیه فساد است.

دکتر حسن بهرام نیا در دیدار با نمایندگان شورای اسلامی شهرها و روستاهای استان که پیش از این سالگرد مجلس شورای ملی و روز جهانی بیت المقدس را گرامی داشتند، اظهار داشت: ائمه اطهار انقلاب اسلامی روز اسلامی را روز اسلامی نامیده اند. روز اورشلیم که ما انجام می دهیم. همه آنها حق دارند به مردم ظلم کنند و از فلسطین حمایت کنند.

وی موفقیت این شورا را مرهون شناخت قوه قضائیه، ارتباط منظم با مردم و روحیه مبارزه با فساد و حکومت داری دانست و افزود: این شورا دینی تلقی می شود.

استاندار ایلام ادامه داد: جایگاه قوه مقننه بسیار مقدس و ارزشمند است زیرا مردم منتخب مستقیم مردم هستند و تاکید کرد: قوه مقننه نیز منتخب مردم است و این افراد وکیل واقعی مردم هستند که کارها را انجام می دهند. .

بهرام نیا در ادامه با تاکید بر اینکه انتخابات نقش مردم را در نظام جمهوری اسلامی ثابت می کند، گفت: امام راحل (ره) معتقدند که باید امور را به شانس و اقبال عمومی بسپاریم زیرا هرجا مردم کار کنند موثرترین و موفق ترین رضوان است. و

وی با قدردانی از شوراهای استانی با اشاره به نقطه نظرات افراد حاضر در جلسه گفت: این موضوعات، مسائل و مشکلات مطرح شده برای حل و فصل به مراجع و دستگاه های ذیربط ارجاع می شود.

استاندار ایلام ضمن اذعان به نقش قوه مقننه در توسعه شهری و روستایی گفت: استفاده از دیدگاه های مجلس موجب تسریع در اجرای امور شهری و روستایی و بحران انتخابات می شود. .

وی افزود: البته شوراها طرح را تدوین کرده اند و شهردار نیز در حال اجرای این طرح هاست که باید در راستای اعتبارات و الزامات باشد.

کمیساریای عالی دولت در استان با تاکید بر اختیارات کامل قوه مقننه در تمامی امور، گفت: در برنامه ریزی ها باید تفاهم همه جانبه را مد نظر داشته باشیم و از نظر انصاف مهم است.

وی با اشاره به عملکرد مجالس مقننه گفت: اکثریت وظایف قوه مقننه در استان از نظر خدمت رسانی به مردم رضایت بخش است.

دکتر بهرام نیا با بیان اینکه قانونگذار نباید کارمندان را در شوراهای محلی به صورت غیرقانونی و اصولی قرار دهد، گفت: دولت های محلی باید به دنبال درآمد پایدار و تامین تجهیزات در قانون باشند.

وی افزود: نیاز به پرسنل نظامی حرفه ای در مناطق حکومتی محلی وجود دارد و یکی از مشکلات حوزه حکومت محلی نبود نظم و استفاده از نیروهای نظامی در مناطق حکومتی محلی است.

استاندار ایلام در آخرین بخش از سخنان خود از تشکیل کارگروه نظارت بر هنر و صنایع دستی خبر داد و گفت: این میزبان باید با رصد وجود داشته باشد. و به سوء استفاده و مسائل موجود رسیدگی کند. .

وی در پایان با اشاره به انتخاب شهردار ایلام گفت: همه باید دلسوزانه و مسالمت آمیز شهردار را در آبادانی شهر یاری کنند.
انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

صفحه مورد نظر یافت نشد.

[ad_1] شاید آدرس را از دست داده اید. شما به طور خودکار به صفحه اصلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.