شهروندان باید در این مبارزه مهم با مواد مخدر پیش قدم شوند

[ad_1]

ایسنا/ فر دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر فارس در فارس گفت: مردم مبارزه با مواد مخدر را راهنمای امر به معروف و نهی از منکر باشند تا جامعه را با موفقیت از شر مواد مخدر رهایی بخشند.

سلیمان کرمی روز چهارشنبه 20 بهمن در حالی که بیش از 18 تن مشروبات الکلی کشف شده در شیراز در نماز سحر در حال خنثی سازی بود، گفت: نیروهای امنیتی و امنیتی با جدیت تلاش می کنند تا با قاتلان برخورد شود. و به این ترتیب شهدا بسیار دادند.

وی با تاکید بر لزوم همفکری در مبارزه با مواد مخدر، گفت: مبارزه با مواد مخدر باید با مشارکت آحاد جامعه صورت گیرد و اگر مردم وارد عرصه نشوند، نمی توانند در این راه موفق باشند.

دبیرکل کمیسیون مبارزه با مواد مخدر فارس تصریح کرد: مردم به عنوان امر به معروف و نهی از منکر باید مبارزه با مواد مخدر را رهبری کنند تا با موفقیت جامعه را از مواد مخدر رهایی بخشند.

کرمی گفت: امروز نقش ایران در مبارزه با مواد مخدر بر هیچ کشوری پوشیده نیست و می توان گفت کشور ما در خط مقدم مبارزه با مواد مخدر قرار دارد.

این مقام مسئول بیان کرد: اجرای برنامه ها و فعالیت های مبارزه با مواد مخدر به روزهای خاصی محدود نمی شود، از این رو موضوع مبارزه با عادات بد در سال جاری با همکاری همه نهادها و ادارات و آسیب دیدگان منطقه مطرح شد. استان برای کاهش آسیب های عمومی برگزار می شود.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

صفحه مورد نظر یافت نشد.

[ad_1] شاید آدرس را از دست داده اید. شما به طور خودکار به صفحه اصلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.